folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte Size İş Fırsatı..

İşte Size İş Fırsatı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serched
    Serched's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar

Sigorta danışmanlık hizmetleri adı altında bir işe başladım.Olay şu trafik kazalarında (Allah kimsenin başına vermesin) ölen şahıs veya yaralanan şahısların yakınlarını buluyoruz onlara kullandıkları araçların poliçeleri üzerinden hakları olan paranın tamamını kazandırıyoruz.Normalde bu insanlar bu yola kendileri başvurduklarında hakları olan para kesintiye uğratılarak veriliyor Fakat bir sigorta şirketi adı altında bu işi yaptığımız için paranın tamamını tahsil edebiliyoruz.Ayrıca Sadece Ölümlü Kazalar için geçerli değil bu hak kazandırma,Olayda herhangibir uzuvu (organı) kopmuş veya uzuvun görevini yitişmişlik durumunda da aynı hak söz konusudur.

Şimdi bu işden nasıl para kazanabiliyoruz ondan bahsedeyim ;

1.Olayın üstünden 1 ay geçmeden kaza yapan şahsın veya yakınlarının Tel numarasını,isim ve soy isimlerini garanti şeklinde bize teslim etmeleri gerekli.

2. yaşadığı şehir ve mesken olarak belirmeleri gereklidir.

Kişilerin veya Şahısların numaralarını tam olarak bildiren kişiye iş sonuçlanmadan önce işi veren arkadaşla şartları çok basit olan bir sözleşme yapıyoruz  iş garanti şekline dönüştüğünde yaklaşık 45 iş günü içinde yardımcı olan şahıslara 900 ila 1 milyar arasında parasını teslim ediyoruz.

Türkiyede bilindiği gibi Trafik kazaları terör kadar ciddi bir gerçek Tekrarlıyorum Allah kimsenin Başına vermesin ama madem böyle bişiy söz konusu herkes bu işten faydalansın.Bize yardım olan şahıslara hertürlü bu işin garantisini veriyorum.Ayrıntıyı konuşmak için bana bu mailden ulaşabilirsiniz.

Mail:serhandumanli@windowslive.com

Bir insanın bildiği zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır.Epiktetos
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

konu yanlıs yerde bı kezzz :| sonrasında bu bana bıraz tuhaf geldıı '' herkes bu işten faydalansın'' adamın ordaa kolu bacagı kopucak haytını kaybedıcekk sende para kazanacaksın sokayım oyle işee ama sıgorta işi iştee tuhaff :|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serched
    Serched's avatar
    Erkek

mosquit0 bunu yazdı:
    -----------------------------

konu yanlıs yerde bı kezzz :| sonrasında bu bana bıraz tuhaf geldıı '' herkes bu işten faydalansın'' adamın ordaa kolu bacagı kopucak haytını kaybedıcekk sende para kazanacaksın sokayım oyle işee ama sıgorta işi iştee tuhaff :|

-----------------------------

Sana Hak veriyorum ölü kovalarmışcasına bir durum ama yazılan paragrafı tekrarlıyorum bu terör kadar gerçek bir durum yapabilceğimiz bişiy yok sigorta kanunları bize böyle bir hak veriyorsa bizde bu işi benimsiyorsak yapmak zorundayız.

Bir insanın bildiği zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır.Epiktetos
Toplam Hit: 2234 Toplam Mesaj: 3