folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Enterprise Rent A Car Araç Kiralamayın Çevrenize Kiralatmayın

Enterprise Rent A Car Araç Kiralamayın Çevrenize Kiralatmayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    SSH bunu yazdı

geçmiş olsun hocam bu dalyarakları şikayet edip kan aldırabileceğimiz bir platform olmadığı sürece vatandaşa fukuşima çekmeye devam edecekler.

kan alsalar dahi kan devlete gidiyor, şikayet edene verilmeli o cezalar. ki ettiğimize uğraştığımıza değsin.

ceremesini ben çekeyim, belgeleri ben toplayayım, şikayeti ben yapıp peşinden koşayım, sonuç çıkmazsa iftiradan bilmemneden riske gireyim, ama en sonunda herşey yolunda gider de ceza kesilirse ödemeyi devlet alsın. oooh mis

noname tarafından 31/Ağu/16 14:43 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    SSH bunu yazdı

geçmiş olsun hocam bu dalyarakları şikayet edip kan aldırabileceğimiz bir platform olmadığı sürece vatandaşa fukuşima çekmeye devam edecekler.

kan alsalar dahi kan devlete gidiyor, şikayet edene verilmeli o cezalar. ki ettiğimize uğraştığımıza değsin.

ceremesini ben çekeyim, belgeleri ben toplayayım, şikayeti ben yapıp peşinden koşayım, sonuç çıkmazsa iftiradan bilmemneden riske gireyim, ama en sonunda herşey yolunda gider de ceza kesilirse ödemeyi devlet alsın. oooh mis

kesinlikle haklısın hocam. ancak vatandaş siklenmesede 3-5 kere kan aldırsak rahat rahat yapamazlar bu işleri diye düşünüyorum. en azından seni x yere şikayet etcem dediğinde korkup iade yaparlar.

sırıtma la.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    SSH bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    SSH bunu yazdı

kesinlikle haklısın hocam. ancak vatandaş siklenmesede 3-5 kere kan aldırsak rahat rahat yapamazlar bu işleri diye düşünüyorum. en azından seni x yere şikayet etcem dediğinde korkup iade yaparlar.

ver ver mahkemeye de ver diyo şerefsizler, çalışana yine giren çıkan yok firmaya giriyor ceza da :D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    SSH bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    SSH bunu yazdı

ver ver mahkemeye de ver diyo şerefsizler, çalışana yine giren çıkan yok firmaya giriyor ceza da :D

Kartımdan çekilen ekstra 170 TL için aynı cümleyi fısıldadılar kulağıma :)

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

yuh be, resmen müşteri memnuniyeti sıfır. sixt i de deneyebilirsin hocam. geçmiş olsun.

Hocam bundan sonra avisten şaşmayacağım. Bir deneme daha aynı olayları yaşayamam

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bu tarz müşteri düdükleyen firmaları şikayet edip, dava edip sonuç alındığında da bu kesilen cezalardan falan tatmin edici bir pay verilse tüm ülke hafiye olur level atlarız. Emekli memurların hepsi tek tek firma denetler sıkıntıyı gördüğünde dava açar parasına bakar insanlar bu cezalardan alınan paylarla ev geçindirir yeni bir meslek dalı olur  işsiz istihdamı konusunda ülkemizde müşteri memnuniyetini düşününen devlet yapısında nirvanaya erilir. Sonra o istersen dava açabilirsin, tüketici hakem heyetine gidebilirsin blabla yapan şirket temsilci yavaş yavaş tarihin tozlu sayfalarına gömülür.

Ayrıca müşterisinin problemini şirketini karşısına alıp kardeşim paramı sen veriyorsun ama verdiğin hizmetin kalitesini ve marka değerini arttırıyorum bu müşterimin bir sorunu var ve oturup birlikte onun çıkarları doğrultusunda çözmeliyiz demeyen gerekli aksiyonları almayan sözde müşteri temsilcisi ancak gerçekte firma temsilcisi olan ve ben şirketime böyle bir sorun iletmeyeyim işimden olurum, sıkıntı yaşarım, pozisyonumdan feraget ederim diye düşünen sözde müşteri temsilcilerinin de alayını Şahin K kucağında hoplatsın.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Budget la çok mutluyum. (Reklam gibi oldu la)

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Budget, Hedef, Avis sorun yaratmayacak markaların başında geliyor hocam. Tek telefonla yol yardım ve ikame araç aylık ve yıllık kiralamalarda bakım v.b. süresince muadil ikame araç ve neredeysen anahtar teslim gelmeleri de cabası.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Avis, Budget ikiside Koç'un şirketleri zaten hocam.

Titanyumun gücü adına!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Kendi vatandaşini bipleyen bir memlekette yasiyoruz