İş Önerisi Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

günde ortalama 8-9 saat online sürem var. (artabilir)

web programcılığından anlamam html kodlaması vb onlardan pek anlamam.

insanların neyi sevip neyi sevmeyeceğini bilirim.

insan psikolojisinden anlarım.

ileri düzey olmayan günlük internet kullanıcılarına (yani müşteri konumundaki kullanıcılar) ulaşmayı bilirim.

internet dünyasında, hangi gün neyin çıkışa geçip neyin inişe geçtiğine, içeriklerin popülerlik oranlarına ve insanların yöneldiği içerik çeşitlerine az çok hakimim.

öğrenciyim.

bu özelliklerle nerede ve nasıl iş bulabilirim değerli hocalarım ?

ders saatlerimin dengesizliği dışarıda bir yerlerde bir garson veya ne bileyim bir part time eleman olarak çalışmama engel oluyor. çalıştığım yerler de istemiyor bize düzenli eleman lazım diyorlar. part time çalışacaksan atıyorum öğleden sonra 4 te geleceksin diyorlar o saatte dersim oluyor yerime kimseyi de koyamıyorum patronlar iş düzenini değiştirmek istemiyor. paraya da ihtiyacım var, ayıp değil ne yapayım.. harcamalarım var öğrenci adamım..

internette ve bilgisayarda da çok vakit geçirdiğim için değerlendirmek istedim. işine sadık biriyimdir. forum yöneticiliği, reklam dağıtımcısı, tanıtımcı, içerik yazarı (imla kurallarına hakimim burada hızlı yazdığım için önemsemiyorum) vb vb internet alemiyle ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yaparım. ileri düzey istemeyen html kodlama vb şeyler lazım olursa, biraz zaman tanındığı sürece onları da öğrenirim evelallah.. yani bunları bilmiyorum ama bu önümde engel değil..

aylık 200-300 arası ufak miktarlar kazansam bile bana misli misli yeter.. bana iş verebilecek bir kimse varmıdır veyahut önerebileceğiniz, şurada çalışabilirsin mesela diyebileceğiniz bir yerler varmıdır ? 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

Sosyal medya uzmanlığını araştır hocam işine yarayabilir

https://www.google.com.tr/?gws_rd=cr&ei=nnl-UojzCYiQtQa8_IDIDA#q=sosyal+medya+uzman%C4%B1

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

firmaların facebook twiter sayfalarını fln kontrol ediyolar sosyal medaya uzmanı fln diye arat ama biraz tanıdık ayağı ile olan işler herkeze vermeyebilirler o işi..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

araştırdım sertifika gerekiyormuş sağolun yine de. belki sitesine editör, moderatör, admin vb lazım olan vardır diye düşündüm ama. kısmet ne yapalım..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.facebook.com/tahsinhasoglu?fref=ts  

msj at abi durum boyleyken boyle de yardimci olucaktir o_0

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

http://www.elemanonline.net/eleman.php?id=1716055&onizleme_basvuru=1
    g
    eçenlerde görmüştüm. bi kayıt ol cv filan sonra başvur yarında arasın telefonlarını ilan hakkında

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

günde ortalama 8-9 saat online sürem var. (artabilir)

8-9 saat online

7-8 saat uyku

17 saati ezdin.. gun bitti

gunduzler gun yabana , geceler mum yabana..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

iki öneriyi de değerlendirdim geri dönüş bekliyorum. sağolun.. 7-8 anketör ilanına da başvurdum şu an toplam 10 yerde başvurum var. hiçbirinden geri dönüş gelmezse gidip intihar edecem.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Üşenmiyorum yazıyorum ben de aynı durumdaydım geçen yıl.

Barkot işini yap çok kolay bir iş eğitimi 2 dk sürüyor.İşin bitme süresi ise 1,5 saat ile 7 saat arasında falan değişiyor hocam.Ben geçen yıl yaptım iş başına 38 tl alıyorduk.Gittiğimiz işlerden birisi 1,5 saatte bitmişti bizim :) Hafta sonları depo sayımı oluyordu 50 tl alıyorduk iş başına.Hergün işe gitmene gerek yok arıyorlar gidicem dersen gidiyosun yani züğürt kaldıkça gidersin  yada sürekli gidersin (ortada bir zorunlulukta yok).Servisleri var iş geç saatlerde biterse bırakıyorlar yani.Yemekte veriyorlar.

İşin güzel tarafları bu kadarla da bitmiyor.Örneğin bir mağazaya girdin senin yanına bir görevli veriyorlar (mağaza çalışanı) beraber çalışıyosunuz.Yani bir sayım görevlisive bir mağaza çalışanı düşüyor bana hep kız denk gelmişti iyi muhabbet dönüyordu.Zaten kozmetik,iç çamaşırı falan sayıyoduk paso :) Yanındakiylede muhabbet dönünce en geç biten işin bile nasıl bittiğini anlamıyorduk bazen :)Ben hazırlıktayken yapmıştım bu işi bu yıl daha önce bitirdiğim bölümle ilgili iş yapmak istiyorum ama hala gidebilirim yani :)

Arkadaşım 2-3 ay gidip supervizor olma teklifi almıştı ordan.Supervizor lar ise bildiğim kadarıyla iş başı 60+ TL para alıyor iş başına ve orayı yönetiyorlar sadece ve iş bittikten sonra verileri bilgisayara aktarıyorlar.Şu sıralar fazla iş var mıdır bilmiyorum ama aklında bulunsun.Arkadaşı görürsem şirketin numarasını alayım haber vereyim sana.

-Deneyim veya referans gerektirmiyor.

-Parası fena değil.

-Sikinin keyfine göre gidersin.

-Eğlencelide oluyor.

Tek kötü yanı vardı amına koyduğumun işinin o da gece 2 de iş biter veriler bilgisayara aktarılana kadar 5 e kadar beklerdik servise binicez diye o yani.

Yapacağın iş ise sadece ürünlerin üstündeki barkoda elindeki makinayı doğrultuyosun bip sesi gelince başka bi tane ürüne doğrultuyosun barkotları tanıtıyosun yani makineye.Sonra yanındaki çalışan ürünleri eliyle sayıyor sana bir rakam söylüyor elindeki makinaya giriyorsun söylenen sayıyı,tutarsa başka bi lokasyona geçiyosun ürün saymak için,tutmazsa baştan sayıyosunuz.(Lokasyonda bir raftaki ürünler oluyor hocam kolay sayılsın diye parçalara ayırıyorlar raf raf sayıyosun gibi oluyor her rafta bir lokasyon oluyor)

Okuduğun bölüm işletme-iktisat gibi bir şeyse okulun bitene kadar yap bu işi envanter sayımı yapıyorsun,mağazaları tanıyosun,işletmenin içini tanıyosun faydası olur supervizör falan olursan da ayrıyetten gıcır olur keyfin.

Şirketin numarasını alınca haber ederim sana yarın görürüm elemanı büyük ihtimalle.

Edit:Şehre bakmadan yazmışım amk

HolyReform tarafından 10/Kas/13 16:26 tarihinde düzenlenmiştir

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı

Üşenmiyorum yazıyorum ben de aynı durumdaydım geçen yıl.

Barkot işini yap çok kolay bir iş eğitimi 2 dk sürüyor.İşin bitme süresi ise 1,5 saat ile 7 saat arasında falan değişiyor hocam.Ben geçen yıl yaptım iş başına 38 tl alıyorduk.Gittiğimiz işlerden birisi 1,5 saatte bitmişti bizim :) Hafta sonları depo sayımı oluyordu 50 tl alıyorduk iş başına.Hergün işe gitmene gerek yok arıyorlar gidicem dersen gidiyosun yani züğürt kaldıkça gidersin  yada sürekli gidersin (ortada bir zorunlulukta yok).Servisleri var iş geç saatlerde biterse bırakıyorlar yani.Yemekte veriyorlar.

İşin güzel tarafları bu kadarla da bitmiyor.Örneğin bir mağazaya girdin senin yanına bir görevli veriyorlar (mağaza çalışanı) beraber çalışıyosunuz.Yani bir sayım görevlisive bir mağaza çalışanı düşüyor bana hep kız denk gelmişti iyi muhabbet dönüyordu.Zaten kozmetik,iç çamaşırı falan sayıyoduk paso :) Yanındakiylede muhabbet dönünce en geç biten işin bile nasıl bittiğini anlamıyorduk bazen :)Ben hazırlıktayken yapmıştım bu işi bu yıl daha önce bitirdiğim bölümle ilgili iş yapmak istiyorum ama hala gidebilirim yani :)

Arkadaşım 2-3 ay gidip supervizor olma teklifi almıştı ordan.Supervizor lar ise bildiğim kadarıyla iş başı 60+ TL para alıyor iş başına ve orayı yönetiyorlar sadece ve iş bittikten sonra verileri bilgisayara aktarıyorlar.Şu sıralar fazla iş var mıdır bilmiyorum ama aklında bulunsun.Arkadaşı görürsem şirketin numarasını alayım haber vereyim sana.

-Deneyim veya referans gerektirmiyor.

-Parası fena değil.

-Sikinin keyfine göre gidersin.

-Eğlencelide oluyor.

Tek kötü yanı vardı amına koyduğumun işinin o da gece 2 de iş biter veriler bilgisayara aktarılana kadar 5 e kadar beklerdik servise binicez diye o yani.

Yapacağın iş ise sadece ürünlerin üstündeki barkoda elindeki makinayı doğrultuyosun bip sesi gelince başka bi tane ürüne doğrultuyosun barkotları tanıtıyosun yani makineye.Sonra yanındaki çalışan ürünleri eliyle sayıyor sana bir rakam söylüyor elindeki makinaya giriyorsun söylenen sayıyı,tutarsa başka bi lokasyona geçiyosun ürün saymak için,tutmazsa baştan sayıyosunuz.(Lokasyonda bir raftaki ürünler oluyor hocam kolay sayılsın diye parçalara ayırıyorlar raf raf sayıyosun gibi oluyor her rafta bir lokasyon oluyor)

Okuduğun bölüm işletme-iktisat gibi bir şeyse okulun bitene kadar yap bu işi envanter sayımı yapıyorsun,mağazaları tanıyosun,işletmenin içini tanıyosun faydası olur supervizör falan olursan da ayrıyetten gıcır olur keyfin.

Şirketin numarasını alınca haber ederim sana yarın görürüm elemanı büyük ihtimalle.

Edit:Şehre bakmadan yazmışım amk

Şirketın İzmir de dalı bucagı varsa bana da hocam :D

//

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@HolyReform

hocam allah razı olsun çok iyi niyetlisin de bizim buralarda sayım yaptıracak çapta bi carrefour var ora da dışarıdan eleman alır mı bilmiyorum bünyesinde o kadar eleman varken :/ carrefour dışında birkaç büyük yer daha var ama çok cimriler. yine de yarın dolaşıp sorucam belki amına kodumun büyük birkaç cimri şirketi insafa gelmiştir kefenlerine cep dikmekten vazgeçmiştir. 

DadasAdam tarafından 10/Kas/13 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2029 Toplam Mesaj: 18