folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Kuzenim İstanbula Gitmeye Korkuyor Nevruz Var Diye

Kuzenim İstanbula Gitmeye Korkuyor Nevruz Var Diye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @zeybekustası , bir taş attın ki kuyuya. :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    HarmOniYa bunu yazdı
    @zeybekustası , bir taş attın ki kuyuya. :D

Valla ofisteyim TR nin önemli şirketlerinden birinde çalışıyorum part time olarak,

Tek muhabbet var istanbulda patlayacak bomba.

Millet birbirine aman haftasınu çıkma diye tembihleyip duruyor.

Hayırlısı ne diyeyim. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @zeybekustası, mümkündür. ara sıra delilik iyidir. akıllı olup, delilerin.. diye bana anonim olan bir söz var. :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bende korkmaya başladım ya. Etrafta gezerken adamları ince ince süzmeye başladım. Metroda insanları takip etmeye başladım. İyice paranoyak oldum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Abdi İpekçi Yurdundayım :) 

Yarın yarışmaya gideceğiz inşallah.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Konu açmak istemedim. Eskişehirde kız arkadaşım dumlupınar yurdunda kalıyor. Ve 2 gün önce şöyle bir haber servis edildi ;

Şimdi eskişehirden dönüyorum. Kız arkadaşımı ve 2 arkadaşını bir eve yerleştirdim. Bugün 150'ye yakın öğrenci yurdu terketmiş. Yurdun etrafında polisler varmış. Fakat ne fayda belki çoktan içeri alınmıştır bomba( tabii haber doğruysa). Gidişat kötü a dostlar bu oruspu çocukları millet çok fena korkuttular. Hakkımızda hayırlısı. Vesselam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

@ehlikeyif

...

Adamlar kilometrelerce öteden istihbarat geldi diye bir avuç öğrenci grubu ve çalışanları için büyükelçiliklerini, okullarını tatil edip riske atmak istemiyorlar. Biz kendi vatandaşımıza şunun yarısı kadar önlem almıyoruz. Aman terör amacına ulaşmasın, korkmayalım ama her saldırıda 40-50 vatandaşı kaybedelim sonunda başı dik tutalım, devlet bekası diyelim, şehit diyelim susalım. Giden canları da iki gün haber ederiz sonra unutulur gider.

...

http://www.hurriyet.com.tr/istanbul-valiliginden-alman-elciliklerinin-guvenlik-uyarisina-tepki-40070932

Buyrun, bizimkilerin bakış açısı budur. Yarın öbür gün bir mesele olsa diyecekleri şey, başımız sağolsun, terörü lanetliyoruz. Bu açıklama yapanlara göre tedbir alıyor/almıyorsanız buyrun, sahne sizin.

http://www.cnnturk.com/turkiye/istiklal-caddesinde-patlama

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Al iste..

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

kuzenin haklı çıktı.

belki vefat edenler arasında da zorla dışarı çıkartılmış biri vardı. bilemezsin.

dikkat edin hocalar, bu ara hayat memat meselesi değilse çıkmayın dışarı - kalabalık yerlere.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

kuzenin haklı çıktı.

belki vefat edenler arasında da zorla dışarı çıkartılmış biri vardı. bilemezsin.

dikkat edin hocalar, bu ara hayat memat meselesi değilse çıkmayın dışarı - kalabalık yerlere.

@Austen 'in dediği gibi ölenlere kaderleriymiş, gitmeyenlere korkaklar diyeceğiz. 

Evden dışarı çıkarken bende korkuyorum mk. Artık fazla kalabalık yerlere girmekten kaçınmaya başladım.

Toplam Hit: 13680 Toplam Mesaj: 101
istanbul