folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hangi Mürekkep Püskürtmeli Yaziciyi Tavsiye Edersiniz?

Hangi Mürekkep Püskürtmeli Yaziciyi Tavsiye Edersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Arkadaslar ben Trendyol'dan mürekkep püskürtmeli evde kullanacigim bir yazici almak istiyorum.

3 in 1 özellikli ve Kartuslari ucuz olan bir yazici olsun isriyorum.

Hangi yazici tavsiye edersiniz?

Kanakan tarafından 28/Eki/21 23:28 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

epson l3151 tavsiye ederim şiddetle.

ucuz mürekkep. 800 900 sayfa yazdırdım siyah renk daha azalmadı bile diyebilirim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Unutmusum wifi baglanti özelligi'de olsun.

Bu epson L3151'de wifi baglanti özelligi varmi?

Kanakan tarafından 29/Eki/21 00:27 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Epson L serisi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

var var , l3151 al geç hocam :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    Kanakan bunu yazdı

var var , l3151 al geç hocam :D

Tesekkürler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Epson L5190 wifi ethernet usb hepsi var, bir yolda 12k çıktı aldım boya doldur kullan. Harika bir ürün

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kartuş derdim olmasın diyorsan tanklı sistem öneririm. ben zamanında kullandım bakımlarını iyi yaptım hiç sorun çıkarmadı. kartuşları ucuz yazıcı yok. anca dolduracaksın yada tanklı sistem alıp uzun süre kafan rahat edecek.

https://www.hepsiburada.com/canon-pixma-e3340-fotokopi-tarayici-wi-fi-airprint-yazici-bitmeyen-kartus-sistemi-p-HBV00000BNEEH?magaza=MarketimCO&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&ds_rl=1294343

bu ürünü öneririm. zamanında wifisiz olanı almıştım. kartuşlarını kururtmamaya , hortumlarını sürekli kontrol etmeye dikkat ettiğim için tertemiz kullanmıştım yıllarca.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Epson L5190 wifi ethernet usb hepsi var, bir yolda 12k çıktı aldım boya doldur kullan. Harika bir ürün

Son bir soru,

bu yazicinin icindeki orjinal Kartuşlaruna Mürekkebi

bittikce şırınga ile mi dolduracagız?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Son bir soru,

bu yazicinin icindeki orjinal Kartuşlaruna Mürekkebi

bittikce şırınga ile mi dolduracagız?

Hayır, şişesi var direk hazneye dolduruyorusun

https://www.youtube.com/watch?v=APzm85eNILs 

Şişesi de çok kolay, ters çevirince akmıyor, hazneye yerleştikten sonra boşalıyor. Ben kutuyla gelen boyadan hariç ektradan 1 lt (photeink marka) de set halinde aldım, bittikçe şişeyi doldurup tanka basıyorum. Litrelik alırsan daha uyguna geliyor litresi şu an 30-40 tl arası. 

Ama orjinal alayım dersen şişesi 65 ml 50-60 tl arası 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

kartuş derdim olmasın diyorsan tanklı sistem öneririm. ben zamanında kullandım bakımlarını iyi yaptım hiç sorun çıkarmadı. kartuşları ucuz yazıcı yok. anca dolduracaksın yada tanklı sistem alıp uzun süre kafan rahat edecek.

https://www.hepsiburada.com/canon-pixma-e3340-fotokopi-tarayici-wi-fi-airprint-yazici-bitmeyen-kartus-sistemi-p-HBV00000BNEEH?magaza=MarketimCO&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&ds_rl=1294343

bu ürünü öneririm. zamanında wifisiz olanı almıştım. kartuşlarını kururtmamaya , hortumlarını sürekli kontrol etmeye dikkat ettiğim için tertemiz kullanmıştım yıllarca.

peki a3 baskı için bir yazıcı modeli var mıdır?

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 2548 Toplam Mesaj: 23
püskürtmeli yazici.ĺ printer