Erken Seçim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Mhp seçimi akpye kazandırdı gibi görünüyor. Mhp den de bahçeli için ölenler var o ne derse yapacak tipler. Ever kısaca çomar kesimin dediği olacak gibi duruyor. 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Mhp seçimi akpye kazandırdı gibi görünüyor. Mhp den de bahçeli için ölenler var o ne derse yapacak tipler. Ever kısaca çomar kesimin dediği olacak gibi duruyor. 

Mhp nin %6-7 oyu anca var. MV seçimini kazandırsa bile ülkede önemli olan artık başkanlık seçimi. O seçimde zaten bu kesim daha önce de Ekmeleddin yerine Erdoğan a oy verdi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

ülke için hayirli olsun da sunun surasinda 2 ay sonra secim fakat hala muhalefetin adayi kim, belli degil. bu kadar vizyonsuzluk olabilir mi? twitter'da, eksi'de vs bile millet bas bas bagriyordu erken secim gelecek, 2019'da degil 2018'de secim olacak diye. buna ragmen bir aday cikaramadi muhalefet. simdi kaldi iki ay, aday cikacak da, millet adayi taniyacak ve benimseyecek de, aday kendini millete anlatacak da, muhalif ittifaklar olusacakta.. sadece iki ay var, kazanan simdiden belli herhalde :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı

ülke için hayirli olsun da sunun surasinda 2 ay sonra secim fakat hala muhalefetin adayi kim, belli degil. bu kadar vizyonsuzluk olabilir mi? twitter'da, eksi'de vs bile millet bas bas bagriyordu erken secim gelecek, 2019'da degil 2018'de secim olacak diye. buna ragmen bir aday cikaramadi muhalefet. simdi kaldi iki ay, aday cikacak da, millet adayi taniyacak ve benimseyecek de, aday kendini millete anlatacak da, muhalif ittifaklar olusacakta.. sadece iki ay var, kazanan simdiden belli herhalde :)

Muhalefet göstermelik aday çıkaracak bunda düşünülecek birşey yok ki. 2. Turda da Akşener e destek verecekler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı

Bu zihniyet çok seviyor böyle bi sağdan bi soldan bi de ortadan tokat yemeyi..

Neden erken seçim çünkü muhalefet olacak bir parti geliyor onun oylarının dağılması ve padişah a engel olması istenmiyor. Vereceğin cevabı çok merak ediyorum aslında tahmin de ediyorum. (Herkesin bir popisi vardır o o şekil giyinir bu bu şekil giyinir lakin ki öyle değildir..)

http://www.diken.com.tr/erdogan-secimler-icin-2019-insallah-dedi/

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/erdoganin-6-ay-onceki-konusmasi-sosyal-medyada-yeniden-gundeme-geldi-ne-erken-secimi-ya-2358802/

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/erdogan-erken-secim-vatana-ihanettir-h88302.html

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    kont239 bunu yazdı
    NetBABA bunu yazdı

standart elemanlar propagandaya başlayalı çok olmuş :)

Daha ne kadar görmezden geleceksiniz dönen oyunları ?

Uyananlar olduğu için çok seçmen kaybettikleri için hemen yapıp bitirmeye çalışıyorlar uyanın artık sizde. 

Aydınlanmış ve dingin gençler, görmek istediğni görür yürekler. Sana sorsam dersinki bende şu partiyi destekliyorum. dersen Başlarız tartışmaya , bizlerin bazı şeyleri görmediğini düşünmeniz ancak sizin gibi arkadaşların  kendini tatmin etmesinden ibaret olacaktır. Sizlerin canı sağolsun bizler eleştiri yaparsak ta içeride yaparız...

Seninle beraber 1-2 kişiye dir bu cevap...

NetBABA tarafından 19/Nis/18 18:06 tarihinde düzenlenmiştir

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence konu gizlensin

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    NetBABA bunu yazdı
    kont239 bunu yazdı
    NetBABA bunu yazdı

standart elemanlar propagandaya başlayalı çok olmuş :)

Daha ne kadar görmezden geleceksiniz dönen oyunları ?

Uyananlar olduğu için çok seçmen kaybettikleri için hemen yapıp bitirmeye çalışıyorlar uyanın artık sizde. 

Aydınlanmış ve dingin gençler, görmek istediğni görür yürekler. Sana sorsam dersinki bende şu partiyi destekliyorum. dersen Başlarız tartışmaya , bizlerin bazı şeyleri görmediğini düşünmeniz ancak sizin gibi arkadaşların  kendini tatmin etmesinden ibaret olacaktır. Sizlerin canı sağolsun bizler eleştiri yaparsak ta içeride yaparız...

Seninle beraber 1-2 kişiye dir bu cevap...

Ben tatmin oldum hocam. Kendine kalsin aklin. Secimde de rteciyiz dolar 10 olsun devam boyle.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Sol'un adayı Kılıçdaroğlu, bu belli. Seçime hazır değilmişiz gibi sözler hayal. Böyle olacağı tahmin ediliyordu ve hazırlıklar da yapılıyordu. Kazanacağımıza pek inanamıyorum tabii. Milletvekili sayımızı artırabilirsek, daha güçlü bir muhalefet olabiliriz. yeni dönemde bu nasıl olacak, onu da bilmiyorum. Bahçeli'yi de hiç ciddiye almıyorum. Onun oyları hepsi gider Akepe'ye, çünkü ortak adayları orada. Rte kazanacaksa, neden Mehape'ye oy veriyoruz ki diye soracak o kesimin seçmeni kendisine. Mehape'nin parlamentoya giren millet vekilleri arasında Bahçeli'yi göremezsek çok gülerim.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Tarihimiz hep böyle duraklama devri fetret devri bozbulanık bozgun dönemi uyuma dönemleri hep aynıdır tekrarlarımız 2 ileri bir geri adam olamayan her yüzyıllarda kimliğinden uzaklaşan yozlaşan aptal bir millet sürekli kurtarıcılarıyla devamlılık durumları ari bir ırka yakışmayan haller dur bakalım neler olacak.... 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 10083 Toplam Mesaj: 68
erken seçim