folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Localde Çalışan Chatgpt Alternatifleri Neler Var?

Localde Çalışan Chatgpt Alternatifleri Neler Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Evet beyler benim bulduğum GPT4All var. Bir de Facebookun AI projesi Lama nın leak olmuş dev modeli var.

Bunun dışında chatgpt3 ayarında ortalığa düşen birşeyler varmı?

Özellikle uncensored botlardan arıyorum gerçek bilgiye ulaşmak için

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Elinizde data var mı şey hazretleri siz önce ondan haber verin :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Kendi pdf dosyalarımızla eğitebileceğimiz bulutta veya yerelde çalışabilen bize özel bir yapay zeka uygulaması olsa çok güzel olurdu. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Şeyhi miz biz değerli mürid ve mürideleri için bir çalışması olacağının inancı içerisindeyim...

Bizi bu anlamlı projeyle kutsayacağın sevinci ve kendimizi bağışlanmış hissedeciğimizin garantisini veriyor.

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Twitter yer işaretlerine eklemiştim ama deneme sansim olmadı.

- Vicuna: Twitter'daki yorumlarda iyi demişler https://twitter.com/omarsar0/status/1643041473087127552

- Yine X'de cevaplarda Berkeley'den Koala'yı söylemişler ancak github reposu göremedim. Makale var.

- ColossalAI: https://twitter.com/svpino/status/1641047566480732160 

MaviEkran tarafından 22/Ağu/23 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Kendi pdf dosyalarımızla eğitebileceğimiz bulutta veya yerelde çalışabilen bize özel bir yapay zeka uygulaması olsa çok güzel olurdu. 

Bizim eğiteceğimiz yapay zekayi hayal etsene nasil bişi olacak :)) 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

bir film scriptini txt olarak yapay zeka denilen şeye versek oda okuyup analiz etse, daha sonra filmle ilgili sorular sorsak ve cevap alsak. böyle bir sistemi nasıl kurabiliriz localde. 

+ komiser hayri neden bacanağını vurdu?

- YZ: çünkü hazineyi o çaldı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

bir film scriptini txt olarak yapay zeka denilen şeye versek oda okuyup analiz etse, daha sonra filmle ilgili sorular sorsak ve cevap alsak. böyle bir sistemi nasıl kurabiliriz localde. 

localde docker kurup , vmware ıle sanal linux kurup ustune herseyı goturmekte fayda var o eksık bu eksık olayı olmuyor .konteynerızasyon olayı cok guzel . ben goruntu ve ses analızı uzerıne calısmalara baslayacagım , devamında cevap verırım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

Bizim eğiteceğimiz yapay zekayi hayal etsene nasil bişi olacak :)) 

Hahaha 🤣 Ne yapacağı belli olmayan her türlü ayağın olduğu teknolojik bir serseri olurdu sanırım 😆

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

Fikrinin patenti olmadığı için fikrini araklamayı düşünüyorum hocam ne diyorsun bu işe ? :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

Telegram giysi soyan bot dolu, şantaj ve dolandırma durumları için birebir. Bu tarz bir şey var mı makul ücretli?

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
Toplam Hit: 4230 Toplam Mesaj: 30
bot ai chatgpt