Kamuflaj Mont?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek

Yau beyler şu kamuflaj montlardan istiyom ama çıkıp dolaşmadım,İzmirde bunlardan nerden bulabilirim bilen varmı?Fiyatları nedir?Kemeraltında askeri malzeme satan yerler var hani künye fln yapıyolar ama orlarda varmıdırki?Şimdi bu sıcakta gezmek istemedim önce burda sorayım dedim

Söz gümüşse, altın paradır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    kemeraltında gelişim dersanesinin karşısında bi yer var ama bende tam hatırlayamıyom nerde olduğunu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek
    Kesin var diyosun ama :D o zaman bi ara gidip bakarım (:

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    o askeri malzeme satılan yerlerde satılıyoda kimlere satılıyo o öenmli onların bazılarında jop filanda satılıyoda, önüne gelene satmıyolar gidip konuşman lazım, olmadı kendin boya kumaş boyasıyla
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Trabzonda da Kemeraltı var. ee de sanane

asker künyesi satılan yerde büyük ihtimal oLur, yoksa kendin özel diktirebilirsin. Ben kendi çizimim olan camos yelek yaptırmıştım hala bende. Birde avcı dükkanlarına git. Çakı, olta, tabanca satan yerler hani. İşte oralarda büyük ihtimal var.
    Resimdeki hiç güzel değil bi estetik yok onda. Örnek olarak vermişsin sanırım.

@athzai: Kumaş boyasıyla kerane montu gibi olur ancak (:

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

kemeraldtında sor gösterirler zaten gelişim dersanesinin orda küçük bi yer hatırlıyom ben ama başkada vardır çevresinde..

orda vermezlerse bul bi asker tanıdık ayarlasın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek

Athzai_Khaine bunu yazdı:
    -----------------------------
    o askeri malzeme satılan yerlerde satılıyoda kimlere satılıyo o öenmli onların bazılarında jop filanda satılıyoda, önüne gelene satmıyolar gidip konuşman lazım, olmadı kendin boya kumaş boyasıyla

Olm nie vermesinler amq sonuçta mont :D lan silah vs bulabiliyoz montmu alamıcaz amq :D ii bu cumartesi bi gidip bakarım (: para fln yok şimdi zati,kışın okul için arıyom amq,lcw yeşil bi mont var yelek fln oluo geçen sene almıştım ama okula giderken kazak fln giyiyoz potluk yapıo :D lan biraz zayıflasam fena olmucak gibi :D :P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ---RudeboY--- bunu yazdı:

Olm nie vermesinler amq sonuçta mont :D lan silah vs bulabiliyoz montmu alamıcaz amq :D ii bu cumartesi bi gidip bakarım (: para fln yok şimdi zati,kışın okul için arıyom amq,lcw yeşil bi mont var yelek fln oluo geçen sene almıştım ama okula giderken kazak fln giyiyoz potluk yapıo :D lan biraz zayıflasam fena olmucak gibi :D :P

hazır gitmişken şeyide sorsana düz siyah tişört, üstünde hiçbişi olmucak,  okadar sorduk kalmadı dediler varsa alırım 3 4 tane ;)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek
    Tamam sorarımda sen onu yanlış yere sormuşundur :D bak tuğba kuruyemiş varya onun karşısındaki köşede tişört baskı yapan bi yer var orda yoksa hiçbiyerde yoktur zaten :D sorarım 5-10 kaıda bulucam büyük ihtimal :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek
    Yok abü mont olarak en bol bedenler bunlarda,ille marka olsun şu olsun bu olsun deil,hiphop tarzı bişi bu daha çok ondan bunu arıyom,av için olsa eet takımını 115 kaıda buldum bi sitede ama av için deil ya normal günlük giyicem bunu kışın :) ne kadardır bilmiyom ama bakıcam işte :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    ---RudeboY--- bunu yazdı:

hazır gitmişken şeyide sorsana düz siyah tişört, üstünde hiçbişi olmucak, okadar sorduk kalmadı dediler varsa alırım 3 4 tane ;)

@anti.. LCW de her zaman bulursun ufak bir LCW yazısı vardır onada bir zımpara tamamdır :) 

Toplam Hit: 3778 Toplam Mesaj: 12