folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kablosuz Klavye-Mouse-Kulaklık Seçimi (Önerileriniz?)

Kablosuz Klavye-Mouse-Kulaklık Seçimi (Önerileriniz?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çok pahalıya kaçmamak kaydıyla kablosuz klavye-mouse ve kulaklık almayı düşünüyorum.

Gezinirken birçok ürün gördüm, kafam karıştı. Fiyatlarla ürünler arasında da ilişki kuramadım pek :^l :S

Bir ürün 40 lira iken, biri 60 lira, diğer ürün 100 lira, 250 lira vs... 

Bir de ne bilim aynı markanın kablolu klavyesi-mouse seti 60 lira iken kablosuzu 45 lira ?

Logitech'in,microsoft'un birkaç ürünü gözüme çarptı. Bunları önerir misiniz?

Bu ürünleri alırken nelere dikkat etmem gerekiyor (yani püf noktası nedir?) ? ( Atıyorum algılama hızı,pil ömrü vs.. bunun gibi şeyler ) 

Benim istediğim şey sadece kablolardan kurtulmak, ayaklarımı uzatıp rahat rahat sorun çıkarmadan kullanabilmem.

Ekstradan özellikleri olmasa da olur. 

Kısaca bana durumu birkaç cümleyle açıklayarak beni aydınlatırsanız sevinirim...

Önerilerinizi bekliyorum... 

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    verruckt
    verruckt's avatar
    Erkek
    usta ben klawye mouse konusunda logıtech derım. cok saglam we kullanıslı oluo urunlerı. ses ıcın ne desem yalan olur. o konuda bısı tawsıye edemem. ama phlıps bak dıyıp aklınıda karıstırsam fena olmaz :)

Zencinin malı züğürtün çenesini yorar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Logitechten şaşma hocam.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ben logitehi 50 ye almıştım şimdi 80 ama bozuldu diye yeni setide gönderdiler hiç açmadım

yeğene söz vermeseydim sana satardım :)

klavye mause kulaklık ses sistemi v.s v.s yan ürünlerde logitech gibisi yok

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    kablosuz mouse ve klavyeden uzak durun hatırlatmasıyla birlikte uygun fiat koşulunuda göz önüne alarak apache diyorum..

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 1961 Toplam Mesaj: 5