folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı! 2 Ölü

İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı! 2 Ölü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

israil gazzeye giden yardım gemilerine saldırmış mavi marmara adlı türk gemisine dalmışlar, 2 ölü 30 yaralı var. ntv yi açın flaş geçiyor

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Diğer konuyada yazdım, tvlerde dönen tüm görüntülerde gördüğüm kadarıyla israil askerleri gemiye helikopterle inerken bizimkiler direk odunlarla saldırdılar, elinde silah olan askere saldırmak intihar etmektir şehit olmak değil.

Askerlerin gemiyi aramasına izin verseler böyle birşey olmayacaktı diye tahmin ediyorum.

bakalım tayyip ne açıklama yapacak, şuan şilideymiş, gözlükle röportaj veriyo. jetlag olasın tayyip.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bütün gece izledim gemiyi nolcak acaba diye arada görüntü gidip geliyordu, son 1 saat görüntüyü rahat bıraktılar
    saat 04:20 civarı görüntü son kez gitti bi daha da gelmedi, zaten bi yarım saat sonrada İsrail'in saldırdığı haberi geldi..

adamlar hayvan işte naparsın..

Bir devleti katliamla yokeden bi milletten bi gemi dolusu insana ne yapması bekleniyordu ki zaten..

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:
    -----------------------------

Diğer konuyada yazdım, tvlerde dönen tüm görüntülerde gördüğüm kadarıyla israil askerleri gemiye helikopterle inerken bizimkiler direk odunlarla saldırdılar, elinde silah olan askere saldırmak intihar etmektir şehit olmak değil.

Askerlerin gemiyi aramasına izin verseler böyle birşey olmayacaktı diye tahmin ediyorum.

bakalım tayyip ne açıklama yapacak, şuan şilideymiş, gözlükle röportaj veriyo. jetlag olasın tayyip.

marjinal olmaya çalışma.

silahsız yardım gemisine helikopterlerle hücum botlarla çıkarma yapıyorsun, 3 tane yunan 3 tane türk gemisi varken yunan gemilerine dokunmuyorsun. Aynı günde türkiyede çok nadir terör olayı olan hatayda terör olayı oluyor, üstelik limanın olduğu iskenderunda, uluslararası sularda hiçbir devletin bir diğer devlet gemisine müdahele etme hakkı yoktur, sen hala cici israil modundasın. utanmasan suç bizimkilerde diyeceksin ki demişsin zaten.

herifler resmen gözdağı veriyor, bizimki gibi one minute'lerle şovlarla değil diğer silahla bombayla imaj veriyor, tesadüf değil o geminin türk gemisi olması, ve o gemiden ölü çıkması.

şimdi göreceğiz tayyibi.

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

tayyiip sende sawaşa gircek g*t war mı bilmem de bizde kadınlı erkekli olduğu kesin...

bu sawaşa çağrıdır başka nedir 

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

tayyiip sende sawaşa gircek g*t war mı bilmem de bizde kadınlı erkekli olduğu kesin...

savaşın her zaman son çare olarak değerlendirilmesi taraftarıyımdır ama bu İsrail kitaplarında yazan vaadedilmiş toprakları alana kadar durmayacaklarına göre yılanın başını küçükken ezmek gerekir lafı geliyor aklıma.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

adamlar sadece Türk gemilerine saldırmıs. yunan gemılerı rotalarına devam edıyormus! ntv'deki sunucu soyledi

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

MaviGozluDev bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

savaşın her zaman son çare olarak değerlendirilmesi taraftarıyımdır ama bu İsrail kitaplarında yazan vaadedilmiş toprakları alana kadar durmayacaklarına göre yılanın başını küçükken ezmek gerekir lafı geliyor aklıma.

dediğinde haklsı neden sonuçta tek gemi yok we bu tüm gemilere yapılsa gene tmm dicemde yok yani bariz kasıt war ortada we tayyiibin bu halkı soktuğu halden de ben rahatsızım çünkü ezik bi millet konumunda gibi tmm diğerleride belki çok ii deildi

bu durumda susulursa  o şanlı tarihimize ihanet olur

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

sen bari yapma , turkiye savaslarda dahi pasif oldugu zamanlar hep kaybetmistir !

neyimize guvenip giricez.

israile saldirmak icin suriye bize kara sahasini, hava sahasini , deniz alanini kullanmamiza izin vericekmi acaba ? keza irak ta ayni.

yapmayin yahu , mantikli dusunun. adamlar yunan gemisine ellememisler, turk gemisine saldirdilar. belliki birileri birseyin telasinda . buna uymayin ...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

marjinal olmaya çalışma.

silahsız yardım gemisine helikopterlerle hücum botlarla çıkarma yapıyorsun, 3 tane yunan 3 tane türk gemisi varken yunan gemilerine dokunmuyorsun. Aynı günde türkiyede çok nadir terör olayı olan hatayda terör olayı oluyor, üstelik limanın olduğu iskenderunda, uluslararası sularda hiçbir devletin bir diğer devlet gemisine müdahele etme hakkı yoktur, sen hala cici israil modundasın. utanmasan suç bizimkilerde diyeceksin ki demişsin zaten.

herifler resmen gözdağı veriyor, bizimki gibi one minute'lerle şovlarla değil diğer silahla bombayla imaj veriyor, tesadüf değil o geminin türk gemisi olması, ve o gemiden ölü çıkması.

şimdi göreceğiz tayyibi.

görüntüleri izle hoca, dediğin gibi hücum botla helikopterle gemiye gelen eli silahlı askerlere daha helikopterin ipindeyken odunla allah allah nidalarıyla saldırdılar, bu tanka taş atan çocuğun yaptığından farksız birşey, mantığıma ters geldi, o kadar gelmeyin diye uyarı yapıldı, gittiniz madem gemiyi aramalarına izin verin.

israili sikiyim nesini savuncam onların? tüm dünyanın gözünün önünde sivile ateş açabilecek kadar terörist ruhlu pezevenkler, bunu bilmeyen mi var

Ehl-i Byte
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

dış ilişkilerde çok itibarlıyız, artık herkes bize saygı duyuyor, nette konustuum yabancılar türküm dediğimde eskisi gibi bakmıyor diyen tayyip yanlılarır iyi izlesin bu gelişmeleri. gördük itibarı saygıyı, herifler resmen şov yapıyor, yazık ya ntv muhabiri haber sunarken bile arkadan silah sesleri geliyor. bu şov değildir, göz dağı değildir de nedir? one minute diyince ülkeyi kurtardık sananlar görün bu durumu, ah hayvan burda olaydıda görseydi..

çok olsa dışişlerinden sert(!) bi acıklama yapılır ve kınanır, kınanınca çok alıncak ya karsı taraf.

sıkıyorsa gemilerin yanına 2 tane savaş gemisi gönder eskortluk yapacak, dışişleri bakanını sınırdışı et, ver ultimatomu özür iste, ama yemez..

Amphetamine Logic.
Toplam Hit: 18917 Toplam Mesaj: 147