İphone | Parolanın Süresi Dolmuş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

Merhabalar

iphone'da bu uyarıyla başım dertte. Şifremi kabul etmiyor. Artık aklıma gelen her şifreyi de denedim. Kurtulamıyorum. Sayesinde bildiğim şifreleri de unuttum. Kafam çalışmamaya başladı. 

ekran üzerinden de kaybedemiyorum. Kurtarma moduna alıp sıfırlayabilme şansım varsa  güç+ses kısma kombinasyonunda ASOS devreye giriyor. Olası bir sahte çağrı da yapmak istemiyorum. 

Neler yapabilirim, fikriniz var mıdır ?

Teşekkür ederim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

icloud üzerinden giriş yapıp  Cihazı seçerek silmeyi başardım. "iphone'mu bul" özelliği açık olması gerekiyor sanırım bunu kullanabilmek için.

telefondaki uyarıya da sürekli sürdük diyerek gelen onay kodunu girebildim cloud girişinde.

https://www.icloud.com/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek

Aynısı başımıza geldi telefonu düşürdük sonra telefon şifre kabul etmemeye başladı halbuki şifre aynı şifre. Sonra itunesten sıfırlamıştık

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek
    ByFth bunu yazdı

Aynısı başımıza geldi telefonu düşürdük sonra telefon şifre kabul etmemeye başladı halbuki şifre aynı şifre. Sonra itunesten sıfırlamıştık

iTunes'ten de denemeye çalıştım. Ama yetkilendirme yapmak isterken telefondan ayarlara yönlendiriyordu. Herhangi tıklama yapamadım. Gerçekten çok dert edindiriyor. Bugün Apple Destek ile konuştum. Cihaz anlık olarak buga girmiş olabilir diye söyledi. 

Kurtulduğum için çok bir cevap veresim gelmedi. İphone'u bul açık olanlar için bu da alternatif olsun :) Çok teşekkür ederim.

Toplam Hit: 861 Toplam Mesaj: 4
iphone iphone