folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Az Bi Kısmı Eminim Sizdede Vardır.

En Az Bi Kısmı Eminim Sizdede Vardır.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

günün saatlerinin yapmak istediklerine yetmemesi, güneşin doğuşunu batışını görünce zamanı kesiksiz yaşadığın hissi, yavaş kaldığını düşünme, kendini eksik hissetme, uykuyla uykusuzluk arasında gidip gelme, antidepresan + alkol kullanımına rağmen uyuyamama, sürekli kontrolde kalmaya çalışma, bişeyi beceremiyince mide ağrısı, el titremesi birkaçından sizdede varsa nası baş ediyosunuz öğrenmek isterim.

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    alkol dışında hepsi var bende.. gece balkona çıkıp 15 dk oturup bi çay içmek herşeyi siliyor ama.. el titremesinin önüne geçemiyorum hiç bi şekilde genelde sinirlendiğimde veya çok yorulduğumda olduğu için bu nedenledir diye kafaya takmıyorum. uykusuzluk olayı içlerinde en fecisi gözlerin kızarır kıvranırsın ama yine de uyuyamazsın :S çok pis bi olay o durumdayken ne yapıpta uyuyabildiğimi pek hatırlamıyorum kriz gibi bi olay o ya

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek

uykuyla uykusuzluk arasında gidip gelme ve bişeyi beceremiyince mide ağrısı war bende de.

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi
    Ben heycanlandığım zaman ellerim, bacaklarım titrer kendime hakim olamam hatta konuşmakta bile güçlük çekerim hemen bi yere oturma ihtiyacı duyarım öyle dinlenirim ama bi türlü şu titreme olayına bi çözüm bulamadım (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

günün saatlerinin yapmak istediklerine yetmemesi,
    yavaş kaldığını düşünme,
    kendini eksik hissetme,

3ü birbiriyle bağlantılı bende. Bazen bişeyi yapınca ve yanlış olunca eksiklik gibi değişik bi his hissediyom manevi olarak. Yanımda bi destekçi istiyorum. Yaptığım şeyler hakkında bana yardım edebilecek bilgisi olmsa dahi manevi bi doyum, destekçi istiyorum.

uykuyla uykusuzluk arasında gidip gelme,
    1 veya 2 gün uyumadığım zamanlarda bazen uyumak için uzanıyorum ama uyuyamıyom. Sonra kalkıyom. Bu sefer uykum geliyo. Bence çözümü şu. Yani ben öyle yapınca uyuyorum. Yapılacak işleri kontrol etmek gerek. "Zamanım var, uyuyim, uyumalıyım, yapılacak işlerimi uyanınca devam ederim" vs gibi şeyler düşününce rahat uyuyom.

el titremesi.
    genelde olmaz ama mesela sigara sararken titriyo.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Çoğu bende MEvcut :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

Analitik bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben heycanlandığım zaman ellerim, bacaklarım titrer kendime hakim olamam hatta konuşmakta bile güçlük çekerim hemen bi yere oturma ihtiyacı duyarım öyle dinlenirim ama bi türlü şu titreme olayına bi çözüm bulamadım (:

o bende aşık olunca oluyodu, el ayak titrermesi karnından şööyle göğüşlerine doğru bi sıcaklık çıkması soora salak bi gülümseme acaba aşık olmak öteki sorunlara iyi gelebilirmi.

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Yapmam gereken bir şeyi yapamadığım zaman; Gereksiz şekilde terliyorum ...

Biri kafama sert vurduğu zaman aşırı derecede sinirlenirim sakin olmakla linç etmek arasında bir yerde kalırım .

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi

bang-bang bunu yazdı:

Analitik bunu yazdı:

o bende aşık olunca oluyodu, el ayak titrermesi karnından şööyle göğüşlerine doğru bi sıcaklık çıkması soora salak bi gülümseme acaba aşık olmak öteki sorunlara iyi gelebilirmi.

evet aynı şeyler aşık olunduğunda da meydana geliyo :D dediğin gibi aşık olmak öteki sorunların bazılarına iyi gelebilir mesela insana özgüven gelir böylece kendini eksik hissetmez (:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi
    Analitik bunu yazdı:

evet aynı şeyler aşık olunduğunda da meydana geliyo :D dediğin gibi aşık olmak öteki sorunların bazılarına iyi gelebilir mesela insana özgüven gelir böylece kendini eksik hissetmez (:

random bi herif bul aşkla melankoliye ver kendini diyosun bikaç ay, duygularını tatmin edincede herifin kıçına tekmeyi bas ekstradan ferahla, olabilir yav.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Şikayetlerinin bir kısmı antidepresan yüzünden kaynaklanıyor olabilir. Bende de var. Alkolle antidepresanlar bazen uyumsuzluk gösterebiliyor buna dikkat et. Dr. una danışarak doz azaltımına gidersen rahatlayabilirsin.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
Toplam Hit: 3769 Toplam Mesaj: 28