Film Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bütün haftanın yorgunluğunu tek bir günde atmamız imkansız. Sanırım psikolojimize buna programlı neyse konuya gelirsek;

gülmekten yarıldığınız veya ağlamaktan kör olduğunuz mümkünse türkçe olan dizi önerilerinizi bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet bir haftalık yorucu bir maratonun ardından aynı sekilde ben de film izlemek istiyorum ama benim aradıgım tür bunlardan degil.

söyle karanlık, yagmuru simsegi bol bir atmosferde gecen gerilim / korku filmi önerse birileri ne güzel olurdu.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben de komedi filmi tavsiyesi alayım, özellikle son çıkanlardan.. hiç bi tavsiye gelmezse teddy bear 2 yi izleyeceğiz.. yabancı olursa film daha iyi olur :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Ben baktım  teddy nin dublajını bulamadım bulan varsa atabilirmi

Aress tarafından 15/Ağu/15 15:40 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

film daha yeni çıktı türkçesi olmayabilir.. Ama hocam sana tavsiyem her zaman filmi orjinal diliyle izlemen.. Alt yazı da kullanabilirsin, ama ne bileyim orjinaline alıştıktan sonra dublajın kalitesiz olduğu hissi geliyor insana.. Kaç yıldır her zaman orjinal dilinde izlerim :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

film daha yeni çıktı türkçesi olmayabilir.. Ama hocam sana tavsiyem her zaman filmi orjinal diliyle izlemen.. Alt yazı da kullanabilirsin, ama ne bileyim orjinaline alıştıktan sonra dublajın kalitesiz olduğu hissi geliyor insana.. Kaç yıldır her zaman orjinal dilinde izlerim :) 

önerine uyacağım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

önerine uyacağım 

Aynen hocam emin ol dublajlı filmlerden nefret edersin.Daha önce altyazılı izlediğim bir filmi televizyonda falan dublajlı görünce filmden soğuyorum.Zaten toplasan 10 tane seslendiren var her filmde aynı kişilerin sesleri sinir bozucu.Tek bir istisna var oda lotr bene dublajı daha güzel özellikle niye et yemiyoss sahnesi :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Sadece Aamir Khan filmlerini alt yazı ile izliyorum adamın sesini unutmamak için

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

kimse öneride bulunmamış pek komedi olmasada son 1 ay içinde çıkan izleyip sevdiğim iki film

white god

ex-machine

c0nverse tarafından 15/Ağu/15 19:05 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

son 2 senedir düzgün film izlemiyorum önerileri takip edeyim en iyis.

ayrıca son filmlerden mad max'i sevdim ben. ağlatıp güldüren bi film değil ama konusu hoşuma gitti.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

American sniper i izleyin izlettirin velhasil adam sandlerin bi filmi vardi ayakkabiciydi adini hatirlamiyorum bos vakitlerin guzel adami

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 1899 Toplam Mesaj: 18
film önerisi cumartesi