Google Navigasyon Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Arkadaslar basina gelen varmi bilmiyorum,  izmitten ataturk havalimanina gittigim zaman google haritalari acip 1. Yada 2. Kopru uzerinden trafigi secip navigasyon moduna geciyorum ama orsp evladi google beni avrasya tunelinden goturmeye calisiyo, navi modunda oldugum icin haritanin tamamini goremiyorum yani gittigim yeri bilmiyosam beni istemedigim yola soktugunun farkina varamiyorum

Aractayken telefonla ugrasmayi sevmediğim  icin mudahale edemiyorum araci durdurmadan,  beni cildirtiyo serefsiz google var mi bunun cozumu yada bunu yasayan baskasi var mi

Mod not. Hocam konuyu niye kilitledin sorunun ne oldugunu bulduysan lutfen paylas :) //dubleymis ondan kilitlemissin simdi fark ettim geri kilitliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Çok şart değilse eğer Yandex navigasyon kullansan hocam?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam sakin ol. Bunlar hep Amerikanın oyunu. Seni Çıldırma çalışıyor şerefsizler . Yandex kullan... 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Kesin fetönün işidir ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

boyle birseyi ilk defa duyuyorum. nereyi sectiysen ordan goturuyor google maps.

yolda giderken "daha hizli bir yol bulundu, secmek ister misiniz?" diye soruyor, orda eveti secmediginden emin misin hocam?

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 841 Toplam Mesaj: 5
google haritalar