folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google Ücretsiz Verdiği @Alanadiniz.Com Hizmetini 1 Temmuzda Durduruyor.

Google Ücretsiz Verdiği @Alanadiniz.Com Hizmetini 1 Temmuzda Durduruyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şimdi konuya zaten ücretli diye gireceksiniz ama ilk olarak alanlar ücretsiz aldı ve google önceden alanlar devam edecek dedi

artık devam edemeyecek

DJ_Alper tarafından 28/Oca/22 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bi mail gelmedi daha bana benimde 50 heaaplık bi hesabım var ,kötü oldu loginler vb.. vardı zorla satınal diyorlar işte.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Şimdi gidip murtaza@murtaza.com hesabı alsam google'a 1 temmuz sonrası para ödeyeceğim doğru mu

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Şimdi gidip murtaza@murtaza.com hesabı alsam google'a 1 temmuz sonrası para ödeyeceğim doğru mu

Simdi zaten ucretli.

Daha önceden bu hizmeti ucretsiz vermisti. 4-5 yil once ucretsiz verdigi bu hizmeti durdurmustu. Eskiden ucretsiz bu hizmeti alanlar ucretsiz kullanmaya devam ediyordu.

Alper in söyledigine göre ucretsiz kullanmaya devam edenler icinde bu hizmeti durduracakmis.

Yandex'e gecer herkes :)

Google in konu ile ilgili yayinladigi makale :

https://support.google.com/a/answer/2855120?hl=tr

underzero tarafından 23/May/22 17:06 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

1 Temmuz 2022'den itibaren G Suite'in eski ücretsiz sürümünün artık kullanılamayacağını bildirmek istiyoruz. Hizmetlerinizi ve hesaplarınızı korumak için Google Workspace'e yükseltmeniz gerekmektedir.

G Suite'in eski ücretsiz sürümünü 16 yıl önce Google Apps adıyla işletmelerin ve okulların kullanımına sunmuştuk. 2012'de bu hizmeti kullanımdan kaldırdık ve şimdi de kalan tüm kullanıcıları, kullanımınıza bağlı olarak ücretli bir Google Workspace aboneliğine yükselteceğiz.

Bu durum, kuruluşunuz için ne anlama geliyor?

2020'de Google Workspace'i kullanıma sunduk ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak daha fazla seçenek sağlamak üzere tekliflerimizi geliştirdik. Google Workspace zaten kullanmakta olduğunuz tüm özelliklerin yanı sıra daha fazla depolama alanı, artırılmış güvenlik, 7/24 destek gibi pek çok yeni özellik içeriyor.

G Suite'in eski ücretsiz sürümünden Google Workspace'e yükseltmek için yalnızca birkaç kısa adım gerçekleştirmeniz yeterlidir ve bu işlem son kullanıcılarınızda herhangi bir kesintiye neden olmaz. Bu geçiş işleminde size destek sağlamak için 1 Temmuz 2022'den sonra, 12 ay geçerli olmak üzere indirimli seçenekler sunacağız.

Ne yapmanız gerekiyor?

Kesintilerden kaçınmak ve hesaplarınızı korumak için lütfen 1 Mayıs 2022'ye kadar Google Workspace'e yükseltme işleminizi gerçekleştirin. Yükseltme işlemine geçiş yardım merkezi makalesini inceleyip kuruluşunuzun ihtiyaçlarına en uygun seçeneği belirleyerek başlayın. Tercih ettiğiniz aboneliği belirledikten sonra:

1. Yönetici Konsolunuza gidin.
    2. Yeni abonelik teklifinizi seçin.
    3. Fatura bilgilerinizi girin.

Yükseltme işlemini yaptıktan sonra yeni Google Workspace aboneliğinizi ve sunulan işlevleri en azından 1 Temmuz 2022'ye kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

1 Mayıs 2022'ye kadar herhangi bir işlem yapmazsanız Google, kuruluşunuzu kesintisiz olarak yeni bir Google Workspace aboneliğine yükseltmeye başlayacaktır. Yeni abonelik şu anda G Suite'in eski ücretsiz sürümüyle kullandığınız planı temel alacaktır.

1 Temmuz 2022'den önce faturalandırma ayrıntılarınızı girmezseniz aboneliğiniz askıya alınacaktır.

İhtiyaçlarınız değiştiyse ve bir Google Workspace aboneliğine yükseltmek istemiyorsanız paket servisi özelliğini kullanarak kuruluşunuzun verilerini dışa aktarabilirsiniz.

SSS

G Suite'in eski ücretsiz sürümünden Google Workspace'e geçiş hakkında bilgi edinmek için yardım merkezimizi ziyaret edin.

Yardımcı olmaya hazırız

Sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olursa Google Workspace Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Destek Ekibi'ni aradığınızda veya destek kaydınızı gönderirken sorun numarası olarak 205***75'i belirtmenizi rica ederiz. Yönetici hesabınıza erişme konusunda sorun yaşıyorsanız lütfen yönetici şifrenizi sıfırlama talimatlarına bakın.

Google Workspace'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

– Google Workspace Ekibi

DJ_Alper tarafından 28/Oca/22 09:36 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

Simdi zaten ucretli.

Daha önceden bu hizmeti ucretsiz vermisti. 4-5 yil once ucretsiz verdigi bu hizmeti durdurmustu. Eskiden ucretsiz bu hizmeti alanlar ucretsiz kullanmaya devam ediyordu.

Alper in söyledigine göre ucretsiz kullanmaya devam edenler icinde bu hizmeti durduracakmis.

mailli geçtim ben drive da kullanıyordum

şimdi dosyaları çekiyorum direkt taşımayokmu acaba 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

Simdi zaten ucretli.

Adam bildiğin clickbait yapmış :D Ben de bi hevesle girdim alanadı alacağım diye :D 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

bana böyle bir mail gelmemiş..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

bana böyle bir mail gelmemiş..

gelsede gelmesede ücretli olacak :D

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ohoo. Fiyatlar da kol gibi, geçmiş olsun. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hayırlı olsun :/

Fena çaktı, 40 kullanıcı var...

1 sene 40*3 sonrasında 40*6 dolar diyor.

renegadealien tarafından 28/Oca/22 10:32 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 7580 Toplam Mesaj: 102
gsuite mail