folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Güneş Yanığı

Güneş Yanığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

yanık kremi alin ezaneden iyi geliyo

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

anestol + silverdin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

ateş gibi Dokundurmuyo üstündekini attırmıyo bakıcaz artkk

Memento Mori
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

tamam hocamda soğuk sulu bez koysak etkisi olurmu zorla

Memento Mori
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    bilader ben öyle bir yandım ki akıllara zarar. 2 gece uyumadım sırtımı yaslayamadım yataga yuzustude yatamadım çünli dizlerim ve ayaklarımda yanmıştı. tabiri caizse pezük gibi yandım. ikinci gece sırtıma ıslak bez koydular 20 snde yanıyordu allahım havale mi geçiriyom la ben diyrdum nette konularım da var 2008 de. doktor hiç biley yapmadı ilaç yaramadı. sırtımda ocak yandı resmen 3. gün bir kaşıntı vurdu beni acile atın diye inletti mübarek sonra havluya sarılıp yattım kasıyordum o yangını :D ama simdi geçeli yıllar oldu. malesef acı çekecek soguk seyler dokun buz koyun zamanla alışacaktır geçmil olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    bilader ben öyle bir yandım ki akıllara zarar. 2 gece uyumadım sırtımı yaslayamadım yataga yuzustude yatamadım çünli dizlerim ve ayaklarımda yanmıştı. tabiri caizse pezük gibi yandım. ikinci gece sırtıma ıslak bez koydular 20 snde yanıyordu allahım havale mi geçiriyom la ben diyrdum nette konularım da var 2008 de. doktor hiç biley yapmadı ilaç yaramadı. sırtımda ocak yandı resmen 3. gün bir kaşıntı vurdu beni acile atın diye inletti mübarek sonra havluya sarılıp yattım kasıyordum o yangını :D ama simdi geçeli yıllar oldu. malesef acı çekecek soguk seyler dokun buz koyun zamanla alışacaktır geçmil olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Hocam İzinde Wermiyor ... ki ya dokundurmuyor

Memento Mori
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

bende geçen hafta yanmıştım azda güneş geçmişkafaya silverdin sürdüm 30 dk sonra acıyı almaya başladı   novalginde titremeylebaş dönmesinigeçirdi  
    ama sizinkiler daha kötü gibi acil doktora git serum falan  acıyı dindirsinler bari 

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Haklısın hocam şimdi araba  yok bende motor war o yüzden olmuyor sabah götürcez.

Memento Mori
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

2 gün bende yandım azcık ordan biliyorum bugün geldim hiç birşey sürmemiştim ben ama denizin içinde yüzerken omuzlarım yandı sadece güneşte filan kalmadım ılık bi duş alın 2 vermidon at yat uyu yarına baya bi azalmış olur zaten acısı çok çok aşırı diyosan en iyisi acile git doktor ilaç verir zaten

THE BeYaZ
Toplam Hit: 3269 Toplam Mesaj: 36