Eski Motorola Cep Telefonları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Merhaba değerli mürid kardeşlerim :). Daha önce aliexpresten yenilenmiş Motorola cep telefonlarıni bulabiliyordum. Ancak şuan ne yaptım ettiysemde bulamadım. Aradığım model Motorola V3i ve Motorola E398. İkiside vardı aliexpreste ancak şuan bulamadım bilgisi olan varmı acaba

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bulsan bile alamazsın. Yurtdışından kargoyla telefon getirmek yasak. Facebook'ta antika telefon grupları var oraları takip edebilirsin ama onlarında götü havada. 400-500 liradan başlıyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

en üstteki menüden ülkeyi bi avrupa ülkesi yap öyle ara hacı. türkiyeye kargolamadıkları için çoğu ürünü göremiyosun.

telefon sıkıntılı ama telefon dışındaki ürünlerde de adamlar genelde türkiyeye kargoyu kapatıyor. üstten ülkeyi avrupa yapıp ürünleri bulup tr ye kargosu yoksa satıcıya mesaj atıp alabilirsin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Amazonu bilmiyorum lakin Sahibinden şöyle birşeyler var.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-motorola-v3i-sifir-1068088384/detay

tahref156 tarafından 18/Ara/22 00:46 tarihinde düzenlenmiştir

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

nerede yaşıyorsun hocam. koleksiyonum var. 1 yıl muhabbetine satıyorum 20-30 model kaldı :D

istediklerin yok ama sıfır olma şartı yoksa 10 güne falan bulabilirim temiz çalışan.

sağlam sıfır gibileri şu an 1k civarı.

hafif deformeli 400-500e kayıtlı bulunur.

kayt şartın yoksa 100-150 kadar bulunabilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

nerede yaşıyorsun hocam. koleksiyonum var. 1 yıl muhabbetine satıyorum 20-30 model kaldı :D

istediklerin yok ama sıfır olma şartı yoksa 10 güne falan bulabilirim temiz çalışan.

Satmana gerek yok ki. Kapansalar bile en son takılan hat senin adına olduğu için açtırabilirsin sonradan. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Reply With Quote Alıntı yap
  • KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

İstanbul hacım. Koleksiyonuna bakabilir miyim hangileri var. Sadece Motorola bakıyorum. Çok Nadirde olsa Nokia olabilir 

2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Satmana gerek yok ki. Kapansalar bile en son takılan hat senin adına olduğu için açtırabilirsin sonradan. 

yok hocam hiç uğraşamam. İkinci hattımı takıyorum bi modele 1-2 hafta kullanıp sonra diğerine takıyordum. çok hoşuma gideni 1-2 ay kullanıyordum :D

şimdi hattı tak açtır. ötekine tak onu açtır hiç uğraşamam. bir de son hattı benim takmış olmama ve en az 1 ay kullanmama rağmen kapandı 7 yıla düştü. edevlette başka no görünüyoraçtıramadım.

2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    hebun bunu yazdı

İstanbul hacım. Koleksiyonuna bakabilir miyim hangileri var. Sadece Motorola bakıyorum. Çok Nadirde olsa Nokia olabilir 

şu an en eski bunlar var hocam.

kayıtlı bataryaları bitik. şarj aletleri mevcut.

ha bir de aşırı eski değil ama şu iki model var motorola. batarya biraz az gidiyor kayıtlı şarj aletli.

joe_black tarafından 18/Ara/22 21:01 tarihinde düzenlenmiştir
    can498
    can498's avatar
    Erkek

ah ah eskiden e398'e yazılım atardım ne günlerdi.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  • Toplam Hit: 1557 Toplam Mesaj: 16
    motorola