Kulakici Kulaklık Tavsiyesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gecen sene kısa bir süreligine sennheiser mx 370 kullandım, fazla dayanmadı ve bozuldu.

daha önce acılan konulara da söyle bir göz gezdirdim ama cok farklı secenek mevcut, bu yüzden kulaklıktan anlayan arkadaslara nasıl bir sey aradıgımı ve bütcemi de belirtecegim.

öncelikle cok sık müzik dinleyen birisi degilim, arada bir dinlerim, geceleri bazen radyo filan. hani öyle yok tizi az, yok bassı dandik filan pek umrumda degil, kaliteli ve yüksek ses arıyorum.

her ne kadar eskisi gibi sık dizi ve film seyredemeyecek olsam da, en cok bunun icin istiyorum. oyunlarda da aynı sekilde 10-15 liralık kulaklıkların kalitesinde ses vermemesi gerekiyor. (10-15 liralık kulaklık kullananlara hakaret ediyormusum gibi algılanmasın)

bütceye de maksimum 80 lira diyelim, hani o kadar cıkmasa daha iyi olur (: bu yüzden dayanıksız bir kulaklık da istemiyorum, en az 2 sene idare etmeli.

creative ep-630 cok methediliyor. bugün sennheiser cx 200 street-II siparisi verdim ama stokta yokmus, iptal ettirdim, hazır iptal etmisken bir de sizlere danısayım dedim, tavsiyelerinizi bekliyorum, ona göre en gec yarın siparis verecegim.

tesekkürler simdiden.

not : kulakici olmalı.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

gecen sene kısa bir süreligine sennheiser mx 370 kullandım, fazla dayanmadı ve bozuldu.

daha önce acılan konulara da söyle bir göz gezdirdim ama cok farklı secenek mevcut, bu yüzden kulaklıktan anlayan arkadaslara nasıl bir sey aradıgımı ve bütcemi de belirtecegim.

öncelikle cok sık müzik dinleyen birisi degilim, arada bir dinlerim, geceleri bazen radyo filan. hani öyle yok tizi az, yok bassı dandik filan pek umrumda degil, kaliteli ve yüksek ses arıyorum.

her ne kadar eskisi gibi sık dizi ve film seyredemeyecek olsam da, en cok bunun icin istiyorum. oyunlarda da aynı sekilde 10-15 liralık kulaklıkların kalitesinde ses vermemesi gerekiyor. (10-15 liralık kulaklık kullananlara hakaret ediyormusum gibi algılanmasın)

bütceye de maksimum 80 lira diyelim, hani o kadar cıkmasa daha iyi olur (: bu yüzden dayanıksız bir kulaklık da istemiyorum, en az 2 sene idare etmeli.

creative ep-630 cok methediliyor. bugün sennheiser cx 200 street-II siparisi verdim ama stokta yokmus, iptal ettirdim, hazır iptal etmisken bir de sizlere danısayım dedim, tavsiyelerinizi bekliyorum, ona göre en gec yarın siparis verecegim.

tesekkürler simdiden.

creative hq-1600

vatandan geçen hafta 74 tlye aldım bu hafta 70 e düşmüştü sanırım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ben de almayı düşünüyordum iPhone'un kulaklığı dağıldı şarj aletiyle bu kadar kalitesizlik olmaz..

Babam S3 mini aldı Samsung kulaklığını kullanıyorum şuan fena değil :) Bu da patlayınca sağlam bir şey alırım..

CX 200 Street-II'yi Müzikle uğraşan bir tanıdık önermişti bence ideal bir şey.. 

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

O paraya alabileceğin tek opsiyon CX 200 hacım.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

ep630 candır.

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

section8

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

denemediğim kulaklık kalmadı ep630 harici gerisi boş..

hem ses kalitesi hem sağlamlık dayanıklık konusunda 10 numara

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konunun acılıs tarihi ):

sennheiser cx 200 street-II aldım ve mutluyum.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

daha önce çok kulakiçi kulaklık aldım. Alayı o metro turizmin otobüslerindeki tv lere taka taka bozuldu. Oralara takmayın kulaklıkları müridler. Sağ veya sol kulaklıktan birisi muhakkak bozuluyor

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 2790 Toplam Mesaj: 18