Kazıklanmış Hissediyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

kardeşim evdeki eski pc leri , bilgisayarcıya götürüp satmış .karşılığında 150 lira almış.

evde bir tane masaüstü pc vardı . monitor ve kasa . monitor 19" lcd ekran vardı . ilk  çıkan lcd ekranlardan . 

2 çekirdekli bir işlemcisi vardı ama modelini hatırlamıyorum . 2 gb ram . ekran kartıda kötü birşeydi sanırım . 

. birde laptop vardı . o camdan aşağı düştü . laptop un ekranıyla kasası ayrıydı . kasasıda ikiye ayrılmıştı . kasanın sol tarafını çıkartıp götürmüş pc ciye . fan a yakın bölgeler varmış sanırım, oraları satmış.

hp pavilion marka birşeydi ama 2 senelik . valla verebileğim bilgi bu kadar ama . daha fazla ediyorsa aynı bilgisayarcıya satmayız tekrar . 

çünkü bir tane daha var çalışmayan.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

bey abim şunu düzgün anlat hiç bişey anlamadım, beynim yanıyordu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir şeyi merak ettim.Hadi cep telefonu vs olsa anlarımda, abi laptop nasıl camdan aşağıya düşer ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

hiç bişey hatırlamıyon bırı senın yerıne hatırladıklarında fıkır verırler

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

aynı kafayı yaşamak istiyorum

buralar eskiden dutluktu..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Aynı bilgisayarcı benim eski atariyi 200 liraya aldı. Sen hesapla artık!

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

Exper marka 3 5 yıllık bi laptop vardı ortadan ikiye ayırmıştım herşeyi bağımsızdı bilgisayarın 150 liraya onu okuttum geçenlerde fikir verir sana işte

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

şurdan kullanılmış monitörlere bakınca bi 100 TL zaten monitör ediyor dersin.

http://www.gittigidiyor.com/monitor/lcd-tft-monitor?IS1_414=4343&IS100_417=8523

İmza...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

Git o it oğlu it pc ye al parçaları verdiği parayıda geri ver

Benide küçükken hurdacı bir dalyarak kazıklamıştı bir sürü alüminyum demir vermiştim gidipte 1 tl para vermişti hala unutmam :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Parçaları kullanabilecekmisin hayır degerlensirebilecekmisin hayır yaptırabilecekmisin bu zamana kadar yaptırmadıysan oda zor gözüküyor bu kadar şeye bu para İdeal gibi gözüküyor bana göre gereksiz kuruntu

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

allah yardımcın olsun.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 3150 Toplam Mesaj: 27