folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ankara'da Teknik Kurulum Personeli Arıyorum

Ankara'da Teknik Kurulum Personeli Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Millet Selam.

Ürettiğimiz biyometrik geçiş kontrol cihazlarının kurulumlarını yapacak mürit arıyorum.

Arkadaşdan beklentilerimiz : 

- Tahribat müridi olacak

- Bazen haftada 1-2 bazen ayda 1-2 kurulumumuz oluyor, bazıları şehir içinde bazıları şehir dışında. Bu kurulumlar sırasında, genellikle duvarda küçük bir kırım yapılıyor ve cihaza yuva açılıyor. Bu kırımı yapacak, cihazı duvara monte edecek, gerekirse kırımdan sonra problem oluşan yerlerin tamiratını yapacak. Kablo çekilmesi gerekiyorsa kablosunu çekecek, I/O kutusunu bağlayacak gerekli bağlantıları yapacak, 220V şebekenin I/O'ya bağlantısı yapacak ve I/O'nun da cihaza bağlantısını ve kapı kilit bağlantısını yapacak.

- Bundan sonra telefonla destekle olur - kendisi biliyorsa da olur hatta daha iyi olur, bizim sunucu ve yönetici yazılımlarımızı, SQL'i kuracak, bu kurulumlardan sonra oradaki personele gerekli eğitimleri verecek.

- Ürünü biz ürettiğimiz için üretici pozisyonundayız, satıcı firmalar ürünleri monte ettikten sonra gidecek, montajın düzgün yapılıp yapılmadığını kontrol edecek, gerekirse montaj sırasında firma elemanlarının başında duracak ve problemleri yada durumu bana raporlayacak. (Bu durumda kurulumu kendisi yapmıyor zaten)

- Boş olduğu durumlarda şirket içindeki montaj kısmına yardımcı olacak ve sistem cihaz testlerine yardımcı olacak.

- Ehliyeti olacak ki kendisi bir yerlere gidebilsin :)

Müracaat :

Ben, bi cv linki gönderirseniz iyi olur...

renegadealien tarafından 08/Ara/19 21:12 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Tam zamanlı mı?

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

kahramanmaraş ve bölgesi olur ise  extradan adam gönderme bu bölgeyi ben halledebilirim

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Antalya, Akdeniz bölgesinde istahdam olacak olur ise görüşmek isterim üstad, Belleğinizin bir köşesinde bulunsun.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Merhabalar,

Ankara'da Tam zamanlı.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

pm

Kentaki tarafından 09/Ara/19 12:35 tarihinde düzenlenmiştir

What are you doing???
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Mayış nedir üstad? Ankara şartlarında geçinilecek bir rakam mıdır? (:

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

istanbul olursa sadece hafta sonu tam zamanlı çalışırız hocam.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek

ehliyet olsaydı düşünürdüm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

Mayış nedir üstad? Ankara şartlarında geçinilecek bir rakam mıdır? (:

3000 verir diye düşünüyorum :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

İstanbul tam zamanlı çalışabilirim ben de şu an ankaraya da yerleşebilirim aslında ama çok zoğuk :( 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 4149 Toplam Mesaj: 20
ankarada tekniker