Akvaryum Alacam Netten

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Akvaryum kargoyla gitmez :)))

Yazık yahu..

Bir kaç naçizane öneri;

Akvaryum alacaksanız öncelikle kaçlık akvaryum alacaksınız ona karar verin.

İçinde barındıracağınız balık/bitki türleri hakkında araştırma yapın. Akvaryuma her türlü balığı yanyana koyamazsınız. (Mesela ciklet, beta, prenses vs balıklar diğerleriyle uyumlu değillerdir. Diğer balıkların haşatını çıkarırlar. önerim, tropik bi akvaryumla başlamanızdır)

Birazcık bile merakınız varsa, küçük akvaryumla başlayayım demeyin. Ancak, en azından 80'lik bi akvaryum sizi rahatlıkla tatmin eder.

Ayırabileceğiniz paraya göre gidin bi akvaryumcuya, neleri alabileceğinizi görün, ondan sonra karar verin.

Basit ve kötü bi akvaryumla başlamak hevesinizi köreltir. Mutlaka görselliği iyi olan, sizi tatmin edebilecek bişeyler edinin...

Kolay gele.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

istanbulda bedavadan akvaryum verecek sevapseverler bana ulaşsın gebzede bile olsa gelir alırım sorun değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

ben kendim 450 lt lk akvaryum kurdum bide dış moturu 6 ayda bi 20 dakikada temizliyom karşısına otur yarımsaat izle puvvv 

sana önerim  git  bi camcıya aklındaki ebatlarda temperli rodajlı camdan yaptır daha ucuza gelir sana

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

istte olsan 6 tane verirdim

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murky2394
    murky2394's avatar
    Erkek

hoca bence oturduğun ilde bit pazarı varsa git bi bak derim dehset seyler düşüyo akvaryumdan pek anlamam ama piyasa fiyatı 70 80 tl olan şeye 15 fiyat çektiler ağız mırın kırın 10 a almıştık kendim şahidim bit pazarı iyidir iyi :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    murky2394 bunu yazdı

hoca bence oturduğun ilde bit pazarı varsa git bi bak derim dehset seyler düşüyo akvaryumdan pek anlamam ama piyasa fiyatı 70 80 tl olan şeye 15 fiyat çektiler ağız mırın kırın 10 a almıştık kendim şahidim bit pazarı iyidir iyi :)

bi bakayım hocam bit pazarı konusunda haklısın öğrencyken koltuk kanepe çok cüzi fiyata almıştık.

matematik24.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

hocam bendede 200 litre akvaryum var sessiz motoru ve altına koyabileceğin dolabıyla falan 250 lira, para lazım şu aralar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

hocam bendede 200 litre akvaryum var sessiz motoru ve altına koyabileceğin dolabıyla falan 250 lira, para lazım şu aralar

hocam seninki çok büyükmüş yahu   

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

70-80 litre ben de var hocalar..tamamen kurulu akvaryum,izmirden elden gelip alabilirsiniz :D hava motoru,en kalitelisinden hagen kumu,bitkisi,dekoru,pipo filtresi,8-10 adet 1. sınıf sakura karidesi herşeyi dahil 200 tl normal fiyat..tbt den alıcı cıkarsa 150 ye bırakırım

+ ışık sistemi isteyen olursa fiyata ek 20 liraya 2 adet grolüx ve daylight floresan veririm.Normalde tanesi 20 lira ve hiç kullanılmadı ayrıca

Poet tarafından 06/Ağu/13 18:17 tarihinde düzenlenmiştir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

bugün akvaryumculara gittim iteleme mode on  :)

int. daha uygun mersinden kurulu bir akvaryum buldum  sahibindende çocukla fiyat konuşacaz

matematik24.com
Toplam Hit: 3425 Toplam Mesaj: 35