folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Antalyada Dükkan Mi Yoksa Ticari Taksi Plakasimi İyi Gelir Getirir.

Antalyada Dükkan Mi Yoksa Ticari Taksi Plakasimi İyi Gelir Getirir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    geberlan bunu yazdı

14 yildir antalya , 3 yildir side manavgat turizm bôlgesindeyim. Farkli bir ônerim var, avrupa ya da asıl ônerim rus turist ağırlıklı olan bir otelde popcorn, patlamis misir standı.. Arkasinda kosmana da gerek yok, koy bir yakini adamini guvenebilecegin birini, aylik sana 4 - 7 bin arası euro ciro 

Hocam orda popcorn kaç paraya satılıyor ki? ortalama 5000 eur getirsin? 

Popconr, misir, patlamis misir 2,3euro . günü ortalama 100 satış  ile kapatabiliyorsun ki her tûrlü satisin oluyor. Otelin bu standlardan aldigi kira 6 aylik sezon icin 10-15 bin € arası olmakla beraber değisiklik de gösterebiliyor sezondan sezona( tabi pamuk seker de var bunun icinde)

geberlan tarafından 02/Mar/18 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Adam uğraşmıyacam demiş. 

Abi Allah uzun ömür versinde 35-40 yıl daha yaşasan  kuru banka faizi ile paran %40-50 erir ama rahat bir hayatın olur . 

Türkiyede bankaların mevduat hesaplarına  100,000TL devlet garantisi var . bunu dikkate alarak . 

ben olsam 

250,000 TL ile DOLAR alıp Dolar faizine atardım 2 ayrı bankaya 

250,000 TL ile EURO alıp Euro faizine atarım 2 farklı bankaya . 

800,000 TL yi 150,000 TL ye böler 5 -6 ayrı bankaya TL faizine atarım .  1 tane enpara hesabına bağlarım bunların faizlerini . vade sonu oraya 1000tl otomatik atar hesaplar . 5000tl ile güller gibi yer içer gezersin . 

faizden  150,000 tl için 1,500 tl faiz alırsın . her hesaptan 1000 çekersen  kalan 500 ana paranın tamamen enflasyon karşısında ezilmesini engellemiş olur . 

az karışık gibi ama . ZİKİNİ BALTA KESMEDEN YAŞLANIR GİDERSİN  .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Allah uzun ömür versin ama yaş 50 diyorsun aylık 10 bin yesen 10 senede parayı bitirirsin ne ugraşacan müdür yok şunu yok bunu alayım diye ye gez git müdür ben öyle yapardım 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Hocam bu parayi nasil kazandigini soyler misin?

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Ye ic gez toz diyen arkadaslar cok güzel söylüyorsunuzda, bunn yasliligi var hastaligi var.

O zaman saplara gelmeyelim? neyse yinede fikir fikirdir.

Ama iyi biryerde Plaza var sanirim anlasacak gibiyiz.

neyse bilgi ve fikirleriniz icin sagolun.

Parayi nerden buldun diyen arkadas 50 yasina kadar yüksek düzey maasli bir iste calistim ve buda is Tazminati(Yurtdisi)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

işyeri bul hocam kurumsala kiraya verilecek. banka faiz falan hikaye parayı neden eritesin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

...

Parayi nerden buldun diyen arkadas 50 yasina kadar yüksek düzey maasli bir iste calistim ve buda is Tazminati(Yurtdisi)

Hocam hesap sormak maksatli degilde bize de yol gostermesi amaciyla sormustum.

Hani yas 32, ogretmenim, sukur kendi basima bir ev, birde araba alabildim ama ileriye donuk olarak da plan yapmak lazim.

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Abi 50 yasina gelmissin. At faize  evin varsa evle ugrasma al yengeyi faizden gelen parayi catir catir yiyin ne ugrasiyorsun  kac sene daha yasiycaz surda

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 4573 Toplam Mesaj: 39
taksi dükkan ticari