folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Jetbrains Ürünlerini Nasıl Kullanıyorsunuz ?

Jetbrains Ürünlerini Nasıl Kullanıyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar intellij eskiden zamanı doldukça lisans dosyasını silip 30 gün trial reset atıyordum ama artık o da yemiyor.

Crack tarak kürek bilmediğim programları yüklemek istemiyorum. Bunun temiz çözümü var mı.

Not: Edu mailim yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar intellij eskiden zamanı doldukça lisans dosyasını silip 30 gün trial reset atıyordum ama artık o da yemiyor.

Crack tarak kürek bilmediğim programları yüklemek istemiyorum. Bunun temiz çözümü var mı.

Not: Edu mailim yok.

Eski sürüm kurup güncellememek bir çözüm olabilir.

Ya da 30 günde bir kayıt ol başka başka email ile. Yine 30gün veriyor ama email kaydı istiyor sadece diye gördüm ben... Bir de benim dolmadı 30gün dolsun bakıcam nasıl olduğuna :D

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hocam herhangi bi edu mail bulsan 1 senelik lisans aliyosun zaten, mailin sende olmasina gerek yok. maile gelen linke tiklatsan birini yeter. cevrendeki bi ogrenciden rica et

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Abdullahazad dan edu mail alsana dostum crack vb yapma. 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Öğrenci beleşi var diye kullanmıştım, zaten yazılımla pek alakam da yok ama iyi gibi

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

jetbrains ürünlerini kullanmıyorum phpstorm, pycharm falan hiç birini kullanmıyorum 1 projede android studio kullandım o gün bugündür jetbrains ürünlerinden uzak duruyorum hepsinin tasarımı aynı hepsi bana Android Studio yu hatırlatıyor o yüzden dönüp yüzüne bakmıyorum

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Early Access Programs (EAP) - JetBrains

EAP versiyonlara katılım sağladığınızda ortalama haftada bir çıkan son stabil olmayan sürümü ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Lisansı aylık olarak otomatik yenileniyor. Crashlerle karşılaşırsanız da feedback atmanız lazım. 

~
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

Early Access Programs (EAP) - JetBrains

EAP versiyonlara katılım sağladığınızda ortalama haftada bir çıkan son stabil olmayan sürümü ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Lisansı aylık olarak otomatik yenileniyor. Crashlerle karşılaşırsanız da feedback atmanız lazım. 

En son ihtimal bunu deneyecem hacı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Erken erişim kullanmam açısından bir sıkıntı yok da nasıl başvuracağımı bulamadım ben mi cahilim yoksa adamların UX mı boktan...

Bir de her yerde duymaya başladım artık Jetbrains ne domine etti sektörü he...

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

https://discord.gg/4FvK9HhN şurada paylaşılan lisansları kullanıyorum. host dosyası düzenleme ve ide'nin exesini firewall den engellemeyi unutma.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

https://discord.gg/4FvK9HhN şurada paylaşılan lisansları kullanıyorum. host dosyası düzenleme ve ide'nin exesini firewall den engellemeyi unutma.

Sağol hacım gözatayım

Toplam Hit: 1397 Toplam Mesaj: 14
lisans