folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kavgam Kitabını Okuyanlar

Kavgam Kitabını Okuyanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Hitlere fazlasıyla faşist diye bakardım.Fakat adamın bir iki sözüne falan baktım.Daha sonra kavgam'ı okumaya karar verdim.ADam neden böyle olmuştu.Sonuçta okudum ve gayet iyi anladım

Zamanındaki almanyada bütün medya , devletin stratejik noktaları yahudilerin elindeydi ve birbirini kolluyorlardı.Almanyayı bölmeye çalışıyorlardı.Şimdi hitleri anladım ve tamamen hak verdim.Çünkü hak ettiler.

Bunun dışında yahudiler ile neden tartışılamayacağını falanda yazmıştı.KAbul etmezler, lafı değiştirirler, ikna etsenizde ertesi gün onların sizi ikna ettiğini söylerler diyordu.MEdya içinde, çalışan adamların işlerini ya yayınamazlar, yada çarpıtırlar.KEndi adamlarını ise kahraman gibi gösterirler diyordu.

SOn günlerde Eskişehir jandarma komutanı hakkında suç duyurusu başlatıldı.Halbu ki çok iyi biliyor ve tanıyorum ki, adam cemaat için suç duyurusunda bulunmuştu.Erzurmda hakim ise soruşturma açtı.SOnucunda ise daha mahkemenin bile ergenekon vardır diyemediği, ispatlanamayan sözde bir örgüt mensupları denilip işin içinden çıktılar.

Siz nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama yıllardır sol, sağ, kürt ... bir sürü şey denildi.Bence zamanında Almanya için yahudler neyse, şimdi Türkiye için tarikatler odur.

Yargı, medya, polis resmen ellerinde.Devletin en stratejik noktalarında kendilerinin adamları mevcut.İStedikleri haberleri yayınlamazsan maliye ile üstüne gelirler.Hoşlarına gitmeyen birşey yaparsan her türlü pisliğini bulmak için uğraşırkar.Eğer bulamazlarsa iftira atarlar.Örneğinide görüyruz.ERgenekoncu diye içeri aınanlar çıksa bile hala iftira sonrasında çamur üzrlerine yapışmış bulunmaktadır.

KAvgam kitabında Türkiye'yi gördüm sanki.Sizler ne düşünüyorsunuz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

hitler, hitler, hitler..

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Sen kitaba başlamadan önce ben bi kitabı okuyayımda Hitleri haklı bulayım yada tartısmalarda Hitler fan olmak için söleyecek bir iki lafım olsun diye düşünerek basladığın için Hitleri haklı bulmussun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

hiç bir sebep katliamı meşru kılmaz.hitler rezil bir adamdır.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç bir sebep katliamı meşru kılmaz.hitler rezil bir adamdır.

umarım cemaat yayılmaz.. başımıza bela olmaz.. iş çığırından çıkmaz.. bizde hitler gibi öldürelim demiyoruz ama ayıklamak gerek bi şekilde.. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

bu konu altında cemaat konusuna hiç değinmiyorum.çünkü yapılmaya çalışan benzerlik, saçmalıktan başka birşey değil.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:

bu konu altında cemaat konusuna hiç değinmiyorum.çünkü yapılmaya çalışan benzerlik, saçmalıktan başka birşey değil.

tamam birisinde ırkçılık var.. yani bi topluluk.. hükmetmeye çalışan.. yada başa bela olan.. 

cemaatte aynı şekilde topluluk değilmi.. ?? çoğu yerde eli ayağı olduğunu hepimiz biliyoruz.. neresi saçma bu benzetmenin? izah edermisin ?

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

o sizin cemaatlere bakış açınızla alakalı bir durum.ben öyle bakmıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herturlumu
    herturlumu's avatar
    Erkek

2002 yılında okumuştum.Şu an yasaklı kitap sanırım. Kavgam, Hitlerin çocuklukten itibaren duygu ve düşüncelerini anlattığı için hak veriyorsunuz, bende hak veriyorum. Özellikle yaşadığımız bu günlerde ve o dönemde de yahudilerin yaptıklarını ve İngilizlerle yaptıkları anlaşmaları araştırırsanız daha iyi kavrarsınız. Ayrıca Hitlerle yahudiler de çok uğraşmışlardır. Hitler kıl payı iktidarı ele geçirdikten sonra es-es subayları asıl soykırım uygulamıştır. Hitler hiçbir zaman öldürün soykırım yapın dememiş Üstün alman ırkını oluşturmak ta ne gerekiyorsa yapın demiştir. Yaşadığımız şu günlerde de bazen Keşke Türkiye Cumhuriyetimiz de de böyle milliyetçi Türkler çıksa diyorum açıkçası.

...AİLE ÇOCUĞU...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

Sen kitaba başlamadan önce ben bi kitabı okuyayımda Hitleri haklı bulayım yada tartısmalarda Hitler fan olmak için söleyecek bir iki lafım olsun diye düşünerek basladığın için Hitleri haklı bulmussun.

hocam yazıda da yazdım.Normalde faşistleri, faşizmi sevmem.>Sol görüşe daha yakındım fakat ne düşünüyor diye okudum.Yahudileri asalaklara benzetmiş.Başka devletlerde yaşiayan tipler vs..

Heil hitler diye bir kitap var.Adolf hitler öçncesi, zamanında ve sonrası ve kavgamdan alıntılar.O daha özet bir kitap.180 sayfalık.Onu bir okumanı tavsiye ederim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Eğer dünyaya açılacaksan ve hala iç sorun yaratan hainlerle uğraşıyorsan kıyım zamanı gelmişte geçiyor demektir.

...
Toplam Hit: 4086 Toplam Mesaj: 24