Kaçak N95 8GB

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    arkadaslar onumuzdeki gunlerde elime bi n95 8GB gececek. bu telefon kacak. bunu nasil kayit ettiririz. yarin bir gun sim kart onaylanmadi deyip telefon kapansin istemiyorum. manisa ve cevre illerde yardimci olacak olan varmi ?

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

telefoncuya

götür bide yanına eski bi tel al onun ımeı numarasını n95e kopyalattır

sonrada eski telefonu bi daha hiç açmadan parçala veya yak al sana tescilli n95 :d 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    türkiyeye giriş yapmış bi pasaport bul bi bayiye götür 15 lira falan ödüyorsun ve açılıyor

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    militan_semi
    militan_semi's avatar
    Erkek
    dostum sadece pasaport la olur baska turlusu asla cunku ımei klonlama genelde samsung ve eskı model nokıa lar için olur ama yenı nesillere uygulanmıyor senin anlıcagın yurtdısından turkıyeye giriş yapmıs birisinin pasaportundan telefonu acabilirsin ama telefon elıne gectigi zamn olurda pasaport bulamassan bana pm yada msn den ulasırsın burası guneydogu ıraq suriye ye giriş cıkıs gunde mılyonla oluyor ben sana bir tane kıralarım kı genelde ole yapıyor buradakı telefoncular sanırım 80 ytl yı de gozden cıkarırsın sadece telefoncunun bize verecegi pasaport karsılıgı bana telefonun imei ni solersın buradan hallolur

IF YOUR CLUP S3M1XDL1N3 FOR M1L1T4N
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    Minareyi çalda kılıfı kolay:D

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    arkadasim iyi hos demissinde. para transfer isini nasil halledicez ? ayrica biraz pahali degilmi o ucret ? yani ne bileyim sanki yuksek gibi geldi :) sen pm ile msn adresini at ekleyeyim. ayrica ben manisadayim. manisa ve cevresinde baska yardimci olacak arkadaslar varsa sevinirim...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

burda durakların reklam tabelalarına asmışlar.

246 ytl N95 yazıyor.. ama ya yalan yada kaçak telefon.çinde üretilen kaçaklardan heralde..arkadaşım danimarkadan aldırttı. 800 ytl fln. ama ordaki sistem farklı kart alıyorsun telefon veriyorlar. ikisini aynı anda alıyorsun.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    bende 600 ytl ye aldim. gelicek bi tane yarin bi arkadasa benmkide persembe gelicekmis. oyle konustuk. yarin inceleyecgim. eger izmir de yardim edecek olan varsa hafta sonu izmir e gelirim hallederiz. yardimci olan arkadasada bi aksam yemegi ismarlayabilrim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    narkozMRT bunu yazdı:
    -----------------------------

burda durakların reklam tabelalarına asmışlar.

246 ytl N95 yazıyor.. ama ya yalan yada kaçak telefon.çinde üretilen kaçaklardan heralde..arkadaşım danimarkadan aldırttı. 800 ytl fln. ama ordaki sistem farklı kart alıyorsun telefon veriyorlar. ikisini aynı anda alıyorsun.

-----------------------------

o duraklarda gördüğün ilan bi websitesine ait ismini vermiyim simdi burda o reklamda yazıo ztn... bu site ihale sitesidir verdigi 200 küsürlük fiyatta taban fiyatı oluyo 

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    1 yıl icinde yurtdısına giris-cıkıs yapmıs bir pasaportla en yakın turkcell extra bayisine gidiyorsun 5lira fln olmalı kayıt yaptırıyorsun..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

imei kaydettirmek sadece 5ytl

istenilen belgeler pasaport nüfus cüzdanı fotokopisi ve pasaport sahibi

yurt dışından geleceği için yabancı dil olacak Türkçeye çevirmek için 50ytl bayılacaksın :) ama istemiyorsan forumda arattır böyle bi tane daha konu vardı orada nasıl Türkçe yapılacağını anlatmıştım

Güle güle kullan bu arada güzel alet

Toplam Hit: 11596 Toplam Mesaj: 26