Haydi Tahribat Yangınlar'a !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Sedef hanımla iletişime geçtik istanbuldan yola çıkıoruz. Ülkemiz yanarken biz rahat uyuyamayız imkanı olan herkezin destekde bulunması gerekiyor. 

@Nikoteen hocam bana özelden ulaşabilir misin

Absolut tarafından 04/Ağu/21 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Maddi destek olmak isteyenlere

https://mobile.twitter.com/haluklevent/status/1423005367781502983

AMA DİKKAT TWİTTER VE İNSTA SAHTE AHBAH HESAPLARI İŞE DOLU 

samaccc tarafından 04/Ağu/21 23:31 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Beyler ben bodrum mumluca müdahale toplanma yerindeyim emin olun buraya gelen her yardım ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor internetren7sipariş vermek isteyenler Ömer Bayraktar adına verebilir fakat kontrol etme şansım olmaz her zaman sürekli hareket halindeyiz dahası herkes öyle. O yüzden mümkün mertebe kurumsal firmalardan sipariş vermeye bakın 

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Beyler ben bodrum mumluca müdahale toplanma yerindeyim emin olun buraya gelen her yardım ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor internetren7sipariş vermek isteyenler Ömer Bayraktar adına verebilir fakat kontrol etme şansım olmaz her zaman sürekli hareket halindeyiz dahası herkes öyle. O yüzden mümkün mertebe kurumsal firmalardan sipariş vermeye bakın 

Durumlar ne neler yapıyorsunuz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Şu an söndürülmüş yerleri kontrole gidiyoruz içten yanan ağaçlar çok zor fatkesikşyor yakınlarında çalılık falanda varsa tamamen yeni bir yangın başlayabiliyor toplanma merkezine yeni döndü bizim ekip fakat dönerken göremediğimiz bir yerde büyük bir yangın başladığını anladık gökyüzünün kızarmasından genelde 3,4 saatlerinde çıkıyor yangınlar şu an kesin bir müdahale isteyen durum yok bizim bulunduğumuz civarda ama insan gücü sürekli lazım her gün binlerce gönüllü geliyor ama hâlâ ihtiyaç var çoğu günü birlik ya da 2 günlük gelebiliyor dışarıdan oldukları için bu da düzenli insan gücü ihtiyacı durumuna dönüşüyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Örenden yardım istediler baya büyükmüş yangın pmden numaramı attığım arkadaşlar bir süre ulaşmayabilirsiniz haberiniz olsun ama dönüş yerimiz yine mumcular toplanma merkezi olacak orada görüşüz

Nikoteen tarafından 05/Ağu/21 11:24 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3555 Toplam Mesaj: 27
ihtiyaç yardım seydikemer insan gücü bodrum yangın