Çeviri İsteği - Ücretli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

selam müridler,

çeviri işlerini DarkFall ile hallediyorduk ama gelmedi bu gece. yarına lazım olduğu için konu açıyorum.

I think computers are very important and we always use computer. For example; gazete okumak, film izlemek, müzik dinlemek gibi aktiviteler için bilgisayarı kullanıyoruz. To give another example, bankalar müşteri bilgilerini, para transferlerini, faiz işlemlerini bilgisayar ortamında işliyor ve saklıyor. Bilgisayarın olmadığını düşünürsek bu bilgilerin saklanmasının ve gerek duyulduğunda kullanılmasının çok zor olacağı ortadadır. To give one last example, polisler bilgisayardan en fazla yararlananlar arasındadır. Artık çoğu bilgiler veritabanlarına kaydedilmekte ve bu bilgilere her yerden erişim sağlanabilmektedir. 
    Günümüzde bilgisayar hemen hemen bütün insanların kullandığı, insanların işlerini kolaylaştıran, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

bu paragrafın ingilizcesi lazım bana. bu gece halledebilecek bi mürid çıkarsa pazartesi istediği operatörden 5 lira bakiye gönderebilirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

up up up yarın vizem var amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

para mara istemeden yapacaktım ama bazı yerleri nasıl çevirebileceğimi bilemedim :S

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

ingilizce olan yerler senin çevirdiğin yerler mi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hocam arkadaşlara tam orjinal metni verirsendaha kolay olur onlar için :)

böyle yarım ingizlice yarım türkçe anlaşılmıyor.

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

ingilizce olan yerleri kalıp gibi düşünebiliriz ama baktım tbtden yazan olmadı r10a açtım konu, buldum oradan birisini. :(

teşekkürler herkese.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

I think computers are very important and we always use computer. For example; we use computer reading newspaper, watching movie, listening music etc. To give another example, banks save client informations, money transfers and interest process by computer. If we suppose that there isn't  computer it is obvious it is hard to save this informations and to use when we need them. To give one last example, one of most benefiting people from computer are policemen. Most of informations are save databases and they can access them everywhere.

Computers are using almost whole people, it is making easy people's works and became one of the can not give up piece of our life. 

Hocam saçma olan ya da yanlış olan yerleri olabilir bikaç aydır ingilizceyle uğraşmıyorum unutmuşum baya bi. İşine yarar umarım :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

ozAnkaraguclu teşekkürler hocam keşke daha evvel yazsaydın gitmeseydi bakiyemiz :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    Başka çeviri gerekirse burdayım..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistr
    pesimistr's avatar
    Erkek

itfayeci istedigin zaman mail atabilirsin yardimci olmaya çalisirim elcikkadir@gmail.com

pesimistic
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

pesimistr bunu yazdı:
    -----------------------------
    -----------------------------

e-postanı buraya yazma, çömezliğin kalkınca bana davetiye yollarmısın diye 1000 tane mail alırsın.

Toplam Hit: 1537 Toplam Mesaj: 11