Azmış İtler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar ben mersin burhan felek caddesinde yaşıyorum ne şırnakta ne çilek muhallesinde nede isnsanların birbirine karıştığı istanbuluun bilmem ne meydanında biraz önce uyuyordum bir sesler geldi birileri bağırıp duruyor bende salak gibi sevindim heralde össdeki kopyayı protesto edwiyorlar sandım öğrenci kardeşlerim diye ayaklandım çıktım dışarı terör örgütü yandaşları neye uğradığımı şaşırdım bugüne kadar girmeye cesaret edemedikleri yandalarının bulunmadığı hatta sıksık sürtüştükleri bir muhalleye girmişler bilen bilir burhan felek caddesinde genelde arap kökenli türkler yaşar buadamlar nasıl bukadar cesur davranabiliyor apaçıkki bu sıradan gösterilerinden değil burdakilere adam olun lan kral biziz diyorlar poliste arkalarından hiç bişey yapmadan öyle ilerliyor hayatımda ilkkez bu kdar berbat bir sabaha uyandım

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

polis sadece haklarını aramak için gösteri yapan ögrenci ve işçilere müdahale eder. bdpli, polise tokat atar onu bile ellemezler. ne güzel memleket..

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

seçim süresince bu tür eylemler devam eder , seçimler bitince susarlar

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

ee ne bekliyodun kardeş? polis onlara dokunurmu hiç

polis müdahele ederse Allah muhafaza akepe oy kaybeder.

adamlar yaksın yıksın ama padişahım çok yaşasın

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

son çıkan yasalara göre :  polis ve jandarmanın olaya müdehale etme durumu söz konusu değildir.. bundan sonra olay sonunda haksız ve haklı tarafları sorguya alıp gidicekler :)  bu tabiki gereksiz bir drum oldu..

edit: üstüme gelmeyin he ben öyle bilyom :))

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar bana dokunan nedeni değil girdikleri yere girmeye nasıl cesaret ediyorlar burası burhan felek caddesi yav burda onların yandaşları yokku onlar sanki bilmiyormu burayı resmen tehdit niteliği taşıyor bu yürüyüş üstüne birde pencereye çıkanlara sağa sola daşşak geçer gibi gülmelerine iyice ayar oldum

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

alışcaz dostum mahllemize girmelerine,devletin bankalarını postahanelerini yakmalarına yapcak bişey yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

onlar zaten sizin içinizdeler, Sadece seçim zamanları toplanıyorlar piçlik yapıyorlar. Elinde kimyasal maddeler olacak iz birakmadan yapacan bi bomba kimsenin görmediği bi yerden salacan bombayı grubun arasına oh mis, evine çık cipsini yiye yiye meydanı izle sonra,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

onlar zaten sizin içinizdeler, Sadece seçim zamanları toplanıyorlar piçlik yapıyorlar. Elinde kimyasal maddeler olacak iz birakmadan yapacan bi bomba kimsenin görmediği bi yerden salacan bombayı grubun arasına oh mis, evine çık cipsini yiye yiye meydanı izle sonra,

istanbulda atılan molotoftan dolayı küçük yaştaki bi kzın yüzü yanmıştı o zaman seçim zamanımıydı?

pkk lıları halaylarla karşılarlarken seçim zamanımıydı?

hepsini geçtim dağda askerlerimiz ölürken seçim zamanımıydı?

başlamışınız bi iktidar yalakalığına bu olayların maaliyeti iktidara patlamasın diye "seçim zamanında olur böle" moduna giriyonuz.

utanın kendinizden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

BosphorusPasha bunu yazdı:

istanbulda atılan molotoftan dolayı küçük yaştaki bi kzın yüzü yanmıştı o zaman seçim zamanımıydı?

pkk lıları halaylarla karşılarlarken seçim zamanımıydı?

hepsini geçtim dağda askerlerimiz ölürken seçim zamanımıydı?

başlamışınız bi iktidar yalakalığına bu olayların maaliyeti iktidara patlamasın diye "seçim zamanında olur böle" moduna giriyonuz.

utanın kendinizden.

hayır hocam, utanması gereken sizlersiniz, devletinize yüz çeviren sizlersiniz, aciz olan sizlersiniz devletinize yardım etmek yerine hep kendi düşüncelerinizle devlete köstek olanlar sizlersiniz, Güvensizlik sizde had safhada. 

Bu adamlar bu devlet yönetime gelmeden önce bu kadar sesli değillerdi, bu devlet gelmeden gül gibi geçiniyorlardı fakat devlet geldi ve düzenlerini bozdu,i her zaman derim köpekler bou boşuna dokunulmadığı zaman havlamazlar, var ki bi acıları eylem propaganda tarzı şeyler yapıyorlar, sizler de bu durum karşısında devletinizi şsuçluyorsunuz. Azcık düşün bu devlet pkkya yardım niteliğinde ne yaptı diye, bak bakalım bi tane pkkya yardım örneği bulabilecekmisin? bütün yaptığı yardımlar iyimser davranışlar dağdaki pkklıları indirip adam etmek maksadıyla yuapılmıştır fakat sizin gözleriniz bunu göremez görmek istemez  çünkü siz başka davaya inanıyorsunuz. 

pkklıların halaylarla karşlılanması olayına nasıl da geldiniz bak hala örnek veriyorsun, devlet bi kural çıkardı tek bir sabıkası bulunmayanlar gelsin vatandaş olarak yurduna dönsün dedi onalr da bunu kendi aleyhlerine çevirerek davul zurna iile getirdiler Sizler de devletinize destek olmak yerine köstek görevnizi layıkıyle yerine getirdiniz ve devletinize bok attınız, devlet davul zurnayla getirtti dediniz. 

Dağda askerlerin ölürken o çok güvendiğiniz tsk nın içinde  yine sizin görüşünüze sahip sol bünyenin adamları şerefsiz komutanlar vardı, daha dün akşam konuştum yakın bi tanıdığımla, pkklılar ile çatışıyorlar ve diyor ki gizlendiğimiz yer öyle bi yer ki hiç bi pkklının bizi görüp vurmasına imkan yok vursa vursa dürbünlü ile ya ara sıra çıkardığımız başımızdan vurur ya da elimizi vururlar ama ölen askerlerin hepsi sırtlarından vuruluyor yanlarındaki arkadaşları sıortlarından vuruluyor, Bunların arkasında da komutan var, Sizin komutanlarınız var, Atatürk çü komutanlar, Din düşmanı komutanlar, Laik komutanlar ve aynı zaman da vatanını satan orospu evladı komutanlar,, Bunlar da sizin görüşlerinizden farkındamısın? hepsi solcu bi tane sağcı buamazsın bunlardan.. Beni konuşturma hocam kimin ne bok olduğu belli Artık cidden vati geldi açın şuy gözlerinizi, adamlar pkkya kampta ders veriyo ardından istanbula geliyo sol takımı ayaklandırıyo Atatürk ün kitaplarını okuyo.. Ve siz hala bunları inkar ediyorsunuz, Sizlere artık bunladan sonra ne dense fayda etmez hocam, aynı mantıkla devam edin.. önünde sonuda kazanan belli olacak bu ülke de. 

Bu arada gençliğe hitabe yi bir oku ve şu askeriyenin içerisindeki komutanları da düşün o hitabeyi okurken.  Neyse ben de boşuna yazıyorum zaten..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biraz önce öğrendiğim yeni bir gelişme aşşağı inince gördüm bizim bakkalım camını kırmışlar sordum hemen hemen tüm esnafa taş atmış şerefsizler

Toplam Hit: 6543 Toplam Mesaj: 50