Iphone Sadece Buzlukta Çalışıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Hocam lg g4 lerdeki kronik işlemci lehim erimesi sorununu anımsattı bana. İphone olduğundan söyleme gereği duymadım ama şöyle bi durum var aşırı ısıtıp veya aşırı soğutup belki bir süre kullanılır tahminim. Birde şarja takılı iken ve bataryada çalışırken arada fark var mı yine reset atıyor mu?

Anılarım depreşti, ağır sövecem LG ye şuan yine. Vaktiyle ebemi bellemişti tamda bu sorundan dolayı. Buzluğa atıp bekleyip, sonra açıp telefonun içindekileri pc ye aktarıp kırıp atmıştım cihazı en son. Bir daha da LG mi tövbe.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Başka konu açmamak adına konuyu açan muridin izniyle ben de bir soru sormak istiyorum; @yalinyalniz 

Elimde iphone x var. Suya düştü, iş başta pirince felan koyduk, dokunmatik bozuldu. Neyse dokunmatiği değiştik, 2-3 ay tıkır tıkır çalıştı. Son 1 aydır ise telefon sadece kapalıyken şarz alıyor. Şarz aldıktan sonra herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor. Telefon açıkken kabloyla pcye taktığımda iTunes görmüyor. Telefoncu arkadaş anakart problemi var, 1000 tl dedi. Sizce sorun nedir? 1000 tl eder mi?

Nova Vida !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

benim telefona deniz suyu sıçramıştı biraz su almıştı telefon özellikle soket kısmından galiba, şarja taktıığımda reset atıyordu sürekli ama onunla mı alakalı bilemedim. sonra kendiliğinden düzeldi

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Günaydın arkadaşlar,

Sabah oda sıcaklığında açmayı denedim yine resetlemeye devam etti. Ben de mucize buzluğuma attım, banka işlerini rahat rahat hallettim, kapattım...

Fakat burada yazdığınız yorumlar beni çok saçma bir olaya yönlendiriyor :D

Akşam telefonu hafifçe tavada ısıtayım mı? Ne dersiniz? Belki bir şeyler erir, düzelir... Şaka yapmıyorum, ciddiyim. Olabilecek her şeye açığım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    XanTos bunu yazdı

Günaydın arkadaşlar,

Sabah oda sıcaklığında açmayı denedim yine resetlemeye devam etti. Ben de mucize buzluğuma attım, banka işlerini rahat rahat hallettim, kapattım...

Akşam telefonu hafifçe tavada ısıtayım mı? Ne dersiniz? Belki bir şeyler erir, düzelir... Şaka yapmıyorum, ciddiyim. Olabilecek her şeye açığım. 

Hocam sakin ol kızartma yapmıyorsun telefon bu farklı çözümler üretmeye çalışalım :)

salla gitsin ölecez zaten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    XanTos bunu yazdı

Günaydın arkadaşlar,

Hocam sakin ol kızartma yapmıyorsun telefon bu farklı çözümler üretmeye çalışalım :)

salla gitsin ölecez zaten :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Bataryayı söktükten sonra kurutma makinesiyle ısıtmayı deneyebilirsin.

İsittiktan sonra hemen buzluğa atma ama sakın.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı

Başka konu açmamak adına konuyu açan muridin izniyle ben de bir soru sormak istiyorum; @yalinyalniz 

Elimde iphone x var. Suya düştü, iş başta pirince felan koyduk, dokunmatik bozuldu. Neyse dokunmatiği değiştik, 2-3 ay tıkır tıkır çalıştı. Son 1 aydır ise telefon sadece kapalıyken şarz alıyor. Şarz aldıktan sonra herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor. Telefon açıkken kabloyla pcye taktığımda iTunes görmüyor. Telefoncu arkadaş anakart problemi var, 1000 tl dedi. Sizce sorun nedir? 1000 tl eder mi?

veri aktarım kısmı hasar almıştır ama telefoncular androidlerdeki gibi şarj soketi değişelim yapmıyorlar genelde ki sana anakart problemi var demesi önce soketi değişip deneyip ona göre konuşması lazım

güvenilir bir telefoncuya git dediklerimi de, denesin; olursa soket 250-300 lira fln olacak eğer olmazsa o zaman diğer kısımları incelemek lazım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

@end bunu ilk fırsatta deneyeceğim.

Telefon kullanımında gerçekten bambaşka bir boyuta geçiş yaptım. Bugün önemli telefon görüşmelerim vardı, önce buzlukta 5 dakika, sonra normal buzdolabı bölümüne indirdim. Bluetooth kulaklıkla bağlandım, telefon buzdolabındayken görüştüm, iki saatten uzun süre böyle kullandım telefonu :D 

Medeniyete ulaşıp yeni telefon alana kadar bu şekilde idare edeceğim bakalım... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

veri aktarım kısmı hasar almıştır ama telefoncular androidlerdeki gibi şarj soketi değişelim yapmıyorlar genelde ki sana anakart problemi var demesi önce soketi değişip deneyip ona göre konuşması lazım

güvenilir bir telefoncuya git dediklerimi de, denesin; olursa soket 250-300 lira fln olacak eğer olmazsa o zaman diğer kısımları incelemek lazım

Teşekkür ettim hocam, bilgilendirme için. 

Nova Vida !
Toplam Hit: 3820 Toplam Mesaj: 58
iphone 6 plus