Erkekler Kızlarda Ne Gbi Özellikler Arar??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ymr_373
    ymr_373's avatar
    Dişi

mayrip bunu yazdı:
    -----------------------------

bu sorunun cevabını bulamassın...fikrim : yağcı olmasın gerçekçi olsun.

ayrıca bir dişinin böyle konu açması ilginç. 

niye sen kız olsan hiç merak etmesmiydn??

Nz. YmR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Valla formüller işe yaramıyo onu söyliyim. Bir de ne anlamda arar dediğin de önemli.

Benim bi arkadaş var mesela 2 kız arasında bocalıyo. İlkini seviyo, dış görünüşüne önem vermiyo, ailesinin isteyeceği bi kız olduğunu düşünüyo. Kız uslu bişey. Şimdi neyde bocalıyo diyebilirsin.

İkinci hatun paralı, deli dolu, güzel, onla iyi vakit geçiriyo. Yani bazı özellikler sevgiyi tereddüte düşürecek kadar etkileyebiliyor.

---------

Kişisel cevabımı sorarsan ben kendimi çözemedim. Sarışın, uslu, hafif balık etli, beyaz tenli hatunlara bayılırım ama birini seviyorum esmer kara kuru ince bişey, fırlama üstelik. İstese hayatımı veririm (bakmıyo bana o başka :)   )

Yani teorisi işlemez bu işlerin.

Kızlarda nasıl?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

kim olursa olsun hocam ilk bakıştır aşkın tarifi sonrası fark etmiyo zengin, fakir, cılız, şişman, güzel, çirkin

örnek olarakdan mecnun ile leyla hep artist gibi tasvir edilir filimlerde filan kitaplarda öyle değil ama

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    portakal
    portakal's avatar
    Erkek
    aslında bence onemlı olan karsındakınde ne aradıgın degıl onda ne buldugundur..aradıgın ozellıklerın hıc bırıne sahıp olmayan bırı bı anda butun hayatın halıne gelebılır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    bu saatten sonra, nefes alsın yeter

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    bu saatten sonra, nefes alsın yeter

flash patlasın yeter derler bizim orada :P 

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Erkekler ne istediklerini bilmez..
    Kadın ve erkeğin hiç bir farkı yoktur istekler açısından..
    Erkekler kadınları, kadınlar erkekleri çözemez..
    Çözdüklerini anlarlar ama ikisi de ne istediğini bilemediği için sonunda bir yerde tökezler kalırlar..
    O yüzden nabza göre şerber, şerbete göre nabz :D

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    erkekler genelde aldattğıığı için  bi  özellik yk bana göre tabi bu kadınlar içinde geçrli ama erkeklerde daha fzlA:d

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

evanescence bunu yazdı:
    erkekler genelde aldattğıığı için  bi  özellik yk bana göre tabi bu kadınlar içinde geçrli ama erkeklerde daha fzlA:d
    bi daha düşün istersen. Üniversitedeyim ve tanıdığım hiçbir kız daha yakışıklı bir erkek bulduğunda öncekini düşünmüyor. Anında terkedip diğerine ilişiyor.

Hangi tarafın daha suçlu olduğunu tam olarak görmek istiyorsan televizyonu aç ve izle. O reklam vs şeylerde bile pazarlama aracı olarak hangisi kullanılıyor erkek mi kadın mı bir bak. Kenidi pazarlama aracı haline getiren herşeyi yapar.

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ymr_373
    ymr_373's avatar
    Dişi

Tarantula bunu yazdı:

evanescence bunu yazdı:
    bi daha düşün istersen. Üniversitedeyim ve tanıdığım hiçbir kız daha yakışıklı bir erkek bulduğunda öncekini düşünmüyor. Anında terkedip diğerine ilişiyor.

Hangi tarafın daha suçlu olduğunu tam olarak görmek istiyorsan televizyonu aç ve izle. O reklam vs şeylerde bile pazarlama aracı olarak hangisi kullanılıyor erkek mi kadın mı bir bak. Kenidi pazarlama aracı haline getiren herşeyi yapar.

Ya konu nerrrdeeeen nereye gelmiş şurda kadın erkek kavgası yapmıyoz ama hala sorumun cevabını tam olarak alamadım herkes kendine göre cevap veriyo . ben sevdiğim çocuğun hangi tip kıslardan hoşlandığını (ONA SORMADAN) nasıl öğrenebilirim (ya lütfen işi kişiselleştirmeyelim)

Nz. YmR
Toplam Hit: 5220 Toplam Mesaj: 29