Iphone 5S Formatlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Duras bunu yazdı

hocam iphoneumu bul acik ve apple storedan cikis yaparken de sifre istiyor cihaz.

@herrero hocam senin dedigin icin de sanirim gecerli

icloud'u sıfırlamadığın sürece o cihazı KESİNLİKLE SIFIRLAMA

bendekinde de icloud unutuldu(şifre doğrulama telefonu boşta) app store geçerli

senin durumunda olsaydım Alt Store vb. ile sideload yapar öyle kullanırdım hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek

Hocam simdi appstore icin kendi actigim hesaba girebildim oyle kullansam bir sorun olur mu peki ? Yani uygulama falan indirebiliyorum simdilik. 

Not all those who wander are lost.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Duras bunu yazdı

Hocam simdi appstore icin kendi actigim hesaba girebildim oyle kullansam bir sorun olur mu peki ? Yani uygulama falan indirebiliyorum simdilik. 

Hah şu an aynı durumdayız, factory reset veya icloud gerektirecek hiçbir şey yapma hocam; ben jail attım Chimera ile ama ios sürümü yüksekse ve uzun süre nete bağlıysa jail hiç oluyor onu da belirteyim

3u.com tavsiye ediyorum, virüs var mı bilmem ama ios'lar için en mükemmel yönetim aracı bu :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Duras bunu yazdı

Hah şu an aynı durumdayız, factory reset veya icloud gerektirecek hiçbir şey yapma hocam; ben jail attım Chimera ile ama ios sürümü yüksekse ve uzun süre nete bağlıysa jail hiç oluyor onu da belirteyim

3u.com tavsiye ediyorum, virüs var mı bilmem ama ios'lar için en mükemmel yönetim aracı bu :D

Hocam telefonu kullanmaya gerildim sadece arama yapacagim sanirim :D Peki bu alete spotify yukleme imkanim var mi benim minimum ios 13 istiyor ama su an enfazla 12.5.5 karsiliyor alet..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Duras bunu yazdı

Hocam telefonu kullanmaya gerildim sadece arama yapacagim sanirim :D Peki bu alete spotify yukleme imkanim var mi benim minimum ios 13 istiyor ama su an enfazla 12.5.5 karsiliyor alet..

içine kesinlikle kritik şeyler kurma hocam, mutlaka sürekli yedekle

spoti için jail şart

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Duras bunu yazdı

içine kesinlikle kritik şeyler kurma hocam, mutlaka sürekli yedekle

spoti için jail şart

hocam 12.5.5 e jail atmak icin Chimera is gorur mu peki? Surumu cok yuksek mi yoksa?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Duras bunu yazdı

hocam 12.5.5 e jail atmak icin Chimera is gorur mu peki? Surumu cok yuksek mi yoksa?

ben aynı cihaza aynı sürüme Chimera ile attım ama Chimera'yı sideload yaptıktan sonra wifiyi hücreseli kapatıp uçak moduna alıp 5dk bekleyip telefonu yeniden başlatman gerekiyor ve reboot atarsan tekrar jail atmadan spoti'yi kullanamazsın(spotify'ı jailden sonra repolardan birinden çekmen lazım hocam bu arada onu belirteyim)

https://community.spotify.com/t5/ios-iPhone-iPad/How-to-get-an-App-compatible-to-older-iOS-versions/td-p/618410

Bu metod jailsizi ama işe yaramayadabilir senin durumunda hocam

Deleted001 tarafından 23/Mar/22 22:39 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Duras
    Duras's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Duras bunu yazdı

ben aynı cihaza aynı sürüme Chimera ile attım ama Chimera'yı sideload yaptıktan sonra wifiyi hücreseli kapatıp uçak moduna alıp 5dk bekleyip telefonu yeniden başlatman gerekiyor ve reboot atarsan tekrar jail atmadan spoti'yi kullanamazsın(spotify'ı jailden sonra repolardan birinden çekmen lazım hocam bu arada onu belirteyim)

https://community.spotify.com/t5/ios-iPhone-iPad/How-to-get-an-App-compatible-to-older-iOS-versions/td-p/618410

Bu metod jailsizi ama işe yaramayadabilir senin durumunda hocam

Hocam çok teşekkür ediyorum anlatımın için ben bir dediğin yolu deneyeceğim.

Toplam Hit: 1054 Toplam Mesaj: 19
ios hesap sifre iphone 5s