folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

Her Akıllı Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://itunes.apple.com/tr/app/id915249334?mt=8

iphone kestirmeler uygulamasına kafayu taktım bu aralar. 

aklınıza gelebilecek hertürlü işlemi tek dokunma ile yapabiliyor. 

galerisinde birsürü otomatik kestirmeler var.

mesela bir fotoğrafı otomatik kırpıp direk twitter uygulamasında paylaşabiliyor.

yada tek dokunuş ile günlük kalorinizi sağlık uygulamasına işleyebiliyor.

ana kerana bu dokunuşları kısayol atabiliyorsunuz.

kendinizde kısayol oluşturabilirsiniz.

mesela her sabah apple music ten bir müziği otomatik olarak whatsaptan birine paylaş komutu verebilirsiniz.

tek tuşla seçtiğiniz live fotoğrafları gife yada videoya dönüştürüp whatsapta birine paylaşabilirsiniz.

siz kısayola tıkladığınız anda bir fotoğraf seçmenizi ister o fotoğrafı gife çevirip whatsapta kime paylaşmak istediğinizi sorar.

bir kurcalayın derim. ilginizi çeken kestirmeler olursa paylaşında bizde inceleyelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

iOS için Whatsapp'a şifreli giriş özelliği geldi. 

8plus'ta bulamadım ben ayarı !?

Güncellemen gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.damonplay.damonps2.pro.ppsspp

Playstation 2 oyunlarını açıyor denmiş ama denemedim. Cracklisini arıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Boşa arama hiç stabil değil en iyi telefonda bile performans sıkıntıları düşük fps

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Boşa arama hiç stabil değil en iyi telefonda bile performans sıkıntıları düşük fps

Ah Sony Ah kafan çalışsaydı Playstation oyunlarını mobile getirir kendi mağazanda yayınlayıp parayı kırardın.

Hayır adamlar Ericsson ile ortakken 8 sene önce şöyle oyuna özel modeller çıkarmıştı. Ancak ne zaman Ericsson hisselerin hepsini Sony'e satıp kenara çekildi Sony mobilde boka sardı.

https://www.youtube.com/watch?v=snvrJcK4b34

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Sony htc yi izliyor lg de öyle, ellerinde koz varken kullanamadılar kullanıyorlar zaten konsol tarafındada xbox bence çok daha iyi toprağını atıcaz gibi sony nin yakında 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Sony htc yi izliyor lg de öyle, ellerinde koz varken kullanamadılar kullanıyorlar zaten konsol tarafındada xbox bence çok daha iyi toprağını atıcaz gibi sony nin yakında 

Sony'e kolay kolay bir şey olmaz. Kamera ve film sektörü adamların elinde. Birde adamların Yakuza ve Japon hükümetiyle derin ilişkileri var. Japonya = Sony.

Sony ülkemizdeki ofislerini kapattılar. Yeni modeller gelmeyecek diye biliyorum. İthalatçılarda uğraşmaz artık.

HTC zaten battı. Google bir kaç seneye Motorola gibi patentlerini kendine alıp Çinli bir firmaya satar.

LG G4 rezaletinden sonra çöktü. Arada tek tük model çıkartıyor.

Şuan piyasada eski markalardan bir tek Samsung var ama daha öncede dediğim gibi onlarda zamanında Siemens'in yaptığı gibi isim hakkını satıp bireysel kullanıcı pazarından çekilecek. Yine Samsung  telefonlar göreceğiz ama isim hakkını alan Çinli firma üretmiş olacak. Gerçi Çinli firma sıçıp sıvarsa Samsung telefonlar komple sektörden silinebilir. Samsung zaten hali hazırda paraya doymuş bir şirket. Adamların girmediği sektör yok. Niye bireysel müşteri ile uğraşsınki ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Sony'e kolay kolay bir şey olmaz. Kamera ve film sektörü adamların elinde. Birde adamların Yakuza ve Japon hükümetiyle derin ilişkileri var. Japonya = Sony.

Sony ülkemizdeki ofislerini kapattılar. Yeni modeller gelmeyecek diye biliyorum. İthalatçılarda uğraşmaz artık.

HTC zaten battı. Google bir kaç seneye Motorola gibi patentlerini kendine alıp Çinli bir firmaya satar.

Şuan piyasada eski markalardan bir tek Samsung var ama daha öncede dediğim gibi onlarda zamanında Siemens'in yaptığı gibi isim hakkını satıp bireysel kullanıcı pazarından çekilecek. Yine Samsung  telefonlar göreceğiz ama isim hakkını alan Çinli firma üretmiş olacak. Gerçi Çinli firma sıçıp sıvarsa Samsung telefonlar komple sektörden silinebilir. Samsung zaten hali hazırda paraya doymuş bir şirket. Adamların girmediği sektör yok. Niye bireysel müşteri ile uğraşsınki ?

Sony entertaiment dışında tüm sektörlerde zarar ettti ve ya isim hakkını sattı yada çekildi

Laptop 

Tv

Taşınabilir multimedya cihazları.

Para kazandığı yerler

Kamera playstation film ve müzik 

Bu sektörlerin de hiç birinde tekel durumda değil yani önde olabilir ama tek değil bu sebeple bizim bilip tanıdığımız ne yapsa kalitelidir dediğimiz aynı sony olmayacak gelecekte 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Sony entertaiment dışında tüm sektörlerde zarar ettti ve ya isim hakkını sattı yada çekildi

Laptop 

Tv

Taşınabilir multimedya cihazları.

Para kazandığı yerler

Kamera playstation film ve müzik 

Bu sektörlerin de hiç birinde tekel durumda değil yani önde olabilir ama tek değil bu sebeple bizim bilip tanıdığımız ne yapsa kalitelidir dediğimiz aynı sony olmayacak gelecekte 

Yakuzayla ne iliskileri var allasen

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

“Documents” uygulamasını yüklemeyen İOS dan tat alamaz.

İTunes üzerinden kullanimini internetten öğrenin. Benim en çok kullandığım uygulama

o dropbox, google drive, yandex disk  filan hepsine burdan giriş yapabiliyorsun, fotoğraflara filan da erisim yapabiliyor, telefonun flash driver gibi kullanabiliyorsun. 

rahmandaburda tarafından 09/Şub/19 13:27 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 25907 Toplam Mesaj: 138
akıllı telefon