folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

Enpara'dan "Aidat Veren" Kredi Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara'daki sanal kart inadını bir türlü anlayamadım. Bu arada Donanımhaber'de kartı alanlar cep telefonu alıp sonrasında online işlemlerden ücretsiz taksite böldürdüğünü yazmış. Yakın zamanda telefon alan varsa bi denesin, eğer komisyon farkı olmuyorsa şahane olur.

mkyb tarafından 25/Kas/17 01:56 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Enpara'daki sanal kart inadını bir türlü anlayamadım. Bu arada Donanımhaber'de kartı alanlar cep telefonu alıp sonrasında online işlemlerden ücretsiz taksite böldürdüğünü yazmış. Yakın zamanda telefon alan varsa bi denesin, eğer komisyon farkı olmuyorsa şahane olur.

Ayda 1 ödemeyi ücretsiz taksitlendirme yapma gibi bişey vardı sanırım, bende başvurdum, bekliyorum kartı. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

ben şimdi öğrenci harçlığı ile geçiniyorum, aylık maksimum 200 tl harcamam oluyor hemen hemen, kredi kartını alsam, düzenli olarak harçlıktan harcamak yerine karttan harcasam ve harçlığım ile bunu ödesem her hangibir zarara uğrar mıyım? kreid kartını daha çok yedek plan olarak tutmayı düşünüyorum.

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    mugen bunu yazdı

ben şimdi öğrenci harçlığı ile geçiniyorum, aylık maksimum 200 tl harcamam oluyor hemen hemen, kredi kartını alsam, düzenli olarak harçlıktan harcamak yerine karttan harcasam ve harçlığım ile bunu ödesem her hangibir zarara uğrar mıyım? kreid kartını daha çok yedek plan olarak tutmayı düşünüyorum.

Hiç bulaşma bizde öğrenci iken o mantık dedik mezun olduk kartlar şişmişti, bir ortamda erkeklik yapman gerekir paran olmadığı halde alman gereken birşey olur öğrencisin gelir belli gider artar 

Kesinlikle alma, tereddütsüz 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

benim de mevcut kredi kartı limitlerimin max duzeyde oldugu gerekçesi ile reddedildi. Yapıkredide bi tane kredi kartım var 15k o da. onu 5e düşürdüm, 7 gun sonra sisteme düşüyormuş tekrar başvurmayı deneyeceğim. aq kart almak için savaşıyoruz resmen.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek

Hacılar mevcutta enpara müşterisiyim iletişimden mail attım banada 2300 TL onayladılar :) Heycanlandım yahu

Söz uçar yazı kalır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

limite takılan olmuş bana sgk daki prim limitinin aynısı limit girildi.

Enpara kredi kartımın aktiflendiği gün 2.250tl kart limiti

Garanti aradı avans hesap limitiniz 2.250tl ye güncellendi dedi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Ayın 24'ünde onaylandı 1000 tl limit verdi ama hala gelemedi. Limit arttırmazlarsa iptal edebilirim. O limitle taksitli alisveriste isime yaramaz.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Kredi kartına nakit avansverirken. Çekim ucreti alıyor mu

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    dbcooper bunu yazdı

benim de mevcut kredi kartı limitlerimin max duzeyde oldugu gerekçesi ile reddedildi. Yapıkredide bi tane kredi kartım var 15k o da. onu 5e düşürdüm, 7 gun sonra sisteme düşüyormuş tekrar başvurmayı deneyeceğim. aq kart almak için savaşıyoruz resmen.

limitten sikayetci olan arkadaslar burda yaptıgım seyi yapsınlar. Bana kredi kartı bile vermemislerdi, yapıkredideki limitimi dusurttum, 4-5 gun sonra yeniden basvurdum simdi 5600 limit vermisler. onaylandı.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
Toplam Hit: 136498 Toplam Mesaj: 244
enpara