folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Apple Macbook Aldık İlk Günden Kitledik

Apple Macbook Aldık İlk Günden Kitledik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

13 yıllık youtube hesabı çalınmış Ruhi Çenet'in. @ruhi Tahribat kayıt tarihi : 2011

Bütün deliller tutuyor. Ulan yoksa ben çenet miyim 🤣🤣

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

mail gelene kadar macbook aldığımda neleri ayarlamalıyım neler kurmalıyım diye sizden öneriler alayım en azından.

4 mayısa kadar malesef linki beklemek zorundayım.

ilk defa macbook sahibi olacak (az çok gelen personellerin makinelerini kullanıp genel bir kullanım bilgim var) bir kişiye neler önerebilirsiniz

sevgiler saygılar.

trump gelip konuma yazmaz umarım. :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ruhi bunu yazdı

mail gelene kadar macbook aldığımda neleri ayarlamalıyım neler kurmalıyım diye sizden öneriler alayım en azından.

ilk defa macbook sahibi olacak (az çok gelen personellerin makinelerini kullanıp genel bir kullanım bilgim var) bir kişiye neler önerebilirsiniz

sevgiler saygılar.

hocam pencereleri sağa sola yaslamaya alışıksan bettersnaptool kur. bunun paralıları da var gerek yok.

torrent için transmission veya transmit olabilir.

videolar için IINA veya appstoreda elmedia var elmedia yeterse onu kullan.

zip işi sıkıntı, windowstaki gibi kullanabileceğim bi zip app bulamadım maalesef. unzip diye birşey kullanıyorum gerekince. tavsiye varsa alırım.

geri kalanları kendi işine gücüne göre bak. antivirüs gerek yok ayrıca düzgün çalışan verimli bi antivirüs de yok zaten mac için. hele kaspersky sakın kurma. ayarları vb kurcalarsın kendine göre düzenlersin ekranı sağı solu. finder ipuçları gibi konular var youtubeda. onlara baksan yeterli olur bence. macos öyle windows kadar ilgi istemiyor. işini yapıyor.

fazla appstore dışına çıkmamaya çalış. çıkarsan da güvenli olduğuna ikna olduğun appleri kur.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı

sevgiler saygılar.

hocam pencereleri sağa sola yaslamaya alışıksan bettersnaptool kur. bunun paralıları da var gerek yok.

zip işi sıkıntı, windowstaki gibi kullanabileceğim bi zip app bulamadım maalesef. unzip diye birşey kullanıyorum gerekince. tavsiye varsa alırım.

geri kalanları kendi işine gücüne göre bak. antivirüs gerek yok ayrıca düzgün çalışan verimli bi antivirüs de yok zaten mac için. hele kaspersky sakın kurma. ayarları vb kurcalarsın kendine göre düzenlersin ekranı sağı solu. finder ipuçları gibi konular var youtubeda. onlara baksan yeterli olur bence. macos öyle windows kadar ilgi istemiyor. işini yapıyor.

fazla appstore dışına çıkmamaya çalış. çıkarsan da güvenli olduğuna ikna olduğun appleri kur.

Çok teşekkür ederim hocam. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    EnableTurk bunu yazdı

Sen kesin ruhi çenetsin he. 

öyle bi gülmüşüm ki, kızım yan odadan gelip aşkım noldu diye soruyor. gülmekten cevap veremiyorum.

Kızın sana aşkım mı diyor? Çok kıskandım şu anda.. Allah sağlıklı güzel ömür versin..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

https://www.macbed.com/

https://cmacked.com/

https://nmac.to/now/

edit : elbette virustotal.com 

noname tarafından 25/Nis/24 00:17 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mavii bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    EnableTurk bunu yazdı

Sen kesin ruhi çenetsin he. 

öyle bi gülmüşüm ki, kızım yan odadan gelip aşkım noldu diye soruyor. gülmekten cevap veremiyorum.

Kızın sana aşkım mı diyor? Çok kıskandım şu anda.. Allah sağlıklı güzel ömür versin..

istiyosan biz de sana aşkım diyelim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

Merhaba hocalar, macbook aldım. Apple kimliği ve bilgisayara koyduğum şifreleri karıştırdım ve defalarca girerek kitledim. 

Hesap kilidi çözme işlemi başlattım ama 2 Hafta süre verdi. 

Bunu daha erken halletmenin bir yolu var mıdır?

Kullanamadım daha heves yaptım önümde duruyor meret :(

Bende de var ama alışamadım. Köşede öylece duruyor. Alışmam lazım ama elim hiç gimiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Prometheus bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı

sevgiler saygılar.

Sıkıştırma işlemleri vs için Keka iyidir

Toplam Hit: 2964 Toplam Mesaj: 45
apple apple macbook air2