folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Charles Darwin Ve Evrim Teorisi Hakkında

Charles Darwin Ve Evrim Teorisi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

aşağılık bir ırk kabul ettiğim araplar , siyahlar ve diğer tüm koyu renkliler onların ilkel kültür ve inançları gelişmeye müsait değil ve bırakılırsa kendi kendine yok olacak kadar acizler , arapların ne kadar zengin oldukları malum fakat güçlüler mi ? 

demekki çölde yaşayanların kafatasları gelişmemiş doğal olarak beyinleri , sosyal olarak da evrilememişler halen ilkel cezalandırmaların dünyadaki sorunları ve ahlaksızlık kabul ettikleri yaşam biçimine çare olacağını düşünecek kadar da beyinsizler .

birilerinin bunları acıklı yaşamlarından kurtarıp olmayan tanrılarına ve ataları kabul ettikleri evliyalarına göndermesi gerek , belki nükleer başlıklı bir füze heycanla bekledikleri kurtarıcıları olabilir. 

insan evrilmeye devam ederken kendinizi nerede göreceksiniz , inananların kurtuluşu yok ve toplumumuz bilimadamı ya da asker yerine şakirt yetiştirmeye devam ettikçe sefalet içinde yok olmaya mahkumlar. cennet ise  neandertallerin ayakları altında muhtemelen. 

işte evrimin canlı bir kanıtı budur , olayın bir din savaşı olmadığına din denen şeyin bir enstruman iktidarın fahişesi olduğunu idrak edemiyorlar. beyinsiz şakirtler kendilerini birilerinin hristiyan yapmaya çalıştığını düşünüyor mesela ,  ellerindeki silahlar başka "kafirlerin" diğer "kafirler" çok güçlenmesin diye sadaka niyetine verdiği antikalar. olanlardan yaşananlardan sonuçlar çıkardıkça insanlar ve toplumları nesilden nesile gelişmiş 

tüm bu denilenleri bir şakirtin idrak edemeyeceği gibi vereceği tek yanıt "adem aleyselam benim atamdır , sen maymundan gelmiş olabilirsin" ötesine geçtiğini göremedim. yok olan *yok edilen  toplumların ortak özelliği dünyada o çağda var olan değişime yeni üretim ve savaş tekniklerine ayak uyduramaması bir takım eski din ve kültürlerin etkisi ile gelişmeyi reddedip , güçlü olana yemek olması gerçi artık yamyam olasa da insan yamyamlıktan beter imha yöntemleri geliştirdi bin yıllar boyunca. bu şekilde ilave özelliği olan, belki yeni bir teknoloji yeni bir sosyal yapı yeni bir bilimi silah olarak kullanan üstün bir insan toplumu üstün olamayanlar yerine de yaşamaya devam ediyor 

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 11:35'da xzxz tarafından düzenlendi.

Hiç Bir Irk Aşşağılık Değildir... Aynı Zamanda Hiç Bir Irk Da Yüce de Değildir... Sana Öğretilmiş Bu Hastalıklı Fikirlerden Zihnini Kurtarmalısın. İnsani Erdem Bunu Gerektirir. İnsanları Sevmiyor Olabilirsin Tamam Ama Bu Olayına Irkları Karıştırmamalısın. 

Gelişimleri Konusunda da Tamamen Yanılıyorsun. Siyahlardan da Bilim Adamları Mevcuttur. Film Artisi ve Büyük Ses Sanatçıları Vardır. Gelişmeye Müsait Olmayan Tek İnsan Türü Irkçı Geçinen İnsanlığı Kana Bulamaya Hazır Irkçı Zihniyet Sahibi Sevgiyi Bilmeyen İnsan Bireyidir. İşte Onlar Gelişmeye Asla Açık Değillerdir.

Benimkisi Sadece Tavsiye Uyarsın uymazsın tamamen sana Kalmış. 

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 11:38'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 11:40'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 11:46'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Hiç Bir Irk Aşşağılık Değildir... Aynı Zamanda Hiç Bir Irk Da Yüce de Değildir... Sana Öğretilmiş Bu Hastalıklı Fikirlerden Zihnini Kurtarmalısın. İnsani Erdem Bunu Gerektirir. İnsanları Sevmiyor Olabilirsin Tamam Ama Bu Olayına Irkları Karıştırmamalısın. 

Gelişimleri Konusunda da Tamamen Yanılıyorsun. Siyahlardan da Bilim Adamları Mevcuttur. Film Artisi ve Büyük Ses Sanatçıları Vardır. Gelişmeye Müsait Olmayan Tek İnsan Türü Irkçı Geçinen İnsanlığı Kana Bulamaya Hazır Irkçı Zihniyet Sahibi Sevgiyi Bilmeyen İnsan Bireyidir. İşte Onlar Gelişmeye Asla Açık Değillerdir.

hastalıklı olan fikirler sana ait , 1500 yıl önce yaşamış bir bedevinin çürümüş saplantılı fikirlerini ideoloji diye din diye gelmiş anlatıyorsun 

bana kimse birşey öğretmedi ,sizin gibi kimsenin dizi dibinde oturup dinlemedim , kendi gözlerimle gördüğümü kendi kulaklarımla duyduğumu söylüyorum bir imamım bir peygamberim ezbere okuyacağım bir kitabım yok   

siyahlardan çıkan sanatçılar vb dikkat edersen muasır medeniyetlerin olduğu yerlerden çıkıyor yani tohum sulak ve uygun toprağa düşünce fidan oluyor , tohumun içinde can yoktur demiyorum sadece gelişmesinin diğer ırkların tohumlarından daha zor olduğuna dikkat çekiyorum 

yoksa obamanın atalarını köle diye amerikada satmasalardı halen baldırı çıplak biçimde zebra avlamaya çalışıyordu belkide komşu kabile onu yemişti 

eğer sevgiden bahsediyorsan önce kendine ve nesline karşı olmalı, neslini nasıl yıkımdan düşmandan yem olmaktan kurtarırım biçiminde olmalı yoksa ibnekılıklı hippiler gibi otu boku sevmekle ancak sağlam bir tecavüze uğrarsın. 

senin "hastalıklı zihniyetin" neslimize "ırkımıza" ölüm ve çatışmadan cehalet ve yıkımdan başka ne getirdi??  hayatta tek yol gösterici bilimdir diyen biri ırkımızın temiz kanından çıkmasaydı muhtemelen 20. yy da imha edilmiş olacaktık , olmayan tanrıların ve din kardeşlerinde göbeğini kaşıya kaşıya izlerdi felaketimizi. 

kafir diye katlettiğiniz milyonları da çok seviyordunuz eminim , şu andaki mü'minlerin suratından akıyor zaten sevgi ve barış ellerine fırsat geçse komşularını çolukçocuk demeden kesecek zihniyet gelmiş bana sevgiden bahsediyor , süpanalaa ibretlik!! 

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 11:53'da xzxz tarafından düzenlendi.

herşeyin bir şeyi vardır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

hastalıklı olan fikirler sana ait , 1500 yıl önce yaşamış bir bedevinin çürümüş saplantılı fikirlerini ideoloji diye din diye gelmiş anlatıyorsun 

bana kimse birşey öğretmedi ,sizin gibi kimsenin dizi dibinde oturup dinlemedim , kendi gözlerimle gördüğümü kendi kulaklarımla duyduğumu söylüyorum bir imamım bir peygamberim ezbere okuyacağım bir kitabım yok   

siyahlardan çıkan sanatçılar vb dikkat edersen muasır medeniyetlerin olduğu yerlerden çıkıyor yani tohum sulak ve uygun toprağa düşünce fidan oluyor , tohumun içinde can yoktur demiyorum sadece gelişmesinin diğer ırkların tohumlarından daha zor olduğuna dikkat çekiyorum 

yoksa obamanın atalarını köle diye amerikada satmasalardı halen baldırı çıplak biçimde zebra avlamaya çalışıyordu belkide komşu kabile onu yemişti 

eğer sevgiden bahsediyorsan önce kendine ve nesline karşı olmalı, neslini nasıl yıkımdan düşmandan yem olmaktan kurtarırım biçiminde olmalı yoksa ibnekılıklı hippiler gibi otu boku sevmekle ancak sağlam bir tecavüze uğrarsın. 

senin "hastalıklı zihniyetin" neslimize "ırkımıza" ölüm ve çatışmadan cehalet ve yıkımdan başka ne getirdi??  hayatta tek yol gösterici bilimdir diyen biri ırkımızın temiz kanından çıkmasaydı muhtemelen 20. yy da imha edilmiş olacaktık , olmayan tanrıların ve din kardeşlerinde göbeğini kaşıya kaşıya izlerdi felaketimizi. 

kafir diye katlettiğiniz milyonları da çok seviyordunuz eminim , şu andaki mü'minlerin suratından akıyor zaten sevgi ve barış ellerine fırsat geçse komşularını çolukçocuk demeden kesecek zihniyet gelmiş bana sevgiden bahsediyor , süpanalaa ibretlik!! 

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 11:53'da xzxz tarafından düzenlendi.

Birilerinin Dizleri Dibinde Bir şeyler Öğrendiğim Saplantısını Nereden edindin anlamadım. Kendin ve Kendin Gibi Olanlardan Başka Her kesin Seviye İtibari İle Düşünce İtibari ile Ve Benlik İtibari ile Aşşağılık Olduğunu Düşündüğünü Kendin yazdın. Bende Bunun İnsani Erdeme Uymadığını Söyledim. Gayet Net İfade ettim.,

Kendim Araştırırım Kendim Öğrenirim. Çelişki Gördüğüm Fikirsel Durumlara Şüphe ile Bakarken Asla Savunmam. Savunuyorsam Kafamda Bitmiştir. Bitirmişimdir Mevzuyu Tatmin Olmuşumdur. O Yüzden Kabul etmişimdir. Bir Teist İdim. Şu An Müslümanım. Çünkü Yaratıcının Emirleri İnsanlığı Sapkınlıktan Koruma Amacı Gütmektedir. 

Sapkın Düşüncelerden Uzak Kalmalısın. Aşşağılık Görme Bir Bedeviyi.... Kaderdir Belli Olmaz Belki Bir Bedevi Bir Gün Ummadığın Bir Yerde Hayatını Kurtaracak. Bilemezsin.

Ayrıca Güvensizsin... Ben Severim Arkadaş. Yanlış Yapanında Boğazını Keserim. Sevdim diye Tecavüzemi uğrayacam Allahını seversin Neyin var senin. Hiç mi kendine güvenin yok. İnsanları sev... Düşman olanını Öldür. Bu Kadar Basit. Böylece Daha Az Düşman Sahibi olursun.

Of Yahu Kimseyi Katletmiş Değilim. Of of of 

Dünyada Büyük Savaşlar hep Senin Gibi Korkular la Yaşayan Gelecekten Ve Geleceğin Getireceklerinden Korkan Birilerinin Yönetim Sistemini Eline Aldıktan Sonra Çıkmıştır. Örnek Adolf Hitler.... Kasap Stalin.....   Tarih Bu Şahısları Minnetle Anmıyor. Tarih ve İnsanlık Bu Şahsiyetleri Lanetliyor. Yam yam Dediğin Gelişmemiş İnsanlar Bile Belli Bir Yol Katetmiştir. Şu an O Tür Yok. Ancak Buna Rağmen Onlar bile Aşşağılık Lakabı Almayı Haketmez. Çünkü Bilgili ve İleri Medeniyet olduğunu İddia Eden Bizler Onları Ezmekten başka ne yaptık. Öğrettikmi Doğruyu Yanlışı Anlattıkmı Doğruya Sevkettikmi.

Elindeki Altını Elması Almadıkmı. Söyle Biz Medeniyet Irkı Bizler Çokmu İyiyiz ha Çokmu Açık ve Dürüst Söyle... Neslin Kendini Müdafaa eder. Neslini Bu Tür Konulara Bahane Ederek Kendini Haklı Çıkaramazsın. Biz Bu Günden Sorumluyuz. Ayrıca Yaptıklarımızdan Sorumluyuz. Suç İşleyen Çekecek Cezasını Ailesi Veya Irkı değil.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 12:27'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 12:28'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 12:32'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 13:51'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 13:53'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Mesaj 2 Agustos 2012 (Persembe) Saat: 13:54'da ShockMan tarafından düzenlendi.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 39125 Toplam Mesaj: 384