folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Gerçek Din Bu Pdf İstek

Gerçek Din Bu Pdf İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Din benim bildiğim ve araştırdığım kadarıyla, toplumu yönetebilmek için uydurulmuş en büyük yalan. Turan DURSUN 'a gelince zamanın da çok takip ettiğim bir kaç birşeyler kaptığım insan. www.turandursun.com diye sitesi de vardı. Kendisi imam ve müftülük yaptı fakat sonradan tam anlamıyla dini sorgulayıp araştırmaya geçtiğinde Kuran 'da açık ayetlerde bulmuştur. Ve kendisi komple dinden çıkmıştır. Ben burda asla müslümanlığı tartışmıyorum bütün dinlere genel olarak söylüyorum. Dinden çıkıp ateist olanlar da var ateist olup sonra da dine dönenlerde var. Benim kızdığım nokta ise insanların bu kadar kör ve cahil olmaları. Bir resim atıyorum gerisini anlayın.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adam kitap istemiş kitap hakkında yorum veya dini tartışma istememiş ki :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Din toplumların afyonudur der ilgili kitapın linkinide verir giderim,

http://tanrivar.blogspot.com/2011/10/gercek-din-bu-indir-profsuleyman-ates.html

http://www.mediafire.com/download/47j3d4ynrk9n1cc/Gercek_Din_Bu.rar

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 3631 Toplam Mesaj: 14