folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı! 2 Ölü

İsrail Yardım Gemilerine Saldırdı! 2 Ölü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Aptallar ülkesinden saçma sapan bir örnek kendi kendilerine çıban kaşıyanların ne hedefler güttüklerini bilmiyorum ama kim kimler için alet oluyorsa Türk milleti için utanç durumu diyorum o  kadar.diplomatik ve siyasi gereksizliklerle dolu tarihimize bi çentik.bu konu hakkındaki yorumum sadece atkafalılık..

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Hocam savaş falan demeyi kesin bi.Nereye savaşıyorsunuz ? Savaş kolay birşey mi? Savaşı kaldıracak ekonomi var mı ? En basitinde turist kaybı bile bize sağlam bir çöküntü olarak dönecektir.Devletle alakası olmayan bir filo ve ortada tam ne olduğu belli olmayan hareketler sonucu yaşanmış bir olaydan savaş çıkarılır mı ? Savaş çıksa rahat uyuyacağız mı sanıyorsunuz ? Ben savaştan korkarım çün ki savaşın ne olduğunu biliyorum der Atatürk.Oturduğunuz yerden savaş açmayın.

Önce ekonomik bağımsızlık,güçlü bir ekonomi,ülke içi istihdam,teknolojide dışarıya bağımlılığı bitirme,Küresel ekonomik baskı gücü.

Bu kadar kolay savaşa girmeyin.Savaşın bin türlü çeşidi var.Anlayana.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Bu israilin soğuk savaş politikasıdır, bir o. çocukluluk çabasıdır. Türkiyenin kendisine tamamen düşman olmasını istemiştir. Bu oyuna bizimkilerin kanacağını sanmıyorum. Ama sittinsene bi daha israille bu diplomatik ilişkiler yürümez. Kimse bu dünyada mükemmel güç değildir ! Elbet her şerefsizin bir bitiş zamanı vardır...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

opensource2009 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam savaş falan demeyi kesin bi.Nereye savaşıyorsunuz ? Savaş kolay birşey mi? Savaşı kaldıracak ekonomi var mı ? En basitinde turist kaybı bile bize sağlam bir çöküntü olarak dönecektir.Devletle alakası olmayan bir filo ve ortada tam ne olduğu belli olmayan hareketler sonucu yaşanmış bir olaydan savaş çıkarılır mı ? Savaş çıksa rahat uyuyacağız mı sanıyorsunuz ? Ben savaştan korkarım çün ki savaşın ne olduğunu biliyorum der Atatürk.Oturduğunuz yerden savaş açmayın.

Önce ekonomik bağımsızlık,güçlü bir ekonomi,ülke içi istihdam,teknolojide dışarıya bağımlılığı bitirme,Küresel ekonomik baskı gücü.

Bu kadar kolay savaşa girmeyin.Savaşın bin türlü çeşidi var.Anlayana.

devlet insanlar için vardır tersi değil bir ülkenin askerlerinin başka bir ülkenin sivillerine saldırması varolan tüm savaş sebeplerinin enbaşında yeralır askeri çekişmeler sonucu oluşan çatışmalar büyümeden önlenebilir belki ama bu olayda olabilecek en korkunç olay tecelli etti bunun dönüşüyok karşıtarafın geri çekilmesi haricinde hiçbir sebep bu işe gereken karşılığın verilmemesi için bahane değildir ama burayada söylüyorum  gereken karşılık büyük ihtimalle verilmiycek eğer bu olursa ülkenin bugünkü yönetimi çıkmıycak şekilde tarihe girmeyi başarmış olur sanırım

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Hocam öyle bir anlatıyorsun ki olay bambaşka bir halde gözüküyor.Bu olay zaten tamamen saçma bir hal almış.Sanki bir ülkenin sınırlarına gelme dedikleri halde girilmemiş,askerlere sopayla saldırılmamış,1.5 yaşında ki çocuk gemiye bidirilmemiş.Beklemiyor muydunuz gereçkten böyle bir olay ? Adamlar en azından gemiye gelip sağa çek demeyecekler miydi? Bu gemide ki insanların vebali kime? Bu konuyla ilgili ne yazsam konuya ilk attığım mesajın gölgesinde kalır.Konuya ilk attığım mesajı okuman dileğiyle.

israili savunduğumu düşünmemişsindir umarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

sen dizinde adamları konu al, seni tehdit etsinler israilde büyükelçini rezil etsinler, bide üstüne üstlük senin yardıma giden gemine saldrsınlar sivilleri darp etsinler 2 tane zaiyat ver ve hala sus?.

savaş sebebi.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Tayyip bu saldırı üzerine " hangi silahlarla vurdunuz o silahlardan bize de satın " der. Olay tatlıya bağlanır.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

NovalgiN bunu yazdı:

Tayyip bu saldırı üzerine " hangi silahlarla vurdunuz o silahlardan bize de satın " der. Olay tatlıya bağlanır.

katılıyorum + olarak israilin yerinde olsam a. koyarım batırırım o gemileri.ve ben hala neden yapmadıklarına şaşırıyorum.3. dünya savaşı çıksa bizi arkamızdan vurucak ilk millete gemilerle yardım gönderiryoruz başka işimizmi yok... sonra bazıları çıkıp yok türklük bunu gerektirir falan der ayarını bozar insanın... türk sen büyük adamsan yardm gemisi değil savaş gemisi gönderir **tir edersin israili filistinden yada benim işim değil dersin... saçmalık saçmalık saçmalık...

hani lan van minütçüler noldu?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Ben Başbakan olsaydım Aynı Şöyle Bir Laf çıkardı benden Sopamı Getirin

Beleş wireless kahramanı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek

Zamanında Irakta görev yapan askerlerimizin kafasına poşet geçirip sorguya almaları savaş sebebi değilmiydi de savaş olmadı? Bu olay için savaşılmadıysa, arkadaş ben filistin uğruna kendi askerimin savaşa girip şehit düşmesini istemem şahsen. (böyle düşünmem o gemilere ve silahsız insanlara plastik mermi yada gerçek mermi kullanılmasını onayladığım anlamına gelmez.)

Not: @lalada sanada hiçbir şekilde katılmıyorum. Bence yazdığın yazıyı tekrardan bir göz geçir biraz abartmışsın gibime geldi. Ne demek yani utanmasan keşke batsaydı o gemiler diceksin, ayıp yani.

Neden Ben?
Toplam Hit: 18935 Toplam Mesaj: 147