folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Mevcut Teknolojik Ürünlerinizi Kaç Yıldır Kullanıyorsunuz?

Mevcut Teknolojik Ürünlerinizi Kaç Yıldır Kullanıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Telefon A52, 4 ay

Laptop Lenova ideapad 520 3 yıl

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

2012'de aldığım samsung laptop birkaç hafta önce bozuldu.

İphone alırsam 5 sene dayanıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Telefon: Sürekli kırdığım için tamir edip tekrar tekrar kullanıyorum, ne zaman ki tamir için alacağım donanım cihazın ikinci elinin yarısı ediyor bırakıyorum, sonra maddi duruma göre sıfır ya da ikinci el bir şeyler alıyorum.

Bilgisayar: Grundig marka celeron n2810 işlemcili bir canavar, kaç yıl oldu tam hatırlamıyorum, arada ram + ssd takviyesi yaptım, linux'le uzun yıllardır misler ötesi çalışıyor. Daha eski laptoplar hala çalışır durumda, onları aileye yolluyorum.

Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası: hepsi Samsung. 5 yıllık, bu süre zarfında sadece buzdolabı bir defa çalışmamazlık yaptı, onda da garanti süresi bitmesine rağmen gelip ücretsiz anakart değişimini yaptılar.

Raspberry Pi'ler: İlk çıkanından son çıkanına hepsi var, hepsi sımsıkı taş gibi, hala hepsini kullanıyorum.

Oyun konsolu: ps4 slim, hakkını vererek oynayamıyorum ama iyi alet, 2-3 yılı vardır.

Telsiz: wouxun kg-uvd1p 1-2 yıldır benimle gül gibi geçinip gidiyoruz.

powerbank: xiaomi'nin 10.000'lik olanını yıllar yıllar önce almıştım, performansında gözle görülür bir düşme hiç olmadı.

bluetooth hoparlör: yine xiaomi'nin dikdörtgen prizma şeklinde olanı ve jbl'nin bir modeli var, ikisi de taş gibi.

Tadilat tamirat için Bosch marka ürünler var, hepsinin 10 yılı vardır, bir defa bile teklemediler.

Hobi işleri için Dremel var, o da +5 yıllıktır, iyi çalışıyor.

İlk bakışta aklıma gelenler bunlar.

telekom tarafından 27/Kas/21 13:09 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

pc kasası var bu yıl aldım i7 1070, nvidia 3070.

telefon aldım geçen sene samsung a71 sanırım. 

media markt'a gittiğimde asıl hedefim flagship bi telefon almaktı samsungun fakat telefonlara verilen bu paraların çok gereksiz olduğunu gördüm ve alt seviye alayım dedim. hepsi aynı işi yapıyor. madem az para harcıyorum birde sony wh-1000xm4 niye almıyorum ki dedim

LG gaming monitor var 2yıldır kullanıyorum

Logitech g602 var 3 yıldır kullanıyorum. bundan 2 tane aldım. biri iş yerine biri ofise. mouslarda farklı mouse kullanınca istediğim yere tıklayamamak cok sinir bozucu.

Logitech g29 direksiyon var. buda 2.5 yıldır benimle. son zamanlarda kullanmıyorum satim mi dedim kız arkadaşım yok ben ETS2 oynuyorum dedi :)

Samsung 55'' televizyon var. bu da 2 yıl olmuştur

Roborock S5 mop (robot süpürge) bunuda 3 yıldır kullanıyorum.  

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

2020 de kardeşim ile takas ettiğim iphone 7,

Toplama bilgisayar 2017 de alıp 2020 de devlet 5k kredi verdiği zaman güncellediğim iş için kulllandığım render bilgisayar.

Asus Rog Strix G531G Notebook var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Telefon: Sürekli kırdığım için tamir edip tekrar tekrar kullanıyorum, ne zaman ki tamir için alacağım donanım cihazın ikinci elinin yarısı ediyor bırakıyorum, sonra maddi duruma göre sıfır ya da ikinci el bir şeyler alıyorum.

Bilgisayar: Grundig marka celeron n2810 işlemcili bir canavar, kaç yıl oldu tam hatırlamıyorum, arada ram + ssd takviyesi yaptım, linux'le uzun yıllardır misler ötesi çalışıyor. Daha eski laptoplar hala çalışır durumda, onları aileye yolluyorum.

Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası: hepsi Samsung. 5 yıllık, bu süre zarfında sadece buzdolabı bir defa çalışmamazlık yaptı, onda da garanti süresi bitmesine rağmen gelip ücretsiz anakart değişimini yaptılar.

Raspberry Pi'ler: İlk çıkanından son çıkanına hepsi var, hepsi sımsıkı taş gibi, hala hepsini kullanıyorum.

Oyun konsolu: ps4 slim, hakkını vererek oynayamıyorum ama iyi alet, 2-3 yılı vardır.

Telsiz: wouxun kg-uvd1p 1-2 yıldır benimle gül gibi geçinip gidiyoruz.

powerbank: xiaomi'nin 10.000'lik olanını yıllar yıllar önce almıştım, performansında gözle görülür bir düşme hiç olmadı.

bluetooth hoparlör: yine xiaomi'nin dikdörtgen prizma şeklinde olanı ve jbl'nin bir modeli var, ikisi de taş gibi.

Tadilat tamirat için Bosch marka ürünler var, hepsinin 10 yılı vardır, bir defa bile teklemediler.

Hobi işleri için Dremel var, o da +5 yıllıktır, iyi çalışıyor.

İlk bakışta aklıma gelenler bunlar.

Telsıze özendım be kardom, senın ne ışıne yarıyor telsız? Busıness maksatlı mı

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Telsıze özendım be kardom, senın ne ışıne yarıyor telsız? Busıness maksatlı mı

Hobi maksatlı + afet zamanları için.

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Telefon: S20 ultra 5g - 1 yıldır kullanıyorum. 3 yıl daha kullanırım başına bi iş gelmezse. Ekran kırılması gibi... ondan önce s8 vardı 4 buçuk sene kullandım. 

Ses sistemi: Harman kardon Aura studio 2 - güzel alet 3 buçuk yıldır kullanıyorum. En az 5 sene daha gider. 

PC: 2012 de topladığım masaüstü var. İ7 3. Nesil işlemci var üstünde. Sadece ekran kartı değiştirdim 3 sene önce. 9 sene olmuş. Şuana kadar sorun yaşamadım. Muhtemelen 1 yıl daha kullanırım. Sonra PC yerine macbook pro ya geçebilirim. Artık daha çok dışarıda oluyorum...

Tv: Lg smart tv 2016 da almıştım. TV ile çok işim olmuyor ama hiç sorun yaşamadım. Bozulana kadar kullanırım. Sadece youtube ve netflix bakıyorum. Evde tv hiç izlemiyoruz. 

imza.
Toplam Hit: 1557 Toplam Mesaj: 19
saat telefon laptop dizüstü televizyon telefon