600 Bin'e Kadar Araç Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

Selamlar dostlar,

600-650k civarı alınabilecek suv harici üzmeyecek araç tavsiyeleriniz var mı? FR, Golf, Audi A4 veya BMW tarzı araçlara bakıyorum daha çok. Az sorun çıkartıp uğraştırmayacak bir araç arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

saybirs tarafından 03/Ara/22 17:54 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

2016-2020 model arası yetkili servis bakımlı 100.000 KM altındaki benzinli VW golf 7-7.5-8 araçlar sizi üzmez..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

Selamlar dostlar,

600-650k civarı alınabilecek suv harici üzmeyecek araç tavsiyeleriniz var mı? FR, Golf, Audi A4 veya BMW tarzı araçlara bakıyorum daha çok. Fazla sorun çıkartıp uğraştırmayacak bir araç arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

bunlar içinde en masrafsızı en çok prim yapanı ve en az yakanı  honda civictir  ister 1.5 182 hp ister 1.6 125 hp

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

2017 üstü 1.6 dizel motorlu 100 120k altı araçlar en mantıklıları gibi görünüyor.

benzinli tavsiye etmem, 100 km de 10 11 lt içiyor şehir içi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

İlk sahibi BMW ye biner ikinci sahibine BMW biner derler 

söyleediklerinin içinde ben a4 öneririm çünkü temizini bulman kolay olur 

fr golf BMW alacağın fiyattaki araçlar genelde yan vermiş oynanmış beynine yazılım atılıp açılmış araçlar olma ihtimali çok yüksektir 

Ha bunların temizini bulduğunu farzedersek benm sıralamam 

audi golf fr BMW olur 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2017-audi-a3-sedan-dynamic-yeni-kasa-116-hp-servis-bakimli-1063868732/detay

trader
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

7-7,5-8 golf benzinli hocam memnun eder seni.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

Selamlar dostlar,

600-650k civarı alınabilecek suv harici üzmeyecek araç tavsiyeleriniz var mı? FR, Golf, Audi A4 veya BMW tarzı araçlara bakıyorum daha çok. Az sorun çıkartıp uğraştırmayacak bir araç arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Toplusta Audi A4, Passat ,Kuga ,Kia grubu baktm iiyiydi , BMW blmyrm sevmyrm, golf ta olur mu bilmyrm A4 iyi bagajı daha geniş hoştur ,2016 2017 @audi olabilir o fiyatlara, ben variant çok sevdim, ister şahsi , ister aile istersen de ticari olarak kullanabilirsin çok güzel araba 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

teşekkürler dostlar.

yukari

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

ne istediğini tam belirle önce bana sorarsan. sana önerim hem geniş hem prestijli hem az yakar yola gider hem kolay satarsın octavia 1.6 tdi optimal düşük km. (2017-19 arası) Ya da sıfıra yakın kmde dop dolu toyota corolla flame x pack. tüp takılır az yakar, bu fiyata hem yeni ve temiz araç binersin hem güvenlik ekipmanları tam olur oto fren gibi, ama sakin bir kullanıcıysan alırsın yolda bassan da aheste gider, civic alabilirsin fabrika çıkışı tüplü tam donanımlara hakim değilim ama dolu oluyor genelde ve basınca da gider corollaya göre, satması da çok kolay altın gibi,

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 2257 Toplam Mesaj: 15
600k araba önerisi 600 bine kadar araba önerisi