folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Elektrik Acma Kapama Ücreti Yasal Mi? Elektrik Faturasini Youtube Da Paylasip Kufredenleri Simdi Anliyorum-GUNCELLEME.

Elektrik Acma Kapama Ücreti Yasal Mi? Elektrik Faturasini Youtube Da Paylasip Kufredenleri Simdi Anliyorum-GUNCELLEME.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Durdur saati 400 tl ye kadar durdurduktan sonra aç vicdanen ne kandirilmiş ol nede çalmiş ol.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Mylitta bunu yazdı

Abla üstüne alınma, yanlış anlama ama

Hayatta böyle doğrucu davut insanların başına gelen bu tip olayları müstehak buluyorum.

Açık elektrik var, fazla da ödenmiş. Niye kullanmaz da gidip sıfırlatırsın ki? :)

Herkes bu dedigini dedi ya :))

Bakkal fircaladi, memur, bugun sayaca bakan teknisyen, babam ve sen :))

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    joe_black bunu yazdı

Yeni eve taşındım 5 aydır su faturası gelmiyordu. Geçen hafta akşam saat 9da yani tam olarak 21:00'de tak su kesildi. Çıktım baktım vanayı kapatıp su kapatma ihbarı koyup gitmişler.

5 aydır fatura yok ve gelip kapatıyorlar. üstüne üstlük bir de 34 lira kapama ücreti geçirdiler. fatura tutarı 453 tl. aradım direkt bu kadar nasıl geldi diye. kullanmışsınız diyor :D :D

aylık 130 doğalgaz 120 elektrik ödüyorum. ve su faturam 90 tl geliyor aya vurunca :D

evde çamaşır makinesi yok bulaşık makinesi yok :) bu 5 aylık sürenin de 2 ayı evde değildim.

o faturayı ödedikten sonra ben doğrucu davutluktan çıktım. Nerden ne çarparsam kar diyecem kendime.

Kimi ne kadar söğüşleyebilirsem kazık atabilirsem atıcam. Dünyayı ben mi kurtaracağım

Ya valla cok aci bir durum. 

Bende güya oadami bulup versinler parayi . Bende duzgunce faturami odeyim dedim guya.

Hatta sayac bozuk mu gelin bakin dedim.

Bugun geldi hop yenisyle degistirip servis ucreti yansitacaklarmis ustune.

20 tl elektrik yaktim 150 tl fatura verecegim

Insanin zoruna giden bu ulkede hep böyle seyler dönüyor.

Kanunlar sistem seni dalavereci firildak sahtekar olmaya itiyor.  

Vendetta filmindeki yada joker gibi halkin cildirip herseyi yikiyorlar ya ulkeye boyle birsey lazim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    watervay bunu yazdı

Abone devir işlerine hiç kafam basmıyor bu sistemin. Zaten üzerine alırken para ödüyorsun. Baikası üzerine alırken senin verdiğin para nereye gidiyor? Durmadan her abone geçişinde para mı ödüyoruz?

geri alıyosun çıkarken

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Üç kağıtcılık kaçak kullanma vs bunlar hep yasa dışı kurnaz olun yasal olan haklarınızı kullanın mesela ben dükkanda aboneliğim yok elektiriği pazarlama değil dağıtım şirketinden alıyorum nasıl derseniz pazarlama şirketinin elemanı geliyor fatura çıkmıyor artık 6 ayda 1 senede bir dağıtımın kayıp kaçak ekibi geliyor tutanak tutuyor 1 hafta içinde öde diyor gidip ödüyorum bende ama söyle örnek vereyim son ödediğimde 14 ay kullandım 1500 TL gibi bir fatura ödedim ondan önce aylık 200 TL gibi bir fatura geliyordu 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    Mylitta bunu yazdı

Abla üstüne alınma, yanlış anlama ama

Hayatta böyle doğrucu davut insanların başına gelen bu tip olayları müstehak buluyorum.

Açık elektrik var, fazla da ödenmiş. Niye kullanmaz da gidip sıfırlatırsın ki? :)

Herkes bu dedigini dedi ya :))

Bakkal fircaladi, memur, bugun sayaca bakan teknisyen, babam ve sen :))

hanımefendi burası pembe yanaklıların ülkesi İsviçre değil, hatırlatayım burası Türkiye de ondan :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

ne dukkani aciyorsun :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

bizim eski işyerinde babamın üstüne elektrik aboneliğini kapattırdığımızda abonelik açılışında verdiğimiz depozitoyu nasıl olduysa geri almamışız. 

bana ev alırken abonelikler babamın üstüneydi 2 ay fatura gelmeyince aradım sordum 10 sene önce içeride paranız varmış oradaki bakiyenizden ödeme yapılıyor demişlerdi.

bilmemkaç ay fatura ödemedik.. insan bi arar söyler.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

https://m.haberturk.com/elektrikte-bu-bedel-istenemez-haberler-2537499-ekonomi

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/elektrik-faturalarinda-acma-kapama-soku-25619457

Burada da videosu var

https://www.ntv.com.tr/video/ekonomi/acma-kapama-bedeli-hangi-durumlarda-alinir,AqDVJagR9kyNk4WurQbAqDVJagR9kyNk4

Faturayi odedim. Simdide haksız diyerek dilekceyle geri odeme talebi  yapicam. 

Bizimkiler kurcalama kurcaladikca b*ku cikacak diyorlar  ama batti balik yan gider diyorum :)

Burdan da birsey cikarsa ulkeyi terk edecegim.

Yok ya.  terk edecek para mi var anca bela okurum :))

Toplam Hit: 4754 Toplam Mesaj: 42
acma kapama ucreti haksiz kazanç elektrik elektrik