folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karavan Almak İstiyorum Ancak Firmadan Emin Olamıyorum

Karavan Almak İstiyorum Ancak Firmadan Emin Olamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

Merhabalar bir karavan alma düşüncesi kafamda oluştu ancak firma konyada https://www.lyrakaravan.com.tr/Iletisim.php ben İstanbulda ikamet ediyorum sözleşme için 5000 TL gibi bir ücret istediler toplam satış ücreti de makul olduğu için cazip geldi

Ancak şirkete dair tek bir yorum yok böyle bir şirket var mı o dahi muallak firmadan haberdar olan var mı ? Konyada olup da ne bileyim yol üstü biyerdir şirketin varlığını teyid edebilecek birisi var mı ? ya da fiyat anlamında da cazip olan başka bir firma tavsiye edebilir misiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

arkadaş yeni çekme karavan aldı konyadan firmanın ismini sorarım istersen. Bu arada 2. el alırım diyorsan satıyor arkadaş hoşuna giderse ayarlarız üstad. Not karavanı güzel yurtdışına gittiği için satıyor.

furkiak tarafından 03/Eyl/22 08:22 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Swan dışında yerli karavan almak hem de anadolu markası almak...  Şimdiden geçmiş olsun. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Benim bir arkadaşın eniştesi karavan üretip satıyormuş. Özelden numaranı at hocam, senin numarayı arkadaşa vereyim video falan atsın, bir bakarsın. Fiyatı ve kalitesi konusunda hiçbir fikrim yok. Sen kendin ölçüp tartarsın aklına yatarsa yaparsın pazarlığını. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Galeriye baktım 1 (bir) adet fotoğraf var, pek güven vermedi.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Aracı kendin.  alıp.  https://www.mdkaravan.com/galeri.html

Düzgün 1 firma ile anlaşıp, istediğin karavanı tasarlayıp yaptırırsan hem daha ucuza gelir . Hem senin istediğin olur . 

Bu firmayıda https://www.instagram.com/tantin34/

Bu elemandan gördüğüm kadar biliyorum.  

Unutma bu işte marin ve alkoven ismi telafuz ediliyorsa  fiyat 3 4 5 katı artar . 

Not . Tavsiyem . Daha önce karavan hayatı yaşamadıysan ,kiralayıp 15 20 gün deneme yapın . 

samaccc tarafından 03/Eyl/22 10:42 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Dökme malzemeden yani tek parcadan olusan karavan al birbirine gecmeli kasa olursa eger cok dayanmaz.

tabi lan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

https://pinokaravan.com/iletisim

İletişime geç hocam, Efe yönlendirdi beni dersin. ikincielkaravan.com ve bunların içerik işlerini ben yapmıştım, yardımcı olurlar eğer ciddi bişey düşünürsen de ben ararım tekrardan onları haber edersin bana.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

turgutlu izmir arası bir çok firma var

çekme karavanı siii et moto karavan al

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Selamlar Sosyal medya üzerince ciddi karavan grupları var ve işinin ehli kişiler.Marka model konusunda cok değerli bilgiler vereceklerini düşünüyorum

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Hocam sakaryaya gittiğimde görmüştüm Sally isimli firma var. Türkiyenin en büyük karavan fabrikaları sakaryada ve zaten oradaki firmalar da yanyana zaten rahat bulursun

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
Toplam Hit: 2593 Toplam Mesaj: 27
karavan