folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Kizlik Zari Meselesi

Kizlik Zari Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    Kızlık zarı (hymen) dişi üreme sisteminde, vajinanın alt kıvrımından oluşur ve içinde kan damarları bulunur. Bu koruyucu zar birçok karasal memelide (kobay, sıçan, köstebek, at, sırtlan, lama, lemur, vs.) bulunuyor. Fırat Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Cahit Kalkan’ın yürüttüğü bir bilimsel çalışma da bu konuyla yakından ilgili. Kalkan ve arkadaşları, develerde hymen varlığından kaynaklanan güç doğum olgusu üzerine araştırmalarda bulunuyorlar.
    Sucul memelilerdeyse yalnızca sırtıyüzgeçli balinalardan "fin balinası" olarak geçen balina türünde bulunuyor. İnsan dışında hiçbir primatta ise kızlık zarı yok. Kızlık zarının evrimsel görevinin, dişinin cinsel organlarının ve iç üreme sisteminin sucul patojenlerden korunmasını sağlamak olduğu düşünülüyor.

netten.

Neden konuyu actigimsa bazilarinin kizlik zarini sadece insanlara has dusunmesi ve bu nedenle farkli anlamlar yuklemesi uzerinedir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Demekki deve ve balinalar da da namus olgusu var, bunu mu cikarmaliyiz bundan :P

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Yada Sıçanlarda????

Mesela lağımğn içinde iki sıçan var biri diyo seni şaapçam

Öteki diyo eğer üstüme gelirsen Kendimi boka atarım

O diyo şapçam

o diyo atarım

................

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yigiter
    yigiter's avatar
    Erkek
    acizmendi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kızlık zarı (hymen) dişi üreme sisteminde, vajinanın alt kıvrımından oluşur ve içinde kan damarları bulunur. Bu koruyucu zar birçok karasal memelide (kobay, sıçan, köstebek, at, sırtlan, lama, lemur, vs.) bulunuyor. Fırat Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Cahit Kalkan’ın yürüttüğü bir bilimsel çalışma da bu konuyla yakından ilgili. Kalkan ve arkadaşları, develerde hymen varlığından kaynaklanan güç doğum olgusu üzerine araştırmalarda bulunuyorlar.
    Sucul memelilerdeyse yalnızca sırtıyüzgeçli balinalardan "fin balinası" olarak geçen balina türünde bulunuyor. İnsan dışında hiçbir primatta ise kızlık zarı yok. Kızlık zarının evrimsel görevinin, dişinin cinsel organlarının ve iç üreme sisteminin sucul patojenlerden korunmasını sağlamak olduğu düşünülüyor.

netten.

Neden konuyu actigimsa bazilarinin kizlik zarini sadece insanlara has dusunmesi ve bu nedenle farkli anlamlar yuklemesi uzerinedir.

WAYY AYI WAYY...KARDEŞ BÖÖÖLE ŞEYLER ULU ORTA ANLATILMAZ...ASLINDA LATİNCE AMA...

Googledan beni arayıpta buraya kadar gelen insanoğlu sözüm sana; her hakkı saklıdır :P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cippio
    Cippio's avatar
    Erkek

acizmendi Bizi tahrik etmemen Lazım ;)

aLem bana ben sana hastayım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uyurgezer
    uyurgezer's avatar
    Erkek
    dostum çok enteresan birissssin.
    kızlık zarı deyince senin aklına BALİNALAR mı geliyo
    ????????????????????????????????????????????????????

kmk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    way bea
    allah neler yaratıyo biz bilgisayarla felan uğraşıyoz.
    sonumuz kotu valla

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Ulan tahribat yüzünden cinsel hayatımı bitirecem şerefsizim biri 80 lik karıyı gösterir sevgilim diye

öbürü der ben 50* nyaş üstünden hoşlanırın

aha biride bu

Bırakıyom ulaaaan

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    yok be abicim valla aklı başında adam yok herif sizi aydınlatmış bi tanesi farelerin sex hayatının fantezisini yapıo öteki balinanın cinsel hayatından banane dio ah be allahım ah be allahım nerden girdim buraya

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kimyager
    Kimyager's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    Yada Sıçanlarda????

Mesela lağımğn içinde iki sıçan var biri diyo seni şaapçam

Öteki diyo eğer üstüme gelirsen Kendimi boka atarım

O diyo şapçam

o diyo atarım

................

Hey Allahım yarabbim ya neyse ara sıra böyle konularda lazım ki millet gülsün ama yinede balinadan tahrik olup iffetinizi bozmayın ha

Bu Ülkenin Ekmeğini Yiyip İhanet Edenler, Birgün Bu Ülkenin Kurşununu da Yiyeceklerdir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Ulan Allah bilir "kızlık zarı" yazısını görünce hepsi atlamıştır ama okuyunca hepsi küfürü içinden basmıştır. Başta şeyh olmak üzere! Walla imam ilk önce atlamış, imam böyle olunca cemaat nası olur acaba
    ??
Toplam Hit: 16971 Toplam Mesaj: 54