Kablolu Gaming Mouse Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, geçtiğimiz gün Razer Deathadder mouse hakkında sorun yaşadığımdan bir çözüm bulamamıştım. 

Artık yeni bir mouse alma arayışındayım. Kesinlikle RAZER düşünmüyorum. O yüzden şimdilik araştıramalarımı Logitech G G402 alma düşüncesindeyim..

Çok profesyonelce bir şeye gerek yok. Sadece ready or not cs go2 gibi oyunlarda kullanacağım. 

bütçe 1000₺ ye kadar. öneriler için teşekkürler şimdiden.

konuyu açtıktan sonra baktım da g502 yi gördüm. baya güzele benziyor bütçeyi artırıp g502 mi alsam diye de düşünmedim değil :D

rapidhacker550 tarafından 20/Şub/24 10:45 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-lenovo-lecoo-mg1101-rgb-fiyati,1592980472.html

Lenovo Legion M300S Oyuncu Mouse GY51H47350
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-m300s-oyuncu-mouse-gy51h47350-p-HBCV00002WQ3TQ?url_src=ios-product-detail

kablolu mause candır mauselara klavyelere kamyon ile para vermeye hiç gerek yok. 

PanxeR tarafından 20/Şub/24 10:46 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-lenovo-lecoo-mg1101-rgb-fiyati,1592980472.html

Lenovo Legion M300S Oyuncu Mouse GY51H47350
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-m300s-oyuncu-mouse-gy51h47350-p-HBCV00002WQ3TQ?url_src=ios-product-detail

kablolu mause candır mauselara klavyelere kamyon ile para vermeye hiç gerek yok. 

Not ettim. Ucuza kaçmak istersem bunu alabilirim. 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

iş yerinde g603 kablosuz var, pilini ne zaman değiştirdim hatırlamıyorum bile benim gibi kablosuz mause sevmeyen birinin bile gönlünü fethetti, şiddetle öneririm.

profesyonel kahveci?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı

iş yerinde g603 kablosuz var, pilini ne zaman değiştirdim hatırlamıyorum bile benim gibi kablosuz mause sevmeyen birinin bile gönlünü fethetti, şiddetle öneririm.

hocam benim için gereksiz pahalı, bir de kablosuz kesinlikle düşünmüyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Rival 3

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Lenovo ve Logitech. 

G402 de iyiymiş. Ama benim demek istediğim farklı. Vakıfbank kredi kartın varsa troy olanlara 6 taksite peşin böldür g502 hero öneririm. 

Hiç bir şeyle uğraşmak istemezsen önerilen lenovo fiyatına göre çok iyi. Ucuza kaçmayacaksam eğer kesin onu alırdım. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ucuza kaçıp lenovo legion 300s aldım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

yıllardır rival 300 kullanıyorum, ancak sağ ele göre ayarlanmış bi mouse, arada bi sol ele alayım dersen zorlanırsın.

kaba görünmesine rağmen gayet hafif bi mouse, kendi ayarlayacağın 2 farklı dpi ayarı arasında tek tuşla hızlıca geçiş yapabiliyorsun.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 707 Toplam Mesaj: 12
gaming mouse önerisi