folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kulak Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Kulak Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar 2 gün önce kulağıma su kaçtı dün hafiften tıkanıktı ama şimdi uyandım tamamen tıkanmış durumda ve basınç uyguluyorum esniyorum hiç bi şekilde açılmıyor doktordan başka bir tavsiyesi olan varmı?

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bi kere bende de çıkmamaya inat etmişti 3.gece tıkalı kulağımın üstüne yatarken kendi kendine çıktı 

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WingTsun
    WingTsun's avatar
    Erkek
    resmen sağır oldum ya doktora gidiyorum dayanamayacağım :S

Karşılıklı duran iki aynanın tam ortasındayım.. Kendimi kendimden ayırmışım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Tıkalı kulağının üzerine yat. Yada o kulağını yere doğru yöneltip olduğun yerde zıpla :D

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

benimde kulak tikanma sorunu oldu askerde revire cikmak zorunda kaldim protokol girisinde oldugumdan ankaranin tum tasi tozu kulagima toplanmisti.... once sana bi ilac veriyorlar 3-5 gun iki kulaga duzenli gunde iki defa damlatiyorsun icindeki pisligi yumusatiyor 3-5 gun sonunda tamamen kulaklar kapaniyor KBB gittiginde tum pisligi cekiyorlar busonlari temizliyorlar accayip guzel oluyor disari cikinca kendi sesin bile tuhaf geliyor:)))

ama ilkel olarak dusunsek... cok defa su kacti kulagima ilkel yollarla en fazla 3 gunde geciyor o kulaga su damlatip ustune yatpmak...basinc uygulamak...elektirik supurgesi ile cekmek....bi kutu kulak cubugu sokustra sokustra bitirmek gibi dengesiz detayli yollar mevcut ben denedim tavsiye etmem..

illa rahatsiz oluyorsan doktora git buson temizlemek iyidir..kulaklarin acilir:))

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

:D Hocam elektrikli süpürgemi :|

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sedergine
    sedergine's avatar
    Erkek

Kulağa bir  cisim sokularak...

ET GİREN YERE, DERT GİRMEZ.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Kolonya dök

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    Bu tarz garip soruları buraya soruyorsunuz ya hiç anlayamıyorum adamın kulağı tıkanmış aklına hemen TBT a konu açayım fikri gelmiş arkadaşım bu sorunu doktordan başkası çözemez işte ordan burdan garip garip cevaplar alırsın bu tarz saçma düşüncelerden uzaklaşın arkadaşlar en iyi çözüm " KBB uzmanı " niye bukadar kasıyorsunuz sana farklı bir cevap bizim bi ali dayı var adamın kulağına bir üflüyor normalden 10 kat daha fazla duyuyorsun

KNOWLEDGE IS POWER!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

2 damla gliserin damlattığın, tıkalı kulağınının üzerine yat, bir kaç güne düşer; eczanede satılıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

sağ kulagın tıkalıysa 5 dakka onun ustune yat sonra zaten basınc uyguladıgında ufacıcık bıle hemen acılır  %100  .d

N'oublie pas d'ou tu viens ..
Toplam Hit: 35588 Toplam Mesaj: 29