Garanti Bankası Sanal Kart

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

garanti bankası online işlemlerden Sanal Kart açtım. fakat limiti 0,01 TL olarak goruluyor, bunun limiti kendi imkanlarımla arttırmanın bi yolu var mı? yoksa şubeye mi gitmem lazım, yada müşteri hizmetleri artırabilir mi?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Limiti banka hesabından para havale ederek artırıyorsun. Kullanacağın kadar para yatırıyorsun, o kadar limitin oluyor

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Maresca bunu yazdı

Limiti banka hesabından para havale ederek artırıyorsun. Kullanacağın kadar para yatırıyorsun, o kadar limitin oluyor

ben kredi kartı gibi ben belirliyorum diyo düşünmüştüm, hatta biri de oyle demişti :/

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ububu85
    ububu85's avatar
    Erkek

Hocam internet şubesine gir Kartlar bölümünde Sanal karta tıklaa orda limit değişikliği diye bir button var .Ordan limitini değiştirebiliyosun.ama orda belirlediğin limit kadar kredi kartından düşüyor.

İyilik yapmayı beceremiyosan,kötülük yapma...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    Maresca bunu yazdı

ben kredi kartı gibi ben belirliyorum diyo düşünmüştüm, hatta biri de oyle demişti :/

Tamam sen belirliyorsunda içerisinde olmayan bir limiti nasıl belirleyeceksin ki hocam ?

Gel bili bili gates
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ububu85
    ububu85's avatar
    Erkek

yok hocam arkadaş hesaptan açtırmamış sanal kartı.Kredi kartından oluşturmuş onu da kredi kartın limitinden düşmek koşuluyla sanal karta yükleme yapabiliyorsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

kredi kartım yok, sadece paracard'ım var , bi 100 liralık falan limit lazım. paypalde kullanmak için, içine 100 lira aktardığım zaman limitim 100 lira olacak dogru anladım değil mi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ububu85
    ububu85's avatar
    Erkek

aynen öle olması lazım.Çünkü kredi kartından aktardığın zaman geçiyo sanal kartta da aktardığın zaman olacaktır.zaten aksi bişey olursa müşteri hizmetlerini ararsın düzeltirler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    ububu85 bunu yazdı

aynen öle olması lazım.Çünkü kredi kartından aktardığın zaman geçiyo sanal kartta da aktardığın zaman olacaktır.zaten aksi bişey olursa müşteri hizmetlerini ararsın düzeltirler.

teşekkür ederim. deneyecem.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Sanal kartın ne anlama geldiğini bilmiyorsun sanırım hocam :) asıl fiziki cebindeki kredi kartından veya / hesabından yapacağın alışveriş kadarını sanal karta  aktarıyorsun ki ileride kart bilgilerin kopyalanırsa falan limit olmadığı için sanal kartından haberin olmadan dolandırılma olayı falan olmuyor.

Toplam Hit: 829 Toplam Mesaj: 10