folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bilgisayar Toplama Sitesi İsteği

Bilgisayar Toplama Sitesi İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler hangi steden bilgisayar topluyorsunuz güvenilir olarak?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

https://www.logicalincrements.com/

http://teknofiyat.com/

Tek biryerden toplamak yerine almak istediğin buildi kafanda oturtup parça bazında en uygun neresiyse ordan almak daha mantıklı. Sonra evde birleştirirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

DDR5 geçiş döneminde olacağı için test edilmiş, anakart ram uyumu onaylı, satışa sunulmuş sistemleri inceleyerek benzerlerini toplamanı önerebilirim.

DDR5 sistem toplayacaksan uyarı olarak şu video bakabilirsin. Basit şekilde izah etmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=r9b5a69OtuU

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

logicalincrements.com

bu siteyi ben de öneririm, hatta işsiz mürid varsa türkçesini yapabilir. bence güzel para bırakır.

cpu, ram falan bakayım dedim ikinci el piyasasına nolmuş ya

sıfırı 100 olan ürünün ikinci elini 90 a koyuyolar. 10 daha verir sıfırını alırım. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 504 Toplam Mesaj: 4
kasa toplama bilgisayar sitesi