folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Memnun Kaldığınız TV Box (Sattıklarınızi Da Görebilirim)

Memnun Kaldığınız TV Box (Sattıklarınızi Da Görebilirim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    trooper bunu yazdı

Üstte arkadaş paylaşmış liste x4 işlemci olan ürünler ülkemizde yasal olarak pek yok arıza durumu teknik servis durumları sıkıntı ama üst seviye cihazlar.

Next stick 4k ile Botech Wzone arasında git geldeyim ama muhtemelen stick alacağım.

Next artıları daha yeni bir işlemci av1 codec ve fiyat bir adım ileri taşıyo

Az önce incelediğim cihaz benimde next ama bunlarda USB olmaması canımı sıkıyor 

Bu durumda bazen mi box a kayiyorum

Aliexpress cihazlarını mi incelesek 

Stick olunca mecburen kısıyorlar bişeylerden.çin cihazları var baya iyi cihazlarda var ondada sorun olması durumu yazılım vergi gibi boklar var o yüzden ben pek bakmadım.

Mi boxdan genel bir memnuniyet de var

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

ben de mi box türevi bir cihaz arıyorum ama güncel olması önemli. bir de bunlara air mouse tarzı remote kumanda bağlanıyor mu ? böyle lg magic remote tarzı

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    trooper bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    trooper bunu yazdı

Üstte arkadaş paylaşmış liste x4 işlemci olan ürünler ülkemizde yasal olarak pek yok arıza durumu teknik servis durumları sıkıntı ama üst seviye cihazlar.

Next stick 4k ile Botech Wzone arasında git geldeyim ama muhtemelen stick alacağım.

Stick olunca mecburen kısıyorlar bişeylerden.çin cihazları var baya iyi cihazlarda var ondada sorun olması durumu yazılım vergi gibi boklar var o yüzden ben pek bakmadım.

hocam zaten mibox döneminde devrim yaptı. Ürün başarılı belirgin problemi yok. Sık rastlanan yazılımsal üstte belirttiğim şikayetler var.Sadece olay şu ki cihaz kaç yıldır aynı donanımı kullanıyor.Bizim heryıl elektronik ürün değiştirmek gibi bir yaşam tarzımız yok o yüzden şuan bile orta seviye altına düşmüş bir donanım bir kaç yıl sonra başlangıç altına düşecek.Bende uzun süre mibox kullandım sonrasında cihazı bi arkadaşa verdim ihtiyacım yok diye bu yıl tekrar bişeyler izleyim diye bakmaya başladım :)

ZzZzZzZ...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    trooper bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    trooper bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    trooper bunu yazdı

hocam zaten mibox döneminde devrim yaptı. Ürün başarılı belirgin problemi yok. Sık rastlanan yazılımsal üstte belirttiğim şikayetler var.Sadece olay şu ki cihaz kaç yıldır aynı donanımı kullanıyor.Bizim heryıl elektronik ürün değiştirmek gibi bir yaşam tarzımız yok o yüzden şuan bile orta seviye altına düşmüş bir donanım bir kaç yıl sonra başlangıç altına düşecek.Bende uzun süre mibox kullandım sonrasında cihazı bi arkadaşa verdim ihtiyacım yok diye bu yıl tekrar bişeyler izleyim diye bakmaya başladım :)

bir kaç ay evvel mi box s 4k satınaldım, beni deli ediyor, ha tamam çalışıyor vs ama, çok daha iyi teknik özelliklere sahip cihazlar var bence onlara da bir bakın. Hiremco ya da WeChip filan olabilir ya da Beelink

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    trooper bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    trooper bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    trooper bunu yazdı

bir kaç ay evvel mi box s 4k satınaldım, beni deli ediyor, ha tamam çalışıyor vs ama, çok daha iyi teknik özelliklere sahip cihazlar var bence onlara da bir bakın. Hiremco ya da WeChip filan olabilir ya da Beelink

Ne yaşadın genelde bir memnuniyet var ama 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

https://www.trendyol.com/redline/golden-box-uydu-alicisi-profesyonel-p-97013639?boutiqueId=61&merchantId=632894&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true

bu forumdan bırınden 2 cı el aldım 

peşine niye ise xiaomi 4k aldım 0 toplasan 1 hafta kullanmamışımdır  ölece yatıyor

ilk söledigim ürün xiaomiye göre yarım akıllı ama inanılmaz pratik

tıkla normal canak anten uydu 

tıkla normal ip tv 

youtube vs var ama duzgun degıl ıp tv ve canak anten ıcın kral ama dıger ozellıklerı tırt

xiaomi cidden akıllı ve güzel ama benım gibi kolaylık pratiklik arayan bırıne göre degıl

söyledgim ürün wifi ile baglanınca kagnı gibi ama kablo ile nete cıkınca takılma donma yok

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

forum da birisinden mi box almıştım, Allah o arkadaştan razı olsun. 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

fazla bokuyla püsürüyle uğraşmadan next stick 4k sipariş geçtim artıkın gerisi şans kısmet :)

ZzZzZzZ...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bu cihazı çok övüyorlar ama normal tv boxlar gibi her apkyı yüklemeye açık mıdır bilmiyorum. En iyi oyunları bile oynatıyor falan diyorlar. Tabi güncel telefonlar kadar mıdır bilmiyorum. Fiyatı 2000tl civarı yalnız.

https://www.amazon.com.tr/nVidia-945-13430-2505-000-NVIDIA-SHIELD%C2%AE-TV/dp/B07Z7Y8QRT

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

forum da birisinden mi box almıştım, Allah o arkadaştan razı olsun. 

Bana da biri mi box 3 verecekti satın almadim

Pismanim jsjsjs

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 6065 Toplam Mesaj: 78
tvbox mi box box oğlu box