İlginç Bitkisel İçecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mehmet75
    Mehmet75's avatar
    Erkek

Şöyle bir içecek aldım

Jucy Ramazan Şerbeti

Satıldığı yer : BİM

Jucy%20Ramazan%20

Tadı hoşuma gitti, Tavsiye ederim.

Aslında bu şurubu daha gösterişli kapsamlı bir şişeye koyarak, enerji içeceği sıfatıyla ve başka bir marka ile 10 katına satılabilir.

Belki de zaten bunu yapmışlardır ismini ve markasını bilmediğimiz başka muhitlerde (bimin olmadığı yerlerde) satılıyor olabilir.

Tarçınlı zencefilli üzümlü bir şeye benziyor hafiften kola tadı var. Kolanın faydalısı vitaminlisi denebilir.

Bir de bu içecek gazsız. Gazlısını yap coca colanın 10 katı fiyata sat. öyle güzel tadı var yani. Acaba her mevsim olur mu ? yoksa stok mu yapsak

NOT bimin bazı ürünleri dandiktir. bilmediğiniz üründen önce numune alın, sakata gelmeyin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

bugün bimdeydim baktım karanfil tarçın zencefil aromalı bişey cık beni sarmaz dedim bıraktım..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

bir tek bimde yok bu jucy harici markalarda var ramazan şerbetleri görmüştüm farklı isimlerde de var misal koska

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mehmet75
    Mehmet75's avatar
    Erkek

Bugün Cappy ramazan şerbeti denedim memnun kalmadım. 

Sanırım Jucy markadan bir kaç koli alıp stok yapacam. 

6 ay filan içerim artık. Şişedeki etiketi sökerim misafirlere enerji verici ultra tropik içecek sıfatıyla ikram ederim.

Soran olursa,  Sır. Özel yaptırdım litresi 50 TL :)

Mesaj 21 Temmuz 2012 (Cumartesi) Saat: 23:03'da Mehmet75 tarafından düzenlendi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Din en sonunda siseye de girmis

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
Toplam Hit: 1835 Toplam Mesaj: 5