folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Fiat Linea 1.4 Fire Actual Plus Gsr Araba Hakkında

Fiat Linea 1.4 Fire Actual Plus Gsr Araba Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth1233
    fth1233's avatar
    Erkek

iyi akşamlar kardeşlerim . fiat linea 1.4 fire actual plus gsr modelini almayı düşünüyorum . bu arabayı kullanan yada bu arabayla bildikleri olan yazabilirmi aklımda bazı sorular var . çekişten düşme gibi yada aksamında sıkıntı çıkıyormu ? 

Conqueror..i
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kola tenekesi kıvamında bir araba hocam Fiat. Can güvenliğini seviyorsan alma. Günümüzün Tofaş Şahini işte.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth1233
    fth1233's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kola tenekesi kıvamında bir araba hocam Fiat. Can güvenliğini seviyorsan alma. Günümüzün Tofaş Şahini işte.

kardeşim öyle diyorsunda o fiyata reno yada daciadan daha mantıklı geliyor fiat albea arabam da war arabada 1 gün bile sanayiye girmedi . kullanan farkı denebilir. 100 bin tl olsada volvo alsak ama kader..

Conqueror..i
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sorması ayıp elinde ne kadar para var hocam?

Albea dedinde aklıma geldi bir müşterimiz rampada arabayı stop ettirdi panikledi arabayı boşta kaçırdı geriye. Araba bagaj kısmından duvara geldi, ön cam patladı. :) Geçen seneye kadar güvenlik kamerası videosu vardı buluta bi bakayım bulursam atarım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth1233
    fth1233's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sorması ayıp elinde ne kadar para var hocam?

Albea dedinde aklıma geldi bir müşterimiz rampada arabayı stop ettirdi panikledi arabayı boşta kaçırdı geriye. Araba bagaj kısmından duvara geldi, ön cam patladı. :) Geçen seneye kadar güvenlik kamerası videosu vardı buluta bi bakayım bulursam atarım.

35 bin tl para war elimde şuanda.

çarpmada hiçbir araba kalmaz euroencap testlerinde arabaların hali belli . wv nin bile arabaları paramparça .. 

Conqueror..i
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fth1233 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

kardeşim öyle diyorsunda o fiyata reno yada daciadan daha mantıklı geliyor fiat albea arabam da war arabada 1 gün bile sanayiye girmedi . kullanan farkı denebilir. 100 bin tl olsada volvo alsak ama kader..

albea ile arasında birazcık performans ve konfor dışında çok bir fark olduğunu sanmıyorum
    şahini satıp doğan slx almak gibi birşey olur

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth1233
    fth1233's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    fth1233 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

albea ile arasında birazcık performans ve konfor dışında çok bir fark olduğunu sanmıyorum
    şahini satıp doğan slx almak gibi birşey olur

2015 euro 5 motorlu araç ile 2004 model albea arasında dağlar vardır kardeşim yapma . ancak elimdeki paraya göre en ideal araç bu eğer varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim . 

Conqueror..i
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

35bin corolla,focus,civic bu üçlüden bir tanesini al kafan rahat etsin

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth1233
    fth1233's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

içinden sadece focus para eder ancak yıl olarak çok yüksekler 2007 2008 arabalara o fiyatı veriyorlar ve kilometresi 150 bin aşşada yok . tertemiz arabamı yoksa ömrünün yarısını doldurmuş bir arabamı dersen 10 bin km deki araba herkes için çazip gelir 2015 model

Conqueror..i
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    fth1233 bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

içinden sadece focus para eder ancak yıl olarak çok yüksekler 2007 2008 arabalara o fiyatı veriyorlar ve kilometresi 150 bin aşşada yok . tertemiz arabamı yoksa ömrünün yarısını doldurmuş bir arabamı dersen 10 bin km deki araba herkes için çazip gelir 2015 model

bakış açısı senin yerinde olsam 10 yaşında olsun sağlam problemsiz araba olsun derim, yarın git sanayiyi gez dükkanları hangi marka araçlar genelde sanayiye gelmiyor bak ona göre karar ver.Bende araç alırken linea vs baktım parasına göre iyi f/p arabası diye sonra açtığı masraf sıkıntıları ve en önemlisi aile bineceği için güvenlik ön plana çıkınca gittim civic aldım memnunmuyum dersen aldım alalı bir yağına suyunu değiştim o 121binde aldım şimdi 143bin oldu tek kuruş masraf yok artık eski arabalarından dolayı sanayiciler gelmiyorsun hayırdır diyince honda aldım diyip geçiyorum.

Ford focus, toyota corolla, honca civic arasında olursan 3 araç tipide güzel ve çeşitlerine bakman lazım.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth1233
    fth1233's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    fth1233 bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

bakış açısı senin yerinde olsam 10 yaşında olsun sağlam problemsiz araba olsun derim, yarın git sanayiyi gez dükkanları hangi marka araçlar genelde sanayiye gelmiyor bak ona göre karar ver.Bende araç alırken linea vs baktım parasına göre iyi f/p arabası diye sonra açtığı masraf sıkıntıları ve en önemlisi aile bineceği için güvenlik ön plana çıkınca gittim civic aldım memnunmuyum dersen aldım alalı bir yağına suyunu değiştim o 121binde aldım şimdi 143bin oldu tek kuruş masraf yok artık eski arabalarından dolayı sanayiciler gelmiyorsun hayırdır diyince honda aldım diyip geçiyorum.

Ford focus, toyota corolla, honca civic arasında olursan 3 araç tipide güzel ve çeşitlerine bakman lazım.

arabayı kullanana göre değişiyor hocam aynı şekilde ben arabayı 2005 te aldım 1 yaşında fiat albea arabada hiçbir sıkıntı yok birtek sanayiye girmedi geçen hafta sanayiye girdim 10 tl verdim çıktım egzozu patlamış ki hiç gidip bakım bile yaptırmadım . arabayı hor kullanırsan yada şirketin arabasıysa zaten mahvedersin arabaya gözün gibi bakarsan hiçbirşey olmaz . 

Conqueror..i
Toplam Hit: 1479 Toplam Mesaj: 12
araba araba araba ikinci el