folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Millenicom Nakil İşlemi Ve Modem İadesi ?

Millenicom Nakil İşlemi Ve Modem İadesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

250 lira modem ücretini yansıtmışlar. müşteri hizmetlerini defalarca aradım, herhangi bir kayıt bile açılmamış.

Tavsiye etmiyorum bu firmayı.

Aga daha dün akşam aldım bir 84.90 tl lik ti galiba zamanlamam inanılmaz kötü benim yaa. :( 

Eve gidip imzaladıklarıma bakacağım banada saplamışlar mı ( Adam akşam 8 de geldi misafir var çabuk bitirip gitsin diye uzattığı her kağıt parçasını imzaladım amk.)

I know me you know you.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keskinlikursat
    keskinlikursat's avatar
    Erkek

mileni beni tokatladı..   hattaı taşıdım ama gittigim yerde hat yoktu  3 adet fatura çıkardı  nakil yapamadıgı halde. 2 faturayı ödedim. 3. ödemedim  zaten 3 ay nakil yapamadılar. 3 . faturadan icraya verdiler.  tahsil etitler 100 tl lik faturayı  300 tl olarak.  şikayet şikayet şikayet ediyorum ama kayıt oluşturuyorlar ne dönen var ne bakan.   Kuurmsal bir firma degil  istanbula gittigimde ana merkezlerine gidecegim olay çıkarmaya.  resmen tokatladılar  beni. parama çöktüler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Türk telekom müşterilerine personel yönlendirilirken kendi mobil uygulamaları üzerinden kim kime gitmiş ne yapmış görünüyor çözersin merak etme yine de tt binasına gidip görüşmekte fayda var

Toplam Hit: 8751 Toplam Mesaj: 14
milenicom nakil millenicom iade millenicom